akolaczyk 03.01.07, 18:43 Czy ktoś był w hotelu Grand Art Side.Bardzo prosze o jakieś informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MAGDA S Re: Grand Art Side IP: *.mtnet.com.pl 06.01.07, 18:29 Co chcesz wiedzieć? Byliśmy w 2006 w maju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Grand Art Side IP: *.centertel.pl 07.05.14, 17:56 Ponawiam pytanie czy ktoś może wybiera się do tego hotelu w lipcu? a może ktoś był ostatnio i może podzielić się opinią ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosciu Re: Grand Art Side IP: *.toya.net.pl 07.05.14, 19:34 super hotel fajny basen miła obsługa dużo Niemców i holendrów jedzienie dobre choć w 2gim tygodniu monotonne ale każdy znajdzie cos dla siebie :) super plaza super promenada nad morzem okolica (everensaki) super dużo sklepów i blisko do side . okolica super przed hotelem parking dolmuszy apteka kilka sklepów pub:) hotel polecam spędziłem tam super urlop:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asia Re: Grand Art Side IP: 193.200.51.* 01.08.14, 12:34 Bardzo dobry hotel,czysto, mnóstwo jedzenia bardzo fajne show wieczorne. Jak większość już pisała króluje język niemiecki. Angielski tylko w recepcji oraz animatorzy reszta bardzo słabo. Obsługa miła nie czekająca na napiwki, do plaży 5 min spacerkiem. Odpowiedz Link Zgłoś