Gość: Gryf
IP: *.nitka.net.pl
20.03.04, 00:09
Chlopcy sie "bija" a miasto tonie.Jeszcze dwa lata panowie do konca kadencji
obecnie urzedujacego prezydenta!Szykujcie programy ,pracujcie,odbudowujcie
zaufanie i Sedine.Spoleczenstwo patrzy i kreci glowa, ze zdziwieniem.
Ludzi mozna oslepic i przekupic, ale czlowieka nigdy.