Dodaj do ulubionych

OdlegŁości od LotniSka

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.16, 16:27
mam pytanie odnośnie odległości od lotniska a dokładanie transferu , wiem ze to zależy od ilości turystów i hoteli jakie mamy po drodze ale tak średnio , wiem ze z ANTALYA to max 15km i ok 30min , do Belek jechałam w maju 40-45minut , a jak to wygląda z SIDE czy KEMER , kurcze szukam na jesień hotelu z duża ilością zieleni , przy plaży , blisko sklepów , 5* a przede wszystkim max 1h jazdy z lotniska . Proszę o info :) dziękuje
Obserwuj wątek
    • Gość: Magda Re: OdlegŁości od LotniSka IP: *.dynamic.chello.pl 22.06.16, 17:27
      Faktycznie nie da się przewidzieć dokładnego transferu z lotniska w Antalyi, ale najbliżej jest do miejscowości Lara 20-30 minut, Belek 30-40, Kemer 50-60, Side ok. godziny, ale do pierwszych hoteli można dojechać już po 40 minutach do ostatnich jedzie się prawie 1,5h w zależności w jakiej części Side jest hotel. Ok. godziny jedzie się też do Manavgat. Wszystko za Side i Manavgat to już co najmniej 1,5 godziny, a najczęściej 2-2,5h do hoteli położonych w okolicach Alanyi.
      Ja mogę polecić komfortowy hotel Alva Donna w Side, a właściwie dzielnicy Side-Gündogdu, położonej najbliżej lotniska -dojazd ok. 40 min. to ok. 10km od centrum Side. Alva Donna to luksusowy hotel przy piaszczystej plaży i w pięknym ogrodzie. W pobliżu hotelu sklepy, bary i kluby.
      W Side najbliżej jest do hoteli położonych w dzielnicy Colakli - dojazd do nich trwa średnio 40-50 minut.
    • fasol-inka Re: OdlegŁości od LotniSka 23.06.16, 13:32
      Side to będzie godzina i więcej, byliśmy dwa razy (Otium Eco) i za każdym razem transfer był ok 1,5h, do hoteli przed Side krócej, ale to też zależy jak jest zorganizowany ten transfer

najfajniejsza jest Lara - tuż pod Antalyą, max pół godziny
      • Gość: Aga Re: OdlegŁości od LotniSka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.16, 14:00
        Tak jak napisała wcześniej Magda, transfer do hoteli w Side może trwać od ok. 40 minut do nawet 1,5 godziny w zależności od położenia od lotniska. Ja do Magic Life Jacaranda w Side-Colakli jechałam około 40 minut, to był pierwszy hotel do którego podjechaliśmy, potem autokar rozwoził ludzi jeszcze do 6 hoteli, moi znajomi do hotelu w Side-Sorgun dojechali jako ostatni po kolejnych 40 minutach, czyli jechali godzinę i 20 minut.
        Otium Eco jest położony w dalszej dzielnicy Side Titreyengol (ok. 70km od lotniska), więc nic dziwnego, że jechaliście 1,5h. Jak autokar rozwozi ludzi do kilku hoteli, musi krążyć, żeby do nich podjechać to każde kolejne 10 km odległości od hotelu przekłada się na dłuższy dojazd.
    • latajzberlina Re: OdlegŁości od LotniSka 24.06.16, 00:48
      Do Kemer jest około 50 km, do Side około 60-70 km, ale faktycznie transfer zależny jest głównie od ilości gości hotelowych, którzy mają zakwaterowanie w miejscowościach leżących najbliżej lotniska, czyli Antalyi - Lary czy Belek...Na pewno bardzo dobrym 5* hotelem blisko samego Side jest Melas Resort czy Sentido Perissia, zapraszam do kontaktu, pomożemy wybrać adekwatną ofertę spełniającą Wasze oczekiwania

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka