punkgirl 27.02.06, 14:43 ile kosztuje nowe glamour z paskiem?i czy jest w nim cos ciekawego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
askaa02 Re: glamour 27.02.06, 15:21 Kosztuje 12,99 ale wg mnie nic ciekawego nie ma:D jak zawsze duzo zdjec a tresci niewiele;) Ale kazdy czyta co lubi. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
nastkaa77 Re: glamour 27.02.06, 20:46 a ten pasek jakis fajny??? a glamour jak widze na jego stronach w necie to smieszny jest, te piec kobiet o rozm. 12 juz 3 miesiace temu byly w angieslkim glamour:DDD Odpowiedz Link Zgłoś
askaa02 Re: glamour 27.02.06, 21:56 Pasek taki sobie :D da sie ponosic:) Mam ten z niebieskim oczkiem. Ale jakosc wykonania wiadomo... skóry sie za 13 zl spodziewac nie mozna;) Odpowiedz Link Zgłoś
hanureku Re: glamour 27.02.06, 22:32 czy moglaby ktoras zmierzyc ten pasek (dlugosc)? z gory dziekuje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nana2004 Re: glamour 01.03.06, 11:01 nie moge nigdzie dostac wersji z ciemnym paskiem :( moze ktos wie gdzie mozna jeszcze dostac ?? Katowice i okolice Odpowiedz Link Zgłoś