maniek477 10.08.10, 12:51 Witam.Był ktoś ostatnio w tym hotelu.Proszę o opinię. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nuta Re: Zena resort IP: *.chello.pl 10.08.10, 13:09 Nie byłam w Zenie, ale w hotelu obok. Mogę dać kilka rad dotyczących miejscowości.Zenę zapamiętałam głównie z głośnej muzyki, która dudniła przy basenie przez cały dzień. Jeśli chcesz zapytać o plażę, wycieczki, sklepy - pytaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MK Re: Zena resort IP: 94.254.178.* 11.08.10, 12:40 Napisz jaka plaża - czy kamienie sa tylko na początku a potem piasek, czy nie. I czy jest łagodne zejście do morza, czy juz po kilu metrach głęboko. Oczywiscie cenne beda informacje co do sklepów. Wycieczki mnie mniej interesują, bo bede miała wczesniej objazd, wiec tutaj tylko słodkie lenistwo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nuta Re: Zena resort IP: *.chello.pl 11.08.10, 13:44 Plaża jest kamienista, nie ma wcale piasku, kamyki są spore, takie otoczaki, jest płytko tylko jakieś 3 kroki , potem jest głęboko, ale widać piasek i dno -bo woda jest cudownie przejrzysta. Butki na plażę obowiązkowe. Zena resort ma też taki pomost z którego można skakać do wody, ale leżaków na nim nie ma. W miejscowości jest sporo sklepów - przy głównej ulicy, ceny w dolarach i te radze zabrać - bo inaczej za 1 euro u niektórych jest 1$. Sklepy są albo z pościelą i ręcznikami, albo ze skórą, ze złotem lub z pamiątkami. Co ciekawe, nie potargujesz się, bo rozpuścili ich Rosjanie - zresztą ten język wszędzie usłyszysz.Jeśli znasz, to się dogadasz. Ceny wysokie, drożej niż w Polsce. Polecam ci któregoś wieczoru spacer 20 min ( market otwarty do 23) do Migrosa i obok do takiego większego sklepu ( nie pamiętam nazwy) Tam można płacić kartą, ceny są normalne! Za wino z granatów ( bardzo fajne) chcieli na parkingu podczas wycieczki 15 euro, w sklepie vis-a vis hotelu 8 euro a w markecie ( tym obok Migrosa, gdzie jeden ze sprzedawców mówi po angielsku) zapłaciłam 11 lirów czyli 22 złote. Polecam też tam kupienie chałwy pismanije, tureckiej herbaty, baklawy. Po drodze mija się meczet - warto wyjść przed zmrokiem, by zrobić zdjęcia. Odpowiedz Link Zgłoś