perennou
15.11.05, 20:00
takie rozważania mnie "naszły" trochę apropos wątku o bezguściu w małych
miasteczkach;
powiedzmy, że coś, jakiś ciuch czy dodatek, bardzo wam się podobają i macie to
ochotę ubrać, ale jest to na tyle dziwne czy ekstrawaganckie, że ludzie na
ulicy praktycznie na pewno was "zmierzą" albo "obgadają".
Ubieracie to pomimo wszystko?