12.03.04, 20:23
Witam
Jakie polecacie zioła w leczeniu nadmiernie zrogowacenia naskorka na rekach i
twarzy ??
Obserwuj wątek
      • zbyszek_gyt Re: Skóra 12.03.04, 20:41
        alexander_82 napisał:

> tego lepiej chyba nmie leczyc objawowo. to podobno jest cos wiecej, jakis
        probl
        > em w organizmie i wlasnie nim nalezaloby sie zajac

Hmm co masz na mysli ??
        • alexander_82 Re: Skóra 13.03.04, 01:04
          hehe, wiesz, nie mam pojecia. ale spoko - problem wylapany, zanim objawil sie na powaznie, wiec powinienes sie cieszyc w zasadzie. moze masz zla diete albo cos. moze przyjdzie Ci porobic kilka postow leczniczych. tu sa dobrzy specjalisci i sie Toba zajma, jak sie tylko pojawia online. popatrz, nase mna juz sie mecza:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15954&w=10835108
        • martini_very_bianco Re: Skóra 20.03.04, 22:26
          nie wiem, czy sprawa została wyjaśniona, ale w skrócie - leczenie objawowe to w
          gruncie rzeczy "zaleczanie" - bo leczy się właściwie tylko dolegliwości
          związane z chorobą, natomiast nie samą chorbę, która zawsze jest sygnałem, że
          to ze środkiem organizmu jest cos nie halo. To trochę tak, jak gdybyś przez 2
          miesiąca brał tabletki przeciwbólowe z powodu bólu zęba, zamiast wyleczyć sam
          ząb. Niestety, wiele konwencjonalnych leków działa w taki własnie sposób...
    • vitalia Re: Skóra 01.04.04, 21:01
      Może byś pomyślał o suplementacji nienasyconych kwasów tłuszczowych OMEGA 3 ??
      Brak egzogennych kwasów tłuszczowych powoduje zmiany skórne ,n.p łuszczący się
      naskórek,egzemy,trądzik,zwiększoną skłonność do alergii,wysypek i infekcji
      skórnych a także upośledzony transport lipidów.Polecam OPTIMUM OMEGA..ponieważ
      dodatkowo zawiera bezwonny wyciąg z czosnku co może zapobiec infekcjom
      bakteryjnym.Wzmacnia układ immunologiczny,aktywizuje podziały komórkowe i
      przemianę materii.OPTIMUM OMEGA jest doskonałym preparatem uzupełniającym dla
      skór suchych z objawami łuszczenia ,mało elastycznych i szorstkich.Więcej na
      stronie www.twojauroda.com artykuł ,Jeśli skóra to i zdrowie,,,,
    • green_apple Re: Skóra 07.05.04, 13:54
      Sok z marchwi lub beta karoten, olej w wiesiolka, peelingi skory i balsamy z
      mocznikiem bo maja dzialanie zluszczajace. Mozna doprowadzic swoja skore tym
      sposobem do calkiem niezlego stanu. Ja dodatkowo chodze na 5 minut na solarium
      od czasu do czasu bo pomaga.
      PS. Jestem spod blizniat i mam ten problem od dziecka;). Przypadek?
      • alexander_82 Re: Skóra 09.05.04, 14:03
        > PS. Jestem spod blizniat i mam ten problem od dziecka;). Przypadek?

raczej nie. uzdrowiciele juz tysiace lat temu zauwazyli, ze osoby spoid
        blizniat maja ten problem
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka