Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Nowa kolekscja prady

    26.09.07, 13:43
    www.style.com/fashionshows/collections/S2008RTW/complete/thumb/PRADA
    Jak wam sie podoba. Nawiazuje swoim stylem do Art - Nouveau, przełomu lat
    60/70. Duzo w niej dzianin, szyfonow, szerokich spódnic, spodni dzwonów. Tylko
    ta kolorystyka jakas taka jesienna.
    Najbardziej podoba mi sie ta sukienka:
    www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/PRADA/RUNWAY/00100m.jpg
    i ta:
    www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/PRADA/RUNWAY/00140m.jpg
    te malowane szyfonowe jedwabie są po prostu cudne.
    ten komplet
    Warto zwrócic uwage na słodkie torebki:
    www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/PRADA/DETAILS/00550m.jpg
    jak ta powyżej. A propos czy ktos widzial podobne w naszych sklepach takie
    składane w pół?
    www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/PRADA/DETAILS/00060m.jpg
    Buty w tym roku tez proponuje bardzo extrawaganckie
    www.style.com/fashionshows/collections/S2008RTW/detail/thumb/PRADA?trend=&page=1

    www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/PRADA/RUNWAY/00150m.jpg
    Obserwuj wątek
      • hazel_dobkins Re: Nowa kolekscja prady 26.09.07, 14:18
        ja zwróciłam uwagę w pierwszym rzędzie na dodatki.
        szalenie podoba mi się yen model zegarka:

        img223.imageshack.us/img223/3391/zegarpc1.jpg
        torebki też świetne

        img259.imageshack.us/img259/9480/torebkalm1.jpg
        buty kolorystyka&wzornictwo wręcz powalające :)..tylko ten toporny
        obcas rozszerzający się ku dołowi..:/ w większości modeli mnie drażni

        tu przód który mnie urzekł

        img259.imageshack.us/img259/9940/butydp7.jpg
        • pauuula15 Re: Nowa kolekscja prady 26.09.07, 18:44
          hazel_dobkins napisała:

          > ja zwróciłam uwagę w pierwszym rzędzie na dodatki.
          > szalenie podoba mi się yen model zegarka:
          >
          > img223.imageshack.us/img223/3391/zegarpc1.jpg

          Ten zegarek jest wprost cudowny:)
          >
      • ciak1 Re: Nowa kolekscja prady 26.09.07, 14:22
        cała kolekcja świetna, a buty po prostu boskie!
        • ciak1 Re: Nowa kolekscja prady 26.09.07, 14:25
          dopatrzyłam się zgrzytu - nie wiem dlaczego modelkom palce wyłażą z
          tych butów :/ np. tu:

          www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/PRADA/DETAILS/00210m.jpg
          • bgoralska1972 Re: Nowa kolekscja prady 26.09.07, 14:31
            buty ladne, ale mysle ze sie w nich zle chodzi. No chyba że były za małe na modelki.
          • lilivampire Re: Nowa kolekscja prady 26.09.07, 14:32
            brr, nieładnie to wygląda...
      • asidoo Re: Nowa kolekscja prady 26.09.07, 14:32
        Wiecie co?
        Ta kolekcja wcale mi się nie kojarzy z wiosną. Nie skorzystam z tej kolorystyki
        z całą pewnością. A fasony jak fasony - nic odkrywczego.
        Torebki tylko mi się podobają, ale też nie te kolory...
      • daggy4 Re: Nowa kolekscja prady 26.09.07, 15:15
        ladna
        i podoba sie bardzo :)
      • modliszka24 Re: Nowa kolekscja prady 26.09.07, 16:07
        ogolnie lubie ich kolekcje
        • sankanda Re: Nowa kolekscja prady 26.09.07, 19:12
          ja tez ! kolory idealne, uwielbiam takie. zwrocilam uwage na
          przykrotkie spodnie "trabki" do wysokich butow. a tak poza tym, to
          jak zwykle... Miuccia wyglada jak by mieszkala w chatce z piernika.
          Kroje nie wpedzaja w kompleksy. Mozna jesc czekolade i ciacha !
          Yess!!!
      • hotally Re: Nowa kolekscja prady 26.09.07, 20:37
        Ja uwielbiam Prade...w szafie mam kilka rzeczy, ale jak juz będę obrzydliwie
        bogata to na pewno będę zaczynac zakupy od tego sklepu :))
      • branzoletka Re: Nowa kolekscja prady 27.09.07, 08:34
        szczególnie podobają mi się torebki
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka