candy24 16.06.07, 14:34 moje ostatnie zakupy to: zółty top biała lniana sukienka biała kurtka skórzana czerwona tunika okulary przeciwsłoneczne torba ( żółto złota)- z lnu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
damalia27 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 14:53 sukienka - wiązana na szyi brązowo-biała; sukienka - cała brązowa na ramiączkach; naszyjnik - czarno-biały (nie do sukienki bo nie pasuje); buty - brązowe drewniane klapki na koturnie; rzadko kupuję coś brązowego więc nie wiem co mi się stało, że tak zaszalałam z tym kolorem Odpowiedz Link Zgłoś
cala_w_kwiatkach Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 14:56 spodnice w bialo rozowe kwiaty i kilogram czeresni Odpowiedz Link Zgłoś
damalia27 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 14:56 oj przepraszam zapomniałam o : tunika - zielono-brązowo-złota; torebka - ecru z elementami zielonej skóry; Odpowiedz Link Zgłoś
lvivianka Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 14:58 spodniczke w bialo-czrana kratke, z jakiejs dziwnej firmy: Saints&Mortals. Zakochalam sie od razu.:) Odpowiedz Link Zgłoś
koala1212 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:02 > moje ostatnie zakupy to: > > zółty top > biała lniana sukienka Jak ja szukam bialej lnianej sukienki! Mogloby sie wydawac, ze jest ich pelno, ale jakos zadna mi sie nie podoba. Kupilam po drodze fioletowa lniana spodnice, ale sukienki nadal szukam. Odpowiedz Link Zgłoś
silencia22 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 20:36 w camaieu jest fajna biala lniana:) Odpowiedz Link Zgłoś
mausi5 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:04 -'romantyczny' top w kolorze ecru w bladoblekitne kwiatki -brazowa bluzke z bawelnianego plotna o linii A z bufiastymi rekawkami -szerokie spodnie w kolorze ecru -szerokie dzinsy o fasonie 'niedzinsowym', czyli z kieszeniami po bokach i atrapami kieszeni z tylu -zwiewna krotka sukienke w kolorze ecru i szare legginsy do niej, bo bez niczego to troche jest za zwiewna i za krotka -czarne skorzane piptoly na niewielkim korkowym koturnie -dwa tanktopy. jeden ecru z zielonym nadrukiem, drugi brazowy w zolte kwiatki na samym dole -bardzo rozkloszowana biala bluzko-tunike z mala kieszonka na przedzie Odpowiedz Link Zgłoś
cioccolato_bianco Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:05 czarna koszulowa bluzke bez rekawow i duuze biale okulary Odpowiedz Link Zgłoś
silencia22 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 20:38 mozna wiedziec gdzie dostalas taką bluzkę? wlasnie szukam takiej koszulowej bez rekawów z kolnierzem,prosty fason,bialej i czarnej:) Odpowiedz Link Zgłoś
calineczka92 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 21:28 poprawiasz dobrze napisane słowo na źle napisane? hmmm to już przesada jeśli chodzi o poprawianie się Odpowiedz Link Zgłoś
silencia22 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 11:58 osz! faktycznie:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kamila29091 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:11 ja ostatnio kupowalam w sh. Moje lupy, to jasne dzinsy rozszerzane ku dolowi, nie biorowki, tylko wyzsze, oryginalne bo zamek maja z tylu a nie z przodu, biala bluzke marks&spencer z lodkowym dekoltem, niebieskie sandalki na wysokiej szpilce, i biala skorzana mala torebke, a do domu kupilam nowe dlugie zielone firanki, po 10 zl za mb :)) Odpowiedz Link Zgłoś
myszka_333 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:25 czarne i brązowe szorty podkoszulki: szary i czarny bluzka na ramiączkach czarna , wzorek w białe kłódki sukienka zielono-brązowe ciapki japonki cienkie opaski na włosy: niebieska i czerwona czarną torebkę vintage Odpowiedz Link Zgłoś
aliennis Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:32 -Buty H&M -sukienka H&M -buty Zara -tunika Zara -bluzka tuba Orsay P -spodniczk Tommy Hilfinger(sh) Odpowiedz Link Zgłoś
branzoletka Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:34 napiszę jutro, jak wrócę z łowów :D Odpowiedz Link Zgłoś
love_mode Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:39 czarna sukienke (rozmiar s!!!!!!!!!:))) top czarny, top-tuba, pasek torebka Odpowiedz Link Zgłoś
mini_kks Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 15:41 Kostium kąpielowy i malutką sukienkę na lato. Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 16:24 O Boże, plastikowe żółte japonki za 3zł, bo sandały mi zmasakrowały stopę... :( Odpowiedz Link Zgłoś
wiosna82 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 16:36 a może by tak przy okazji takich wątków wklejać zdjęcia zdobyczy? Nudne takie wyliczanie jest ... Odpowiedz Link Zgłoś
ashlady Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 16:38 Właśnie dziś kupiłam sobie czarną tunikę ze srebrnymi "gotyckimi" napisami:) Odpowiedz Link Zgłoś
napolnoc Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 16:53 polazlam dzis do esprita i wynioslam stamtad bialy i czerwony podkoszulek i zwykle dzinsy Odpowiedz Link Zgłoś
paulinaa Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 17:03 kupiłam dzis kilogram truskawek :) Odpowiedz Link Zgłoś
miss_milkie Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 18:20 szara sukienke, kamizelke, szorty garniturowe bezowe i spodnice plisowana;)) Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 18:46 hmm nie wiem czy to ostatnio, ale to moje czerwcowe zakupy: - tunika bezowa w fioletowo-czerwono-czarne maziaje - bardzo duża kremowa skórzana torba - żółte szpilki - żółte koturny - żółta plażowa sukienka - żółty kostium kąpielowy - żółty top - przezroczysta jedwabna tunika w czarno-biało-sraczkowate wzory (sraczkowaty miał być żółty;)) ... chyba mi odbiło z tym żółtym, ale wciąż mam większość czerwonych ciuchów, więc to taka miła odmiana;) Odpowiedz Link Zgłoś
ar.pl Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 19:46 Niebieska skorzana kurtke turkusowe buty na obcasie - nie wiem, czy je bede nosic (dzis ubralam je na spacer i cierpieeee...) Odpowiedz Link Zgłoś
kinky5 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 20:39 skuter i 2 kaski. no i pokazywana juz torebke. Odpowiedz Link Zgłoś
silencia22 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 20:42 ja kupilam okulary przeciwsłoneczne brązowe cieniowane i dwie klasyczne bluzki koszulowe z dlugim rękawem - biala i błękitna(to raczej nie z myslą o lecie ale w ogole) i jeszcze skorzane baleriny czarne a druga para skorzane ale kremowo-perłowe (nigdy nie mialam balerin,to teraz mam- wygodne do biegania na uczelnie) -i jeszcze ecru peeptoe na obcasie 8 cm z kokardką-skorzane of course Odpowiedz Link Zgłoś
quitah Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 21:55 silencia: czy moglabys zdradzic gdzie kupilas ecru piptolki ;] ? marza mi sie ;] -czerwone skorzane peeptoe (a co! ;] uwazam, ze kazda kobieta powinna miec przynajmniej jedna pare czerwonych szpilek ;]) -granatowa bluzke z dekoltem w serek -granatowe bardzo szerokie spodnie w delikatne prazki (takie marynarskie troche) -kilka bazowych bialych topow -koralowa spodnice za kolano -dwie pary okularow: czarne muchy i brazowe troszke mniejsze -kilka drewnianych branzoletek -koralowe korale (chodzi o kolor ;]haha, mam problem z przeczytaniem tego ;]) c.d.n. w poniedzialek ;] Odpowiedz Link Zgłoś
silencia22 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 12:01 kupilam w obuwniczym z roznymi firmami obuwia - moje są firmy "nessi" to polska firma Odpowiedz Link Zgłoś
quitah Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 12:18 dziekowac ;] poszukam, poszukam;] Odpowiedz Link Zgłoś
morena_curiosa Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 16.06.07, 23:54 czerwona bluzke z pasem w tali, kremowy zakiet, tone kolczykow i innych dodatkow, tusz do rzes (moj ukochany)... hym narazie tyle....ale jestem troche rozczarowana. obecnie jestem w niemczech i wiekszosc rzeczy widzialam w polsce a chcialam kupic cos orginalnego... Odpowiedz Link Zgłoś
edavenpo Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 00:03 Mialam dzis nic nie kupowac (tak sobie obiecalam) ale mnie ponioslo bo sie napatoczylam na wyprzedaz w moim ulubionym All Saints - kupilam czarna spodnice - z wysoka talia z karczkiem i marszczeniami, fason rozszerzany na biodrach a zwezajacy sie do dolu - cos a'la Vivienne Westwood ;-) Ale byla tania bo wyprzedawali jesienna kolekcje wiec nie czuje sie winna ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 00:06 bluzke is podnice ktore razem zestawione wygladaja jak suknia i nie byloby w tym nic ciekawego gdyby nie to ze zazwyczaj nosze rozmoar 38 a ta spodnica byla 36 a bluzka 42 czyli srednio wszystko pasuje :) Odpowiedz Link Zgłoś
lilianna82 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 11:58 Ja kupilam wczoraj sukienke: fotoforum.gazeta.pl/3,0,700887,2,1.html Odpowiedz Link Zgłoś
lilivampire Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 12:03 3 sukienki, 1 tunika, 1 top, spódnica, spodnie, żakiet, 3 pary butów, torebka, kapelusz z wielkim rondem, książka Moda Kobieca XX wieku:P Odpowiedz Link Zgłoś
lilivampire Re: Dziewczyny co to jest to tuba??? :) 17.06.07, 16:47 to taka sukienka a la Audrey Hepburn: tbn0.google.com/images?q=tbn:L6XiqpGU9zGoqM:http://img.timeinc.net/people/i/2006/stylechannel/blog/061218/audrey_hepburn_300x400.jpg tylko teraz nosi się krótsze oczywiście jedna z moich nowych zdobyczy jest właśnie czarną sukienką tubą z szerokim paskiem w talii Odpowiedz Link Zgłoś
ankisa Audrey Hepburn 17.06.07, 21:13 a propos Audrey Hepburn - to znalazłam i zakupiłam sobie fajne kolczyki z nią - w sklepie, o którym ktoś pisał na forum kilka dni temu: www.stylea.pl/kolczyki/artystyczne1/audrey_hepburn,p1359567588 Odpowiedz Link Zgłoś
lilivampire Re: Audrey Hepburn 18.06.07, 01:07 ależ to nie A. Hepburn! to moje zdjęcie z mojej wizytówki!!!:O Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: Dziewczyny co to jest to tuba??? :) 17.06.07, 21:34 dal mnie to kecka bez ramiaczek w formie tuby :) www.thefashionpulse.com/uploads/1202__med.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
sumire Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 17:01 dwie pary sandałków - białe i srebrne, jedna czarna płócienna sukienka (linia A), dwie pary dżinsowych szortów, w tym jedne bufiaste, 'policyjne' okulary przeciwsłoneczne, pasiasty top w Pull & Bear i skrzydło :) Odpowiedz Link Zgłoś
envy_me_baby Re: co kupi?yscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 21:22 zolty top 'tuba' biala dluzsza bluzka, cos jak tuba polaczona z gorsetem z odcieciem pod biustem. trampki szara zwykla bluzka z hm, luzna, z dekoltem, z tylu przypomina bokserke biala torba plocienna gora od kostiumu kapielowego w jakies tam kolorowe wzorki ;) bo bez stanika zle sie czuje, a tak nie wystaje nic, co wyglada jak stanik ;) szukam obecnie nowych spodni, ciemnogranatowych jeansow, proste nogawki lub rurki - okaze sie ;) ewentualnie czarne. do 200 zl ;) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 21:34 kupilam wielki pancerny aseksualny stanik :) Odpowiedz Link Zgłoś
love_mode Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 22:09 taki do cwiczen?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 22:45 nie :) to raczej fason dla malo aktywnych samotnych pan po 60 dla ktorych wyglad bielizny nie ma zadnego znaczenia :) liczy sie tylko to zeby biust nie obijal sie o kolana Odpowiedz Link Zgłoś
love_mode Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 22:54 ale foam ty nie masz jeszcze 60 ??? ;))))) ja sobie kupilam "taki zabudowany" do biegania, ale straszny problem z rozmiarowka mialam. wszyscy mnie zawsze ubiegna i wykupia :)) Odpowiedz Link Zgłoś
ryfka81 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 21:36 Już się chwaliłam w wątkach ciucholandowych, ale z torby z krową i paska jestem taka dumna, że daję jeszcze raz: fotoforum.gazeta.pl/3,0,694544,2,5.html fotoforum.gazeta.pl/3,0,694533,2,11.html I jeszcze takie buty: exbut.pl/buty/max/181.jpg , tylko w rzeczywistości czerwień jest bardziej krwista, a nosek nie jest wcale długi (tak wygląda na zdjęciu), tylko zgrabny, delikatny (migdałowy). Odpowiedz Link Zgłoś
love_mode Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 22:12 bardzo mi sie podobaja rzeczy, ktore linkujesz. Masz chyba fajny styl :) Odpowiedz Link Zgłoś
ryfka81 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 17.06.07, 22:21 O, nawet nie wiesz, jak miło to słyszeć :o) Aha, żeby nie było, że jestem taka pusta i tylko ciuchy kupuję, zaopatrzyłam się też w książkę "Is It Just Me or Is Everything Shit?: The Encyclopedia of Modern Life" (Alan McArthur, Steve Lowe). Po prostu po fragmentach cytowanych na Forum przez croyance nie mogłam się powstrzymać :o) Odpowiedz Link Zgłoś
stylova . 17.06.07, 21:53 ja ostatnio kupiłam: `biało-niebiesko-zielony top wiązany na szyi. (w lumpexie) `brązowy kardigan. (w lumpexie, ale z metką Top Shop, tak, tego z Anglii ;P) `brązowe bojówki. (w lumpexie, ale na metce h&m) `czarno-różowe japonki. (nike) `beżowe szorty z zawiniętymi mankietami.(h&m) `zielono-niebieską bluzkę.(h&m) `czarne big okulary.(h&m) Odpowiedz Link Zgłoś
mef8 a ja nabylam 17.06.07, 22:50 spodnice dzinsowa bo nie mialam dotychczas zadnej dzinsowej spodnicy (ani zadnej na lato nie eleganckiej - w sensie nie do pracy) czerwona bluzke z bufkami do pracy z zary top kolorowy strasznie (tez z zary, taki charakterystyczny z papugami) i 6 z rzędu perfumy Odpowiedz Link Zgłoś
swierszczowa1 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 18.06.07, 07:54 Jedną rzecz. Która bardziej zmienia sylwetke niż wszystkie inne zakupy w moim życiu. Po latach noszenia staników 70E a nawet o zgrozo 75D, kupiłam śliczny 60G :D. Jestem bardzo zadowolona :) Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 18.06.07, 09:48 mow zaraz gdzie kupilas dobry stanik :) Odpowiedz Link Zgłoś
damalia27 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 19.06.07, 14:19 też chcę wiedzieć. tylko jak powiesz, że warszawa to będę gryźć:-) Odpowiedz Link Zgłoś
lilivampire Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 19.06.07, 16:38 ja najbardziej jestem zadowolona z biustonosza kupionego w shame leży idealnie, jeszcze się nigdy nie zdarzyło mi kupić tak dobry stanik Odpowiedz Link Zgłoś
damalia27 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 20.06.07, 09:46 zazdroszczę bo ja nie mogę dobrać żadnego dobrego. ostatnio usiadłam w przymierzalni zawalona chyba 20 stanikami i się najzwyczajniej na świecie rozryczałam. Odpowiedz Link Zgłoś
lilivampire Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 20.06.07, 10:03 znam ten ból, bo mając lat 24 dopiero parę miesięcy temu udało mi się wreszcie dobrać biustonosz, a pomogła mi w tym ekspedientka - przyniosła mi do przymierzalni stanik, który określiła mianem "dobrze się układający na każdych piersiach" i miała rację - to był strzał w 10 i na dodatek jest miękki - tak jak lubię może odwiedź shame i poprzymierzaj jeszcze troszkę?:) Odpowiedz Link Zgłoś
kasica_k Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 23.06.07, 03:45 Jak znam zycie, to świerszczowa kupila sobie stanik w necie :) (sama nie pamietam, kiedy ostatnio kupowalam stanik normalnie, czyli w "sklepach do D" :)). Odpowiedz Link Zgłoś
monikaa13 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 18.06.07, 08:38 ostatnio czerwone sandlaki praktycznie kupuje tylko buty, przez ostatnie dwa lata kupilam sobie tylko spodnie jedne Odpowiedz Link Zgłoś
martusia67 Re: co kupiłyscie sobie ostatnio?? 18.06.07, 09:13 -sukienke - 3 pary rajstop bez zanzaczonych stop :) - biustonosz Odpowiedz Link Zgłoś