Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    27.02.06, 14:43
    ile kosztuje nowe glamour z paskiem?i czy jest w nim cos ciekawego?
    Obserwuj wątek
      • askaa02 Re: glamour 27.02.06, 15:21
        Kosztuje 12,99 ale wg mnie nic ciekawego nie ma:D jak zawsze duzo zdjec a
        tresci niewiele;) Ale kazdy czyta co lubi.
        Pozdr.
        • nastkaa77 Re: glamour 27.02.06, 20:46
          a ten pasek jakis fajny???


          a glamour jak widze na jego stronach w necie to smieszny jest, te piec kobiet o
          rozm. 12 juz 3 miesiace temu byly w angieslkim glamour:DDD
          • askaa02 Re: glamour 27.02.06, 21:56
            Pasek taki sobie :D da sie ponosic:) Mam ten z niebieskim oczkiem. Ale jakosc
            wykonania wiadomo... skóry sie za 13 zl spodziewac nie mozna;)
      • hanureku Re: glamour 27.02.06, 22:32
        czy moglaby ktoras zmierzyc ten pasek (dlugosc)?
        z gory dziekuje ;)
        • askaa02 Re: glamour 28.02.06, 16:01
          bez klamry 101 cm :)
          • hanureku Re: glamour 28.02.06, 16:54
            dziekuje bardzo za pomoc ;)
      • nana2004 Re: glamour 01.03.06, 11:01
        nie moge nigdzie dostac wersji z ciemnym paskiem :( moze ktos wie gdzie mozna jeszcze dostac ?? Katowice i okolice

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka