02.06.22, 10:27
Czytam gorzkie żale ludzi, obciążanie innych winną, pretensje, a jednocześnie deklaracje tych samych osób co do swoich chęci, zachowań dokładnie takich samych jakie tępią u innych i oni nie widzą najjmniejszego związku miedzy zachowaniami własnymi a tymi ktore dostają od innych.

Obserwuj wątek
  • dotera Re: Karma 02.06.22, 10:31
   Poziom narycyzmu dziś ludzi jest niemiłosiernie patologiczny. A to rezultat mediów, które dziś są po prostu satanizmem. Wprost rządzi dziś zło cynicznych ludzi bez serca, które przebrało się w owczą skórę.
  • dotera Re: Karma 02.06.22, 10:38
   Karma jest całkowicie realna.

   Po pierwsze człowiek nie jest tabulą rasą. I trudno mi wytlumaczyć sobie moje zachowania z wczesnego dziecinstwa rozne od innych niż tym ze byłem wczesniej zdeteriminowany.

   Od jakiegoś czasu mam przebłyski gdy coś mi się stanie w ktorych przypominam sobie całkowicie zapomniane fakty z odleglych lat , w których byłem po drugiej stronie działania.

   DLa mnie to co mówi joga to jedyna empiryczna wiedza która się weryfikuje doswiadczeniem. Zadna wiedza socjologiczna psychologiczna jakakolwiek nie wytrzymała z empirycznym doswiadczeiem.
   • dotera Re: Karma 03.06.22, 07:48
    Czym innym jest zarzadzanie rzeczmi czym zajmuje się nauka, a czym innym rzeczywistość ludzka. TZW nauki humanistyczne chcą zarządzać ludzmi jak rzeczami. Podczas gdy rzeczywistość ludzka jest jednostkowa nie podlega ogólnym prawom i synchroniczna, a nie kierowana fizycznymi przyczynami i skutkami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka