gibr
19.09.16, 19:59
Jak jakas widze na ulicy zawsze jest bardzo zadbana. Choc z drugiej strony odnosze wrazenie tez ze najbardziej modni sa ludzie z egzotyczna uroda. Latem widzialem wycieczke Szwedow i to byl po prostu swiat wedlug kiepskich. Murzyni, Brazowi...zawsze ubrania eleganckie.
Moze chodzi o to ze skoro tam przeniosly sie szwalnie modnych sieci i jednoczesnie ludzie z Azji mocno awansuja ekonomicznie to dostep do eleganckich ubran stal sie wiekszy.