Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    27.01.07, 18:56
    moze to nieodpowiednie miejsce na ten watek ale na forum uroda malo kto
    odpisuje a mi zalezy na opiniach innych... moje pytanie brzmi: czy myslicie ze
    dobrym pomyslem jest w moim przypadku (link ponizej) prosta, dluga (mniej
    wiecej do linii brwi) grzywka? nie umiem sie zdecydowac... z gory dzieki za odp

www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c493ffcc770b8e48.html
    Obserwuj wątek
      • napolnoc Re: grzywka 27.01.07, 18:57
        Sprobuj, co ci szkodzi, grzywka predzej czy pozniej odrosnie. W Twoim przypadku
        pomoze ukryc wysokie czolo.
        Ja mam krotka, asymetryczna grzywke bo to odmladza moja twarz :DDD
      • girafffe Re: grzywka 27.01.07, 19:31
        widze ze nie tylko ja mam podzielone opinie na ten temat... co do krecenia sie
        wlosow tyo akurat nie problem bo prostownica w szafce lezy a moje wlosy dosc
        latwo daja sie wyprostowac... zgadzam sie z wysokim czolem, moze by je
        zakryla... ale z drugiej strony to bedzie dosc duza zmiana (tak mi sie
        przynajmniej wydaje) i troche sie tego boje...
          • zimna_suka Re: grzywka 27.01.07, 19:41
            No dziewczyny totalna bzdura(to do tych , które są na "nie").Grzywka najlepiej
            wyglada przy twarzy podłużnej , a ta dziewczyna właśnie taką ma , grzywka doda
            twarzy wyrazistości i bedzie bardziej zwariowana i nie taka pospolita , oraz
            pozwoli optycznie skrócic twarz i ja "poszerzyć".
            Ja bardziej polecam Ci asymetryczną , ale delikatnie tylko , i koniecznie przy
            takich"falujacych "sie włosach kup sobie jakąś (tanią nawet tak na
            poczatek)prostownicę , bo inaczej bedzie się "podwijała"i nie będzie efektu.
            • girafffe Re: grzywka 27.01.07, 20:04
              co do grzywki asymetrycznej to taka juz "przerabialam" i bylo dobrze wiec tak
              jak wypowiadajaca sie wczesniej forumowiczka proponowala moge w ostatecznosci
              prosta przerobic na asymetryczna... a prostownice, tak jak juz wczesniej
              pisalam, mam... co prawda nie jakas super ale na poczatek wystarczy :)
              • myniek1 Re: grzywka 27.01.07, 21:06
                Mam nadzieję, ze się nie obrazisz ale właśnie przykleiłam do twojego zdjęcia na
                kompie "grzywkę". I efekt mi sie podobał. Może być ci fajnie tylko nie pozwól
                by ci się kręciła i zainwestuj w prostownicę.
                • nonkonformistka Re: grzywka 27.01.07, 21:33
                  a ja uważam, że buzia nie ma nic z pospolitości!
                  będzie Ci napewno ładnie w tej grzywce, tylko zastnów się, czy napewno chce Ci
                  się ją codziennie prostować i układać (mam falowane włosy i to przerabiałam)..
                  a poza tym - takie grzywki są już zupełnie niemodne, naprawdę dobrze jest z
                  taką jaką masz!!
                  • girafffe Re: grzywka 27.01.07, 22:06
                    absolutnie nie obraze sie za to doklejenie grzywki :) sama o tym myslalm ale nie
                    dokonca wiedzialam jak to zrobic wiec tym bardziej jestem wdzieczna :) co do
                    prostowania to przez dlugi czas po kazdym myciu prostowalam cale wlosy wiec wiem
                    mniej wiecje ile to zajmuje i nie zniecheca mnie to :) jesli zrobie sobie ta
                    grzywke to napewno zainwestuje w troche lepsza prostownice i bedzie ok :)
      • madziulka1982 Re: grzywka 27.01.07, 22:12
        mam podobny owal twarzy i pare dni temu zrobilam grzywke dosc grubą prostą jak
        Mucha i bardzo mi sie podoba:) w ogole z grzywką jest sporo mozliwosci mozesz
        ją na bok ulozyc itd ja polecam:) a wlosy odrosną w razie czego
      • kate-gun Re: grzywka 27.01.07, 22:21
        nie wiem czy dobrze zrozumialam, chcesz sobie zrobic grzywke a'la "glupi Jas"?
        po co? jest oklepana i niemodna. w obecnej fryzurze wygladasz bardzo dobrze.
        • girafffe Re: grzywka 27.01.07, 22:24
          nie wiem czy jest oklepana czy nie... od dluzszego czasu mi sie taka podobala
          wiec stwierdzilam ze mozeby sobie taka zrobic... w obecnej fryzurze moze i jest
          ladnie ale mam taka od dluzszego czasu i chcialabym cos zmienic... stad ten
          pomysl...
        • zimna_suka Re: grzywka 27.01.07, 22:47
          kate-gun napisała:

> nie wiem czy dobrze zrozumialam, chcesz sobie zrobic grzywke a'la "glupi Jas"?
          > po co? jest oklepana i niemodna. w obecnej fryzurze wygladasz bardzo dobrze.
          >
          >
          >
          >

Myślę że to nie ma dużego znaczenia czy jest oklepana czy nie , bo kazdemu
          pasuje co innego , po co robić fryzurę , która jest na topie i wygladac
          paskudnie , przecież fryzure dobiera się do twarzy a nie odwrotnie:P

Dziewczyna ma lekko pociagła twarz więc sukces w grzywce gwarantowany , a
          przeciez chodzi o to zeby wtgladała lepiej.

Kate...skoro sie tak znasz na fryzurach to co teraz jest "trendy;)"
          ?
          • girafffe Re: grzywka 27.01.07, 22:54
            w pelni zgadzam sie z przedmowczynia :) mam gdzies czy taka grzywka jest modna
            czy nie... chodzi tylko o to czy bedzie mi w niej dobrze czy nie! a co do
            trendow to w sumie ciekawe co teraz niby jest trendy?
      • nadinka_nadinka Re: grzywka 28.01.07, 07:17
        ladnemu we wszystkim ladnie chcialam napisac, ale patrzac na zdjecie po
        przerobce powiem jednak nie. jezeli koniecznie chcesz grzywke to asymetryczna. i
        nie prostuj wlosow, takie sa fajne :-)
      • girafffe Re: grzywka 28.01.07, 09:40
        dzieki wielkie za wklejenie linka do tej przerobki.... on troche rozjasnil
        sprawe... i tak jak wczesniej bylam przekonana do tej grzywki tak teraz sie
        zastanawiam... pomysle jeszcze... dzieki
      • zimna_suka Re: grzywka 28.01.07, 10:53
        Ja bym się az tak ta przeróbka nie sugerowała , bo włost trzeba ładnie
        wyprostować i te ewentualna grzywkę też , bo do takich pofalowanych to napewno
        nie ma teraz efektu .
        To raz:)a dwa to , to za ja przed zrobienie sobie grzywki też robiłam
        "testy"-przykładałam sobie włosy do czoła , kombinowałam z fotami i jakos mi sie
        nie podobało , ale wkońcu stwierdziła ze potrzebuje zmiany i zaryzykuję i nie
        żałuję!!!Bo wygladam rewelacyjnie:)
      • kate-gun Re: grzywka 28.01.07, 12:37
        no wiec nie chcialam nikogo urazic, twierdzac, ze proste grzywki do brwii sa
        oklepane i niemodne.
        oczywsicie, przy doborze fryzury nie nalezy sugerowac sie wylacznie moda.
        ale ze szczerego serca odradzam autorce taka grzywke, na zasadzie "lepsze" jest
        wrogiem "dobrego".
        co do trendow - latwiej jest mi powiedziec co jest niemodne, niz co jest na
        topie. na pokazach S/S 2007 modelki rzadko mialy grzywke, dominowaly dlugie
        raczej proste, czasem lekko falowane wlosy + odsloniete czolo. co innego na
        ulicach i posrod tzw. celebrities. sugerujac sie tym, powiedzialabym, ze masz
        teraz bardzo modna fryzure.
      • girafffe Re: grzywka 28.01.07, 20:09
        no wlasnie tez mi sie tak wydaje... tak byloby bezpieczniej... zastanawialam sie
        co prawde tez nad czyms podobnym do:
        www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6aa6387b36c54f47.htmllub
        www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd111cc7fdfe2f44.html
        ale troche bardziej ryzykowne chyba...
          • zimna_suka Re: grzywka 28.01.07, 20:16
            Jeden sie tylko wkleił...
            Mi sie ta pierwsza opcja bardziej podoba.
            Ale skora myślisz o grzywce to powinnaś sobie zrobić , zmana zawsze jest dobra ,
            bo pozwala na odrobinę szaleństwa i odmiennosci , ja robie sobie raz grzywkę na
            bok , nastepnym prostą a innym asymetryczna (tak co 2 miesiace wizyta u
            fryzjera),nie lubię wygladać ciagle tak samo.

Ale nie martw się , bo te prosta grzywkę tez bedziesz mogła zaczesać na bok jak
            by co:)
            • girafffe Re: grzywka 28.01.07, 20:29
              dziekuje Ci bardzo za wszelkie rady :) pomoglas mi :) ja wlasnie dlatego chce ta
              grzywke zrobic bo znudzila mi sie juz moja obecna fryzura... chce odmiany,
              "swiezosci" na glowie :) i stad moj pomysl. poza tym zawsze mi sie taka grzywka
              podobala i stwierdzilam ze skoro inni moga to ja tez!
              jeszcze raz dzieki :)
        • yavanna86 Re: grzywka 29.01.07, 20:49
          hej,jako posiadaczka owalnej twarzy z wysokim czołem odradzam prostą grzywkę do
          brwi, jest taka...dziecinna i w sumie nieciekawa,jeśli włosy Ci się nie
          przetłuszczają (bo wtedy grzywka zawsze jest pierwsza!),to lepsza będzie
          postrzępiona albo asymetryczna.
          ale teraz wyglądasz bardzo ładnie!!!
          • girafffe Re: grzywka 30.01.07, 08:26
            dziekuje za komplement :) ale chce cos zmienic bo znudzil mi sie juz taki
            wizerunke mnie... zastanowie sie nad postrzepiona/asymetryczna :) a co do
            dziecinnosci to moze wreszcie bym wygladala na swoj wiek :P bo teraz wekszosc
            daje mi minimum 2-3 lata wiecej niz mam naprawde :)
            • girafffe Re: grzywka 11.02.07, 17:27
              a co sadzicie i czyms takim? bedzie dobrze?
              fryzury.e4sy.org/index.php?option=com_zoom&Itemid=2&page=view&catid=7&PageNo=17&key=98&hit=1
              albo takie:
              fryzury.e4sy.org/index.php?option=com_zoom&Itemid=2&page=view&catid=7&PageNo=15&key=84&hit=1
              dzieki za odp :)
                • icelandic Re: grzywka 11.02.07, 19:07
                  ja odradzam taką grubą grzywkę do brwi, jest fajna tylko na zdjęciach i na
                  modelkach. (wiem, bo miałam taką przez dobre dwa lata - mordęga z
                  przetłuszczaniem się i układaniem jej - żeby dobrze wyglądała musisz sterczeć
                  przed lustrem minimum 30 min.) jest też z nią problem jeśli tylko chcesz mieć
                  choć trochę inną fryzurę.
                  nie wspomnę jak fatalnie teraz się zapuszcza włosy...

jak już grzywka, to trochę lżejsza (nie od czubka głowy i nie taka gruba). (nie
                  taka jak na dwóch ostatnich zdjęciach)

ale jestem jak najbardziej za zmianami, rób co ci w duszy gra ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka