Dodaj do ulubionych

Resentyment innych

23.01.23, 07:09
może być tylko pokonany, przez pokonanie własnego. Jedynym rozwiązaniem na resentyment innych jest izolacja od nich. Można wykorzystać moc rozumu do pracy nad sobą, ale nie ma ona najmniejszego znaczenia do tzw. dialogu. Łatwo jest ludzi oszukać, ale niemożliwe jest przekonać, ze zostali oszukani.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Resentyment innych 23.01.23, 07:15
   Nowoczensość manipulacyjnie przekonywała ze problemy rozwiązuje się społecznie. To w każdej dziedzinie ponosi klęskę. SPołecznie można się nakręcić do nienawiści. Problemy spoleczenstw rozwiazuja jednostki ktore wyrywaja się z logik swoich społeczenstw.
   • dotera Re: Resentyment innych 23.01.23, 07:51
    Nowoczesność z uporem maniaka chce narzucić meżczyznom kobiece myślenie. Nie chodzi o to ze kobiece myslenie jest złe, jest dobre. Tylko dobre jest też męskie, a równie złe jest narzucanie męskiego kobietom.
    • dotera Re: Resentyment innych 23.01.23, 08:00
     Kobiecego mezczyznom jest gorsze. Kobiety lubią chodzić w spodniach, męzczyzni odwrotnie uwazają za przebieranie za kobiety. Marlin Monroe ( choc tez ta sama mysl spotkałem u innej aktorki sławnej tego okresu) powiedziała, ze Kobieta może się wyrzec kobiecości i być kobieta. Mezczyzna ktory wyrzeknie się meskosci jest nikim. Ta nowoczesna przebieranka płciowa jest więc kulturą gwałtu. Sposobu na podboje cudzych społeczeństw.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka