Dodaj do ulubionych

Palto Bakiewicza

11.10.21, 01:02
wiadomosci.wp.pl/bakiewicz-zagluszal-sanitariuszke-z-powstania-warszawskiego-fala-komentarzy-6692428818508416a
Tego typu palta kojarzą mi się zawsze z kimś kto by szpicruta chciał obić po pysku chłopa. Skrajna prawica miała zamiłowanie przed wojną do brzydoty ubraniowej.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Palto Bakiewicza 11.10.21, 01:23
   Panie Bakiewicz. Zaczynam podejrzewać ze został pan opłacony przez Kaczyńskiego w pocałunku śmierci. To znaczy jemu bardzo przeszkadza Konfederacja wiec wystarczyło pana kupić żeby pana wyglupic. Słyszałem ze chłopcy z marszu n, już kwiaty w jedwabne składali. Heh nieźle was przeczolguje. Robisz pan za klasyczny zderzak.

   A co do tego o co walczyła pani z powstania. Chciałem panu przypomnieć ze jak najbardziej o Europe. A narodowcy byli przeciw. To znaczy akurat tu nie przesadzam racji. Powstanie było niepotrzebne. Ale z całą pewnością powstanie jest jej tradycja a nie pana. Nie tylko jako żołnierza, ale ideowo. To przejmowanie przez nacjonalistów tradycji sanacyjnej nawet jeśli sama poszła w nacjonalizm jest całkowicie ahistoryczne.
   • dotera Re: Palto Bakiewicza 11.10.21, 01:33
    Szef ONR przeszedł na stronę PRL i wcale to nie było dalekie od jego deklaracji politycznych. Dmowski chciał państwa etniczne go opartego na sojuszu z Rosją. Ba juz nie dmowski ale ci z ONR chcieli nacjonalizacji przemysłu.
  • dotera Re: Palto Bakiewicza 11.10.21, 07:06
   Gdy nacjonaliści mówią ze chcą niepodległości to znaczy to coś innego niż reszta mówi. Gdy spojrzeć historycznie na rolę nacjonalizmu skrajnego zawsze byli bardziej chętni soacyfikowac kogoś w obrębie swojego narodu niż rycerski walczyć z wrogiem. Czystki etniczne na przykład. Nacjonalista skrajny zawsze szuka bardziej wroga wewnętrznego niż zewnętrznego. W filmie upadek to ładnie pokazane. Tym o bunkrze hitlera. W imię patriotyzmu młodzież i dzieci na barykadach bez sensu. Zas grubas w bawarskich spodenkach robi czystki na tyłach.

   A co to znaczy skrajny? Nie jestem wrogiem słowa nacjonalizm. Takie osoby jak Dmowski były patriota i ludźmi chcącymi odzyskać niepodległość. Natomiast w kolejnych pokoleniach pojawił się faszyzm . Im jedyne co przeszkadza ze nie oni maja władze . To takie instynkty mafijne. Mafia w dupie ma państwo ale chcę władze tego państwa. Chce dominacji.

   Ludzie chcą państwa sprawiedliwego , nawet za nie walczą ale mniej chcą władzy i to nazywamy patriotyzmem
   • dotera Re: Palto Bakiewicza 11.10.21, 07:11
    Dlatego tak bardzo lubicie kryterium uliczne. Jacyś licealiści protestują. Banda tatusiów otyłych mówi ze kościoła broni przed nastoletni panienka mi. .teraz też ulica. Innym do głowy nie przychodzi ze muszą wygrać na ulicy żeby wygrać politycznie.

    No i się wyglupiliście. Przyszli starsi ludzie i co bić ich chcieliście?

    Serio myślę że Kaczyński nie chce was u władzy i dlatego was kupił. Żaden Kretyn z opozycji nie wziął by tych pieniędzy mając ambicje polityczne. Zrobił z was zderzaka.
  • dotera Re: Palto Bakiewicza 11.10.21, 07:27
   Na czym polega niepodległość wyroku konstytucyjnego? Tylko na jednym w praktyce.


   Konstytucja sama z siebie nie jest niżej niż traktaty międzynarodowe. Jest bzdura mówić o konflikcie.

   Ale chcecie sprawić by obywatel nie miał prawa odwołać się do tsue. Chcecie mieć monopol władzy nad polskim obywatelem. Dla was władza sadowniczy to nie władza sadzenia. Tzn sędzia jest tylko od ustalenia faktów czy czyn podlega pod prawo. Dla was to władza nad człowiekiem jak trybunały rewolucyjne.
   • dotera Re: Palto Bakiewicza 11.10.21, 07:37
    I to jest istotą waszej niepodległości nacjonalistycznej. Mieć mafijny monopol władzy. Ustawić hierarchii zniewieściałe społeczeństwo. Wy na szczycie jak w Sanacji ci bardziej prawi moralnie. I to dla was niepodległość. Czyli nikt mi chama nie zabroni bić szpicruta po pysku

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka