bgoralska1972
26.09.07, 13:43
www.style.com/fashionshows/collections/S2008RTW/complete/thumb/PRADA
Jak wam sie podoba. Nawiazuje swoim stylem do Art - Nouveau, przełomu lat
60/70. Duzo w niej dzianin, szyfonow, szerokich spódnic, spodni dzwonów. Tylko
ta kolorystyka jakas taka jesienna.
Najbardziej podoba mi sie ta sukienka:
www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/PRADA/RUNWAY/00100m.jpg
i ta:
www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/PRADA/RUNWAY/00140m.jpg
te malowane szyfonowe jedwabie są po prostu cudne.
ten komplet
Warto zwrócic uwage na słodkie torebki:
www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/PRADA/DETAILS/00550m.jpg
jak ta powyżej. A propos czy ktos widzial podobne w naszych sklepach takie
składane w pół?
www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/PRADA/DETAILS/00060m.jpg
Buty w tym roku tez proponuje bardzo extrawaganckie
www.style.com/fashionshows/collections/S2008RTW/detail/thumb/PRADA?trend=&page=1
www.style.com/slideshows/fashionshows/S2008RTW/PRADA/RUNWAY/00150m.jpg