Dodaj do ulubionych

Grand Art Side

03.01.07, 18:43
Czy ktoś był w hotelu Grand Art Side.Bardzo prosze o jakieś informacje.
Obserwuj wątek
    • Gość: MAGDA S Re: Grand Art Side IP: *.mtnet.com.pl 06.01.07, 18:29
      Co chcesz wiedzieć? Byliśmy w 2006 w maju.
    • Gość: Asia Re: Grand Art Side IP: *.centertel.pl 07.05.14, 17:56
      Ponawiam pytanie czy ktoś może wybiera się do tego hotelu w lipcu?
      a może ktoś był ostatnio i może podzielić się opinią ??
      • Gość: gosciu Re: Grand Art Side IP: *.toya.net.pl 07.05.14, 19:34
        super hotel fajny basen miła obsługa dużo Niemców i holendrów jedzienie dobre choć w 2gim tygodniu monotonne ale każdy znajdzie cos dla siebie :) super plaza super promenada nad morzem okolica (everensaki) super dużo sklepów i blisko do side . okolica super przed hotelem parking dolmuszy apteka kilka sklepów pub:) hotel polecam spędziłem tam super urlop:)
    • Gość: Asia Re: Grand Art Side IP: 193.200.51.* 01.08.14, 12:34
      Bardzo dobry hotel,czysto, mnóstwo jedzenia bardzo fajne show wieczorne. Jak większość już pisała króluje język niemiecki. Angielski tylko w recepcji oraz animatorzy reszta bardzo słabo.
      Obsługa miła nie czekająca na napiwki, do plaży 5 min spacerkiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka