Dodaj do ulubionych

Pogoda w Turcji w październiku kto był ????

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.11, 11:11
Kto z Państwa był w Październiku w I połowie m-ca na wakacjach ?
Jak był pogoda ?
Obserwuj wątek
    • Gość: meteorolog Pogoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.11, 11:15

      Na św. Hieronima jest pogoda albo jej nima.
      Dlaczego piszesz pażdziernik dużą literą?
      To ten Pażdziernik?
      • Gość: :PPPPPP Re: Pogoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.11, 11:20
        Znowu się czepiamy ?
        Dobrze, a więc jaka jest pogoda w październiku w Turcji ??
        Jaka utrzymuje się tam temperatura ?
        • Gość: ^^^ Re: Pogoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.11, 11:24

          Zechcesz uścislić w ktorej Turcji? Europejskiej czy azjatyckiej?
          Czy moze być pogoda z 1918 roku? Mój dziadek tam walczył.
          Zmókł. Nie zajrzysz do gógla?
          • Gość: stary na forum Re: Pogoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.11, 11:35

            Jesteś z Katowic? Z jakiej dzielnicy?
    • Gość: :pppppp Re: Pogoda w Turcji w październiku kto był ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.11, 11:27
      TURCJA - POŁUDNIOWA CZYLI NAJBARDZIEJ POPULARNE KURORTY WYPOCZYNKOWE.
      • Gość: ogłuchłem Re: Pogoda w Turcji w październiku kto był ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.11, 11:40

        Ty musisz być nowa do internetu. DRZESZ się niesamowicie.
        I taka bezradna jesteś. Pewnie z Katowic. Turysci z Katowic
        o pogode pytają. I kto gdzie lecie i kiedy. Pracownicy UB?
        • Gość: ;pppppppppppppp Re: Pogoda w Turcji w październiku kto był ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.11, 11:43
          WIESZ CO UGRYŹ SIĘ W DUPSKO CWANIAKU!
    • Gość: GTI_Travel_Poland Re: Pogoda w Turcji w październiku kto był ???? IP: *.iry.warszawa.supermedia.pl 05.08.11, 11:51
      Witam,

      pogoda końcem października jest zazwyczaj dobra, świeci cały czas słońce i swobodnie można kąpać się w morzu. Początek października na pewno nie jest też męczący jeśli chodzi o upały a co za tym idzie idealny na zwiedzanie i wycieczki fakultatywne.

      zapraszam na www.gtitravel.pl

      pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka