Dodaj do ulubionych

Przeczytajcie historię Marco Weiss-Niemca

IP: *.icpnet.pl 23.03.11, 11:29
Jest też film.Młody Niemiec pojechał do Antalyi na wakacje,wdał się w romans z małolatą i siedział w tureckim więzieniu 247 dni.Przerażająca historia.Ku przestrodze.
Obserwuj wątek
    • Gość: Vader Re: Przeczytajcie historię Marco Weiss-Niemca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.11, 13:34
      To co za młoda była?Niepełnoletnia?
    • andrexx Re: Przeczytajcie historię Marco Weiss-Niemca 23.03.11, 13:47
      Anka, a co chcesz postraszyć mężą - jemu daj to poczytac przed urlopem

      • Gość: Vader Re: Przeczytajcie historię Marco Weiss-Niemca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.11, 13:55
        Teraz mąż Anki poleci do Tajlandii...mniam mniam
    • andrexx Re: Przeczytajcie historię Marco Weiss-Niemca 23.03.11, 14:24
      a koło podbiegunowe tez odpada
      eskimosi mają takie wierzenia - że krew dziewicy jest krwią przeklętą i zawsze jak jakiś polarnik zbłądzi i trafi do wioski eskimosów to musi rozdziewiczyć wszystkie dziewczyny , które osiągnęły odpowiedni wiek.
      • Gość: gtw i co w tym dziwnego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.11, 18:42
        wzorem tysięcy swoich rodaków wybrał się na sexturystykę

        no i zapłacił za zlamanie prawa
        • Gość: anka Przestroga IP: *.icpnet.pl 23.03.11, 19:59
          Jaka seks turystyka?Młody chłopak (uczeń)pojechał na wakacje do Turcji z rodzicami.W hotelu poznał młodą dziewczynę,Angielkę.Ta żądna wrażeń zainteresowała się chłopakiem,wsadziła łapę nie tam gdzie miała.Mamusia tej nastoletniej (13 lat) ku.rewki( już dziewicą nie była) zgłosila na policję gwałt na jej córeczce.Policja turecka wsadzila chłopaka do więzienia.Zażądano 8 lat więzienia Do akcji wkroczyli politycy niemieccy.Afera na linii politycznej Niemcy -Turcja.Spadła gwałtownie liczba Niemców podrózujących do Antalyi.To w skrócie.

          Ktoś napisał-gdyby młody chlopak chciał sobie pouzywać , wyjechałby do Tajlandii,bez rodziców.

          • Gość: Boski żigolo Re: Przestroga IP: *.toya.net.pl 23.03.11, 20:09
            Brytyjki to pasztety, musiała być bardzo sfrustrowana bo Niemiaszki do przystojniaków nie należą. Żaden Turek się nie skusił więc też za dużo kasy nie miała, no chyba, że mamusia wzięłą funciaki na zabawę z kelnerami...
            • amat1 Re: Przestroga 24.03.11, 08:30
              Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności. Stara mądra zasada. Małolaty są pod ochroną niemal wszędzie. Co to za sensacja. Parę miesięcy temu w dużym mieście w Polsce, w galerii, złapano pana(50) i panienkę(14). W "nagrodę" dostał 2 latka. To trochę więcej niż 247 dni, a nikt sensacji nie robi. Takie jest prawo i kropka.
              • Gość: anka Re: Przestroga IP: *.icpnet.pl 24.03.11, 10:10
                Taaaaaaaaaaak"Nieznajomość prawa szkodzi"

                Jak twojemu małoletniemu synkowi jakaś k.rewka wsadzi na wakacjach łapę w rozporek i z tego będzie wniosek prokuratorski w mało cywilizowanym kraju o 8 lat więzienia to zyczę poczucia humoru!
                • andrexx Re: Przestroga 24.03.11, 13:32
                  Anka, miej trochę wiary w męża, syna
          • koma_5 Re: Przestroga 23.08.14, 18:39
            w filmie jest że była dziewicą, mimo tej wiadomości podanej sędziemu Marco dalej siedział w więzieniu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka