Gość: spodobal mi sie
IP: *.c3-0.elm-ubr1.qens-elm.ny.cable.rcn.com
06.08.05, 21:50
ten pan
abidmark.sympatia.onet.pl/?ord=0&showtype=st&r=%26nick_name%3Dabidmark&offset=0&lp=
A na marginesie ,zauwazylam ze duzo wiecej jest ciekawych kobiet niz mezczyzn
na takich portalach ,to tak jak w zyciu :(