Dodaj do ulubionych

Atak PO na SLD

IP: *.nitka.net.pl 20.03.04, 00:09
Chlopcy sie "bija" a miasto tonie.Jeszcze dwa lata panowie do konca kadencji
obecnie urzedujacego prezydenta!Szykujcie programy ,pracujcie,odbudowujcie
zaufanie i Sedine.Spoleczenstwo patrzy i kreci glowa, ze zdziwieniem.




Ludzi mozna oslepic i przekupic, ale czlowieka nigdy.
Obserwuj wątek
    • rrado Re: Atak PO na SLD 20.03.04, 07:39
      dobrze ze taka lista powstala. wazne jest zeby spoleczenstwo mialo pelna
      wiedze. pewnie sld odwdzieczy sie teraz czyms podobnym i bedzie komplet.
      wyraznie widac gdzie radni maja miast. maja je w kieszeni szwagra. tylnej
      zreszta. pozdrawiam rado
    • Gość: Antyknajak Brawo PO. Obnażać te qurevskie mechanizmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 08:19
      Lista zaprezentowana przez PO to lista ludzi sprzedajnych nie mających minimum
      etyki aby sprawować jakiekolwiek funkcje społeczno-publiczne
      • zaczepialski No i fajnie teraz poznamy co ciekawsze "układy" w 20.03.04, 08:28
        Urzędzie Miejskim - szkoda że ograniczają się tylko do radnych a nie szeregowych członków :-)))) Wówczas lista byłaby baaaaaaaaaaaaaaaaardzo długa
    • rrado Re: Atak PO na SLD 20.03.04, 08:33
      to wszystko wynika z braku elementarnej uczciwosci przy rekrutacji nowych
      pracownikow w um i spolkach zaleznych. nie wiem ile trzeba powtarzac ze powinny
      byc oficjalne ogloszenia i uczciwe konkursy. pozdrawiam rado
      • arkadiusz_litwinski drobne uzupełnienie 20.03.04, 08:59
        To nie atak.A przedstawienie faktów, które wedle wielu osób mogły mieć wpływ na
        dziwne zachowanie niektórych radnych, którzy deklarowali swój sprzeciw wobec
        rządów p.Jurczyka, a w praktyce udzielili mu wsparcia.

        O wiele ważniejsze było to czego w artykule nie ma, a co zostało zapowiedziane
        na konferencji:

        1.Wystąpiliśmy do klubu parlamentarnego PO by dokonać odpowiednich zmian w
        ustawie o samorządzie gminnym. Do tej pory ustawa zakazuje radnym pracy w
        Urządzie Miasta. Analogiczny zakaz powinien obejmować również zakłady budżetowe
        i spółki komunalne.

        2.Niezależnie od zmian w ustawie. W Szczecinie żaden z obecnych i przyszłych
        radnych PO nie będzie pracował w Urzędzie, zakładach budżetowych i spółkach
        komunalnych.

        3.Jesli przyszły Prezydent Szczecina będzie posiadał rekomendację PO to z
        poszanowaniem prawa wyeliminuje przypadki zatrudnienia radnych w spółkach
        komunalnych i zakładach budżetowych.

        4. Jesli przyszły Prezydent Szczecina będzie posiadał rekomendację PO jako
        zasada obsadzania wszelkich stanowisk wprowadzony zostanie konkurs publiczny.
        • vojciech Re: drobne uzupełnienie 20.03.04, 09:05
          arkadiusz_litwinski napisał:

          > O wiele ważniejsze było to czego w artykule nie ma, a co zostało zapowiedziane
          > na konferencji:

          Te cztery punkty brzmią nawet sensownie. Mam nadzieję, że starczy Wam sił, aby
          je wprowadzić.
        • rrado Re: drobne uzupełnienie 20.03.04, 09:07
          arkadiusz_litwinski napisał:

          > To nie atak.A przedstawienie faktów, które wedle wielu osób mogły mieć wpływ
          na
          >
          > dziwne zachowanie niektórych radnych, którzy deklarowali swój sprzeciw wobec
          > rządów p.Jurczyka, a w praktyce udzielili mu wsparcia.
          >
          > O wiele ważniejsze było to czego w artykule nie ma, a co zostało
          zapowiedziane
          > na konferencji:
          >
          > 1.Wystąpiliśmy do klubu parlamentarnego PO by dokonać odpowiednich zmian w
          > ustawie o samorządzie gminnym. Do tej pory ustawa zakazuje radnym pracy w
          > Urządzie Miasta. Analogiczny zakaz powinien obejmować również zakłady
          budżetowe
          >
          > i spółki komunalne.

          super. bardzo dobrze.


          >
          > 2.Niezależnie od zmian w ustawie. W Szczecinie żaden z obecnych i przyszłych
          > radnych PO nie będzie pracował w Urzędzie, zakładach budżetowych i spółkach
          > komunalnych.

          tez ladnie. plus rodziny bym dodal.

          >
          > 3.Jesli przyszły Prezydent Szczecina będzie posiadał rekomendację PO to z
          > poszanowaniem prawa wyeliminuje przypadki zatrudnienia radnych w spółkach
          > komunalnych i zakładach budżetowych.
          >
          > 4. Jesli przyszły Prezydent Szczecina będzie posiadał rekomendację PO jako
          > zasada obsadzania wszelkich stanowisk wprowadzony zostanie konkurs publiczny.

          amen. pozdrawiam rado
        • Gość: realista Re: drobne uzupełnienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 09:18
          Po prostu trzeba tak postępować, a nie występować do parlamentarzystów. Znowu
          działania pozorne, a rodzinki radnych z wszystkich (poza jednym klubem) posadki
          mają. A posadka w "Pomeranii", na którą ma wpływ miasto - to pies? Dlatego w RM
          powinni być ludzie niezależni finansowo i nie powiązani żadnymi układami.
        • Gość: Vicearek Re: drobne uzupełnienie IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.03.04, 09:20
          4. Jesli przyszły Prezydent Szczecina będzie posiadał rekomendację PO jako
          zasada obsadzania wszelkich stanowisk wprowadzony zostanie konkurs publiczny.


          A czy to czasem nie będzie sposób, żeby tylko zwolennicy PO i ich rodziny
          zajęły intratne posady. Jeżeli konkurs ma być "listkiem figowym" to nie widzę
          szans na zmianę zachowań. W końcu warunki konkursu i komisję konkursową "ktoś"
          ustali.
          Więcej skromności i szacunku dla innych panie Arku.

          • arkadiusz_litwinski Re: drobne uzupełnienie 20.03.04, 09:26
            Gość portalu: Vicearek napisał(a):

            > 4. Jesli przyszły Prezydent Szczecina będzie posiadał rekomendację PO jako
            > zasada obsadzania wszelkich stanowisk wprowadzony zostanie konkurs publiczny.
            >
            >
            > A czy to czasem nie będzie sposób, żeby tylko zwolennicy PO i ich rodziny
            > zajęły intratne posady. Jeżeli konkurs ma być "listkiem figowym" to nie widzę
            > szans na zmianę zachowań. W końcu warunki konkursu i komisję
            konkursową "ktoś"
            > ustali.
            > Więcej skromności i szacunku dla innych panie Arku.


            Ma Pan rację skromności i szcunku dla inych nigdy za wiele. Konkurs musi mieć
            po pierwsze jesne reguły , w tym kryteria oceny. Pod rugie należy rozsądnie
            ustalać pewne progi - warunki brzegowe dla kandydatów, adekwatne do
            stanowiska.Po trzecie skład komisji: można go zoobiektywizować, włączyć
            doradców personalnych, radnych opozycyjnych, konsumentów usług, itp.

            Konkurs to nie gwarancja sukcesu, zwiększenie szans na trafny wybór.
            >
            • Gość: realista Re: drobne uzupełnienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 09:30
              s... muchy, będzie wiosna, będzie trawka lepiej rosła. Obiektywne kryterium,
              bylebył nasz. Już kto jak kto, ale pan powinien wiedzieć, jak sie ustawia
              konkursy, przetargi itd.
              • arkadiusz_litwinski Re: drobne uzupełnienie 20.03.04, 09:34
                Gość portalu: realista napisał(a):

                > s... muchy, będzie wiosna, będzie trawka lepiej rosła. Obiektywne kryterium,
                > bylebył nasz. Już kto jak kto, ale pan powinien wiedzieć, jak sie ustawia
                > konkursy, przetargi itd.


                No i co z tego, że tak niektórzy robią.Zdaję sobię sparwę, że mogą i będą
                naciski. Czas na zmiany. wiosna idzie, zachęcam do większej wiary w
                przyszłość.Lepszą przyszłość.

                p.s. na dziś koniec,
                • Gość: xxx Re: drobne uzupełnienie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 21:39
                  > p.s. na dziś koniec

                  Jaśnie pan ma na dziś dosyć. Poszli won!
              • Gość: Ana Re: drobne uzupełnienie IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 22.03.04, 11:43
                myślę realisto,że założenia,które przedstawia p.litwiński są jasne i
                uczciwe.szkoda,że obecne władze nawet o takich uregulowaniach nie pomyślały.jak
                będzie z realizacją szczytnych założeń-zobaczymy;głupotą jednak jest oskarżanie
                kogoś,kto je ogłosił,o to,że nie będzie ich w przyszłości realizował.to się
                dopiero okaże...
        • Gość: Juliusz Słowacki Re: drobne uzupełnienie IP: 62.233.217.* 20.03.04, 12:14
          bardzo ciekawe pomysły na rządzenie miastem! jeszcze z potencjalnego
          kandydowania do Rady Miastanależy wyeliminować wszystkich którzy sami chcą
          robić interesy z miastem oraz tych którzy reprezentują firmy chcące robić
          interesy z miastem ponadto wszystkich którzy nie zarabiają na tyle dużo aby nie
          ulegli pokusie korupcji wtedy zostaną tylko ci którzy moim zdaniem i tak sobie
          z miastem dobrze radzą i nie potrzebują być Radnymi co było do udowodnienia
          • blackexit Re: drobne uzupełnienie 20.03.04, 17:38
            Gość portalu: Juliusz Słowacki napisał(a):

            wtedy zostaną tylko ci którzy moim zdaniem i tak sobie
            > z miastem dobrze radzą i nie potrzebują być Radnymi

            ciekawe czy to prawdziwy slowacki jesli tak to mamy ciekawa koncepcje
            sprawowania mandatu radnego - radnym jest sie po to zeby sobie dorobic. cbdo.
            pozdrawiam blackexit
            • Gość: J.S Re: drobne uzupełnienie IP: 62.233.217.* 20.03.04, 23:36
              Ale chłopcze nie douczyli cię w podstawówce a czytanie ze zrozumieniem to
              podstawa!
          • Gość: Ana i kto to mówi?(słowacki!) IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 22.03.04, 11:53
            akurat pan,panie juliuszu nie powinien w tej sprawie zabierać głosu.po
            pierwsze:za kadencji pańskiego szefa zasady rekrutacji do pracy w urzędzie i w
            miejskich spółkach są totalnie niejasne.panuje kolesiostwo i układy posunięte
            do granic absurdu;po drugie:sam piastuje pan funkcję w instytucji podległej
            miastu.pracy tej nigdy by pan nie sprawował,gdyby nie polityczne układy i pana
            przynależność do nrs-u.trzeba mieć naprawdę masę tupetu(bo nie wierzę,że jest
            pan aż tak głupi)żeby w tej sytuacji krytykować incjatywę,która ma szansę z
            wypaczeniami skończyć,lub chociaż je ograniczyć...
        • albert_c Re: drobne uzupełnienie 22.03.04, 11:34
          arkadiusz_litwinski napisał:

          > To nie atak.

          * Panie Arku, na Waszej konferencji bylo kilku dziennikarzy, kulku waszych
          czlonkow, prase przeczytalo wiele setek osob i w prasie stoi "ATAK" co sie
          kojarzy z wojna, aludziom nie wojna jest potzrebna bo sie kojarzy z koleii z
          oszolomstwem. to tak w gwoli tego jaki przekaz poszedl do ludzi, a co mnie
          wcale nie dziwi Wy wcale tego przekazu nie kontrolujecie, bo media rozgrywaja
          to jak chca. niekoniecznie jak Wy chcecie.


          > O wiele ważniejsze było to czego w artykule nie ma, a co zostało
          zapowiedziane
          > na konferencji:

          * hmm, ciekawe dlaczego nie ma?

          a co co Pan napisal w punktach to rzeczywiscie bardzo rozsadne i madre jest. i
          jest to na pewno przyrzeczenie i jakis program wyborczy.

          pozdrawiam,
          albert_c

          ----
          "Sęk w tym, że człowiek rozumny jest statystycznie głupi."
          Stanisław Lem


          arkadiusz_litwinski napisał:



          >
          > 1.Wystąpiliśmy do klubu parlamentarnego PO by dokonać odpowiednich zmian w
          > ustawie o samorządzie gminnym. Do tej pory ustawa zakazuje radnym pracy w
          > Urządzie Miasta. Analogiczny zakaz powinien obejmować również zakłady
          budżetowe
          >
          > i spółki komunalne.
          >
          > 2.Niezależnie od zmian w ustawie. W Szczecinie żaden z obecnych i przyszłych
          > radnych PO nie będzie pracował w Urzędzie, zakładach budżetowych i spółkach
          > komunalnych.
          >
          > 3.Jesli przyszły Prezydent Szczecina będzie posiadał rekomendację PO to z
          > poszanowaniem prawa wyeliminuje przypadki zatrudnienia radnych w spółkach
          > komunalnych i zakładach budżetowych.
          >
          > 4. Jesli przyszły Prezydent Szczecina będzie posiadał rekomendację PO jako
          > zasada obsadzania wszelkich stanowisk wprowadzony zostanie konkurs publiczny.
        • Gość: XYZ Re: drobne uzupełnienie2 IP: 212.14.0.* 22.03.04, 13:25
          Zapytam Pana jak "z poszanowaniem prawa" zwolnić radnych, którzy pracują w
          spółkach bądź zakładach budżetowych Gminy, jeżeli wypełniają swoje obowiązki
          służbowe?
          Pański pomyłs może jest i cenny, jednak czy nie lepiej wprowadzić zmiany
          zmierzające do tego by burmistrzowie przestał byś świętą krową? Nawet
          Prezydenta RP można pozbawić urzędu bez referendum.
          Co do pracy Radnych w urzędach to się z Panem zgadzam, Kochańska, Jerzyk i
          Dużyński powinni albo złożyc mandat albo zrezygnować z pracy. (Pozostali to
          wiadomo, i tak zależą od Jurczyka).
          Konkursy na wszystkie stanowiska?? Żarty. A kiedy zostanie Pan prezydentem, to
          doradców, asystentów i sekretarkę, też PAn z konkursu weźmie? Gratuluję
          pomysłu. I juz widze te konkursy na młodszego referenta. Może PAn
          szczecińskiemu SLD zartzucać wszystko, ale jedno ich różni od Pana i Nitrasa.
          Nie są tak bezczelnymi demagogami. To co Pan pisze, to objaw lepperozy
          pospolitej. Choć patrząc w sondarze, "wyborcy" to kupują. Cóż...
    • wesolyromek2004 samorządowy chlewik 20.03.04, 08:37
      świnie
      zejdź mi z drogi Ty byle co
      w uszach mych chorągwie tkwią
      wjeżdżam dorożką na swój plac
      dla was tam wystawiam lunch

      jazda mi z drogi, precz spod kół
      stu narkomanów i jeden ćpun
      wielka butelka wam się śni
      dla mnie są klamki dla was drzwi

      ja, różowiutkie, ja wasz pan
      ja was kupiłem ja was mam
      mam także doskonały plan
      zasiać kartofle i dać je wam
      i zjeść was
      świnie
    • vojciech Re: Atak PO na SLD 20.03.04, 09:03
      Gość portalu: Gryf napisał(a):

      > Chlopcy sie "bija" a miasto tonie.

      Tonie przez chłopców czy może Prezydenta?

      > Jeszcze dwa lata panowie do konca kadencji
      > obecnie urzedujacego prezydenta!

      Miejmy nadzieję, że krócej. Tylko nadzieja nam pozostaje, drogi Gryfie.
    • arkadiusz_litwinski Zachęcony przez Voyciecha 20.03.04, 09:18
      Gość portalu: Gryf napisał(a):

      > Chlopcy sie "bija" a miasto tonie.Jeszcze dwa lata panowie do konca kadencji
      > obecnie urzedujacego prezydenta!Szykujcie programy ,pracujcie,odbudowujcie
      > zaufanie i Sedine.Spoleczenstwo patrzy i kreci glowa, ze zdziwieniem.
      >

      Aby coś naprwaić, należy to zdiagnozować ( co nie znaczy by wciąż powtarzać już
      raz wypowiedziane oceny ). Zgoda co do konieczności przedstawienia realnej
      alternatywy programowej, systemowej i personalnej. Jestem pewien, że do
      referendum Szczecinianie pójdą wiedząc co może być w zamian. Wbrew temu co Ci
      się wydaje w Radzie nie panuje powszechna taktyka spalonej ziemi i wieczne
      spory o wszystko. Spójrz proszę na wyniki głosowań w wielu ważnych kwestiach i
      nie chodzi tu jedynie o takie spektakularne sprawy jak stanowisko i pomoc
      podatkowa wobec Stoczni, powołanie Sakarbnika czy sprawy TBS-ów. Są jednak i
      takie kwestie gdzie toczą się zażarte dyskusje, bynajmniej nie zawsze
      polityczne.To dobrze ,że się toczą.Rada to nie aparat do głosowania.Ważne jaki
      jest wynik tych dyskusji.jeśli powstaje lepszy projekt to dobrze, jeśli upada
      głupia i nieprzemyślana propozycja to dobrze.Pozdrawiam.


      >
      >
      >
      > Ludzi mozna oslepic i przekupic, ale czlowieka nigdy.
      • vojciech Re: Zachęcony przez Voyciecha 20.03.04, 09:25
        arkadiusz_litwinski napisał:

        > Zgoda co do konieczności przedstawienia realnej
        > alternatywy programowej, systemowej i personalnej.

        Czy PO przedstawi swojego kandydata przed referendum?
        • arkadiusz_litwinski Re: Zachęcony przez Voyciecha 20.03.04, 09:29
          vojciech napisał:

          > arkadiusz_litwinski napisał:
          >
          > > Zgoda co do konieczności przedstawienia realnej
          > > alternatywy programowej, systemowej i personalnej.
          >
          > Czy PO przedstawi swojego kandydata przed referendum?

          Tak uważam.
          >
      • Gość: realista Re: Zachęcony przez Voyciecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 09:25
        Używa Pan śliczniutkich, pusto brzmiących słów a popiera posadkę kolegi Marcina
        Krukowskiego jako prezesa spółki miejskiej Fundusz Poręczeniowy (jakoś tak),
        byłegó PO-wskiego prezydenta w zarządzie Runowicza. Przecież to pana człowiek.
        Jako "wybitny fachowiec" czyżby nie mógł znależć pracy poza miastem?
        • arkadiusz_litwinski Re: Zachęcony przez Voyciecha 20.03.04, 09:29
          Gość portalu: realista napisał(a):

          > Używa Pan śliczniutkich, pusto brzmiących słów a popiera posadkę kolegi
          Marcina
          >
          > Krukowskiego jako prezesa spółki miejskiej Fundusz Poręczeniowy (jakoś tak),
          > byłegó PO-wskiego prezydenta w zarządzie Runowicza. Przecież to pana
          człowiek.
          > Jako "wybitny fachowiec" czyżby nie mógł znależć pracy poza miastem?


          Proszę podać jak konkretnie popieram? Chyba, że Lubi Pan tezy bez argumentacji
          (takie śliczniutkie i okrągłe :)
          • Gość: realista Re: Zachęcony przez Voyciecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 09:32
            Jak to - jak? Wystawiliście go jako PO do zarządu Runowicza? A następnie
            załatwiliście mu pracę u Jurczyka? Oczywiście, to nie pan, to "ONI". Żałosne
            tłumaczenie się, wobec jasnych faktów.
            • rrado Re: Zachęcony przez Voyciecha 20.03.04, 09:57
              Gość portalu: realista napisał(a):

              > Jak to - jak? Wystawiliście go jako PO do zarządu Runowicza? A następnie
              > załatwiliście mu pracę u Jurczyka? Oczywiście, to nie pan, to "ONI". Żałosne
              > tłumaczenie się, wobec jasnych faktów.

              nie podpowiedziales na pytanie. pytanie brzmi jak pan litwinski zalatwil prace
              temu panu najpierw u runowicza a teraz u jurczyka. pozdrawiam rado
              • Gość: realista Re: Zachęcony przez Voyciecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 10:05
                Albo słabo świecisz, albo nie znasz mechanizmów? Poprzemy zarząd Runowicza, pod
                warunkiem wzęcia do zarządu naszego człowieka. A później - poprzemy w wielu
                sprawach Mariana, (a właściwie bardziej Krzystka i Chwata) za człowieka w
                Funduszu.
                • rrado Re: Zachęcony przez Voyciecha 20.03.04, 10:37
                  Gość portalu: realista napisał(a):

                  > Albo słabo świecisz, albo nie znasz mechanizmów? Poprzemy zarząd Runowicza,
                  pod
                  >
                  > warunkiem wzęcia do zarządu naszego człowieka. A później - poprzemy w wielu
                  > sprawach Mariana, (a właściwie bardziej Krzystka i Chwata) za człowieka w
                  > Funduszu.

                  nie wiem czy zauwazyles ale po nie popiera jurczyka ale stara sie go odwolac.
                  pozdrawiam rado
                  • Gość: realista Re: Zachęcony przez Voyciecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 14:32
                    Szszszszszsz........ Wiesz, co to jest? Szum.
                    • rrado Re: Zachęcony przez Voyciecha 20.03.04, 14:39
                      Gość portalu: realista napisał(a):

                      > Szszszszszsz........ Wiesz, co to jest? Szum.

                      ^^^^^^ wiesz co to jest? krasnoludki. pozdrawiam rado
                      • Gość: realista Re: Zachęcony przez Voyciecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 17:17
                        :))))))))))))))
          • Gość: koleś z UM Re: Zachęcony przez Voyciecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 22:15
            Chodzi dokładnie o Prezesa Funduszu Wspierania Rozwoju Gospodarczego Miasta
            Szczecina Marcina Krukowskiego.

            Dziwnym trafem urodziliście się panowie w tym samym roku (1970)! Ale to nic! Ja
            też się urodziłem w tym roku. :)

            Ale dużo mniej dziwnym trafem kończyliście te same studia podyplomowe w
            Zachodnipomorskiej Szkole Biznesu...

            Cóż przyjacielowi ze studiów nie pomóc?

            Wstyd panie Litwiński. Wykazał się pan po raz kolejny nieodpowiedzialnością
            polityczną, i wywołał wojnę która się dla pana źle skończy bo sam ma pan więcej
            za kołnierzem.

            PS. Jeśli SLD jest skundlone to jak należy określić PO?
      • Gość: c++ Re: Zachęcony przez Voyciecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 21:42
        > Jestem pewien, że do
        > referendum Szczecinianie pójdą wiedząc co może być w zamian.


        Banda dorobkiewiczów z PO?
    • Gość: realista Re: Atak PO na SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 09:57
      Coś wielbiciele P. Arka po ostatnich jego wypowiedziach nabrali wody w usta?
      Życzę powodzenia wszystkim uzależnionym od miasta, w walce o czystość życia
      politycznego. Uzależnienie następuje wtedy, gdy za grupą kandydujących stoi
      kolejka potrzebujących (pracy, stanowisk, umów).
    • Gość: robbski Re: Atak PO na SLD IP: *.telan.pl 20.03.04, 11:08
      Wreszcie ktos to publicnzie powiedział. Rzeczywiście tak to wygląda (oglądam
      też to na codzień). Mam tylko jedno pytanie. Czy mogę mieć cień nadzieji, że
      gdy nastanie era PO, to zaczną działać inne mechanizmy i zacznie liczyć się
      merytoryczna przydatność pracownika, a nie jego koleżeńska ralcja z takim czy
      innym panem?
      • piotr33k2 Re: Atak PO na SLD 20.03.04, 11:43
        zauważcie dlaczego ten atak powstał ,wystarczyłoby aby sld zachowało sie z
        honorem i jak przyzwoici ludzie .mogły tak sie zachować wszystkie ugrupowania
        oprócz jurczykwego? mogły i pis i od nowa i po. tylko nie sld. tak samo jak w
        warszawie dokładnie tak samo ,obłuda ,układziki towarzysko-partyjno -rodzinne i
        koniunturalizm partyjno -osobisty.
        • Gość: N Re: Atak PO na SLD IP: 62.233.222.* 20.03.04, 11:56
          JESLI CHODZI O WARSZAWE, TO TAK KWITNIE UKLAD, OWSZEM Z UDZIALEM SLD, ALE
          GLOWNIE Z WYBITNYMI DZIALACZAMI PLATFORMY, TAKIMI JAK SEKRETARZ GENERALNY PO
          PISKORSKI, WOJCIECH KOZAK, MARTA I PIOTR FOGLEROWIE ETC.
          • piotr33k2 Re: Atak PO na SLD 20.03.04, 12:09
            masz nieaktualne wiadomości tak typowe dla zmanipulowanych albo
            manipulujacych , oprócz piskorskiego wszyscy zostali wydaleni z partii ,a
            mówiąc o warszawie miałemn na mysli co innego .
            • Gość: N Re: Atak PO na SLD IP: 62.233.222.* 20.03.04, 12:11
              Nikt nie zostal wydalony z partii, zostali niektorzy zawieszeni czasow i juz sa
              odwieszeni. A Piskorski jest mozgiem tego balaganu i teraz w nagrode bedzie
              wygrywal przetargi i budowal mosty i tunele...w Strasburgu. W Warszawie juz go
              Rokita nie chce.
              • piotr33k2 Re: Atak PO na SLD 20.03.04, 12:20
                nie chce bronić piskorskiego ale niech każdy prezydent tyle zrobi dla swojego
                miasta co piskorski (kapitał inwestycyjny) to będzie dobrze.o odwieszeniu czy
                przywróceniu do po. ludzi z układu towarzysko -rodzinnego nic mi nie wiadokmo i
                nie sądze aby to co mówisz było prawdą ,wiem tylko ze sprawę badała
                prokuratura i prawnicy i nie dopatrzono się dzałań niezgodnych z prawem jak to
                czesto bywa w przypadku sld.
                • Gość: N Re: Atak PO na SLD IP: 62.233.222.* 20.03.04, 12:23
                  Kaczynski skierowal ponad 100 doniesien do prokuratury. Zlodziejstwo nie ma
                  ligitymacji partyjnej, jest zlodziejstwem. A warszawskie przekrety to wspolne
                  dziecko PO i SLD.
                  • piotr33k2 Re: Atak PO na SLD 20.03.04, 12:32
                    kaczynski to ma kompleksy bo mu się jako prezydentowi nic nie układa i niema
                    zadnych sukcesów jako prezydent miasta ,ciekawe ile z tych spraw okażą sie
                    rzeczywistymi przestępstawami gospodarczymi ?jezeli tak to należy
                    karać ,upublicznić i napiętnować .bracia kaczyński mogą byc tylko razem i na
                    dłuższą metę nie są wstanie znieść czyjejść równie ważnej a może ważniejszej
                    obecnosci w swoim gronie czy otoczeniu .dlatego współpraca z nimi na dłuższą
                    metę skazana jest z góry na niepowodzenie albo ustawicznie wywoływane konflikty
                    z czystej ambicjonalnej zazdrości.
                    • Gość: N Re: Atak PO na SLD IP: 62.233.222.* 20.03.04, 12:34
                      Uzywasz tych samych argumentow co Piskorski. Zobaczmy zobaczymy. Wiem, ze dla
                      ciebie jako sympatyka PO to bolesna prawda, ale musisz sie pogodzic z tym, ze
                      PO juz dawno stracila dziewictwo, a niekiedy po prostu daje dupy na prawo i
                      lewo. Tak jak w Warszawie czy Poznaniu...
                      • piotr33k2 Re: Atak PO na SLD 20.03.04, 12:40
                        wypaczeniom mówię stanowcze nie!jest to jednak obecnie jedyna rozsądna partia w
                        parlamencie jako całość .
                        • piotr33k2 Re: Atak PO na SLD 20.03.04, 12:43
                          a o kaczyńskich tak mówi wiele innych osób ,byłych współpracowników i politków
                          znających ich jeszcze z czasów opozycji.
                          • Gość: realista może kiedyś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 14:30
                            Gość portalu: realista napisał(a):

                            > s... muchy, będzie wiosna, będzie trawka lepiej rosła. Obiektywne kryterium,
                            > bylebył nasz. Już kto jak kto, ale pan powinien wiedzieć, jak sie ustawia
                            > konkursy, przetargi itd.


                            No i co z tego, że tak niektórzy robią.Zdaję sobię sparwę, że mogą i będą
                            naciski. Czas na zmiany. wiosna idzie, zachęcam do większej wiary w
                            przyszłość.Lepszą przyszłość.

                            Bardzo ciekawa wypowiedź P. Arka: "NO I CO Z TEGO, ŻE TAK NIEKTÓRZY ROBIĄ".
                            Bardzo dużo z tego, p. Arku. Tak właśnie wygląda rozkradanie i korupcja -
                            ustawimy przetarg lub konkurs na "swoich" a nie na najlepszych. Niestety, ale w
                            ugrupowaniach, za którymi stoi kolejka "potrzebujących", jest to coś
                            normalnego. Nie jestem idealistą, jestem realistą - wiem, że nie ma możliwości
                            wyeliminować takiego działania w całości i od razu, ale na szczęście są grupy,
                            za którymi nie stoi kolejka, a jak się próbuje ustawić, to szybko się
                            zniechęca - bo tutaj nic nie dają.
                          • zaczepialski piotr32 ale komunały powtarzasz - przyczepili 20.03.04, 17:12
                            Kaczorom łatke konfliktujących pieniaczy - A ja uważam że to jedyni politycy w Polsce którzy maja zasady. Kaczor J. ostatnio nawoływał PO do oczyszczenia i chłopaki sie oczyszczają (Kozak dostał z BUTA), mówił o dwóch PO Rokity i Olechowskiego (dzisiaj owi popsztykali się na konwencji Europejskiej) a Kaczor L. zaoszczędził na remontach ulic w Warszawie przez UCZCIWE przetargii 30% kasy. Stary to fakty także niech twoja miłość do PO niech nie przysłania ci faktów
                            • piotr33k2 Re: kto komu co przyczepił 20.03.04, 19:27
                              kaczory juz nie jeden i dwa konflikty wywołali ,póki są sami ze sobą i każdy z
                              ich ludzi nie za bardzo sie wynosi jest wszystko w porządku, a nie daj boze jak
                              bedzie bardziej błyszczał od nich samych już wtedy coś na niego znajdą i
                              wymyślą .najbardziej mi sie podobał jak lech kaczynski był ministrem ale wtedy
                              nie było jego braciszka przy boku i zachowywał się jak normalny
                              podwładny .ataki na po. nastąpiły i sie nasiliły dziwnie wtedy jak zaczeły
                              rosnąć sondaze i popularnosć platformy co nie znaczy że platforma jest
                              idealna ,ale obecnie najbardziej odpowiedzialna ,a odpowiedzialność za państwo
                              pis-u pozostawia wiele do życzenia .poparcie dla uni europejskiej też
                              uzależniali od tego kto bedzie górą w sondażach i prawie w ostatniej chwili
                              poparli integracje bo większość polaków deklarowała swoją wolę za unią .taka
                              jest prawda o kaczorach co nie znaczy też ze ich całkowicie neguję i uwazam za
                              jakiś idiotów .
        • Gość: xxx Re: Atak PO na SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.04, 22:20
          No właśnie. PO chciało na SLD wymusić decyzję grożąc im że ogłoszą takie
          rewelacje. Czysta obłuda ze strony PO która rzekomą wiedzę o korupcji i
          protekcji trzyma do celów politycznych.

          Brat pana Litwińskiego dostał pracę w magistacie poza wszelkimi konkursami.

          No i co panie litwiński za "okrągłą" odpowiedź da?
    • Gość: Pismak Re: Atak PO na SLD IP: 80.51.242.* 20.03.04, 18:00
      Kluczowe pytanie brzmi: po co ten atak? Czy to naprawdę ma coś wspólnego z
      referendum? Czy fakt, że PO wskaże kolesiów z SLD powstawianych w odpowiednich
      miejscach ma coś wspólnego z odwołaniem Jurczyka? Powiecie - oczywiście, bo
      gdyby nie układy SLD w magistracie, to SLD zagłosowałoby za referendum rady
      miasta i wtedy moglibyśmy odwołać Jurczyka. Racja, ale teraz też będzie
      referendum i też będzie okazja do odwołania. A od początku referendum miało być
      apolityczną inicjatywą mieszkańców. Chyba tak twierdzili politycy na początku,
      prawda? Poza tym, gdyby to Platforma była obecnie tak poukłada w magistracie i
      miała dostęp do Jurczyka, to wtedy oni głosowaliby przeciw referendum, a SLD
      zorganizowałoby akcję zbierania podpisów. I teraz byśmy wszyscy sypatyzowali z
      Napieralskim, a wyzywali Litwińskiego.
      Dla nich wszystkich Jurczyk jest tylko pretekstem. Powtarzam po raz n-ty, że
      odwołanie Jurczyka o tyle ich interesuje, że dla jednych (PO) to szansa
      dorwania się do władzy, a dla drugich (SLD) to problem, jak poprzeć referendum
      tak, by w razie przegranej zachować wpływ na Jurczyka (lub go zwiększyć).
      Szachy, nic więcej. A my jesteśmy tylko pionkami.
      Może jeszcze na początku zbierania podpisów obie strony lepiej się kryły ze
      swoimi intencjami. Lubińska się nie kryła, ale ona przecież nie wyznaje się na
      polityce. Od kilku dni obserwujemy jednak spektakl polityczny robiony przy
      okazji referendum. To już otwarta walka o władzę. PO wypunktowało SLD, bo
      utrącili referendum radnych. PO zyskało przewagę. Dyskontuję ją poprzez
      publikację lista zatrudnionych po układzie ludzi z klimatu SLD. Za moment
      Napieralski złoży pozwy do sądu na PO albo ujawni listę sympatyków i działaczy
      PO zatrudnianych gdzieś tam po układzie. Nawet jeśli będzie naciągana, zostanie
      opublikowana. Potem Lubińska wyskoczy, że oni wszyscy są skompromitowani, oni
      już byli i powinni odejść - a tylko ona jest uczciwa, nie zamieszana, nie ma
      układów w magistracie (bo gdyby miała, to by tak nie krzyczała) i to właśnie
      powinna zostać prezydentką. Potem zaczną się sobie totalnie rzucać do gardeł
      (jeśli już tego nie robią) i mieszkańcy Szczecina dostaną oczopląsu. Bo wszyscy
      tylko chcieli odwołać Jurczyka, a tu się okazuje, że nie ma alternatywy - kazdy
      jest skompromitowany - nawet Ci, którzy to referendum popierali/zorganizowali
      itd. I rozłożą bezradnie ręce. Pisałem już o tym, że co drugi podpisujący się
      albo rozmawiający ze zbierajacymi podpisy pyta: kto będzie po Jurczyku? Jak
      teraz zobaczą, co wyrabiają Ci ewentualni po Jurczyku - to może być niewesoło.
      Pan Arek Litwiński napisał w tym wątku "jeżeli nowy prezydent będzie miał
      rekomendację PO to...". Teraz już wiemy, jak będzie dobrze, gdy wybierzemy
      takiego prezydenta. Bo teraz wszędzie są komuchy, a potem niby bedzie już
      dobrze. Co jest lepsze: komuchy, platforma, whatever - nie będę się wypowiadał
      za mieszkańców miasta. Moje zdanie znacie. Ale czy to nie jest kampania
      wyborcza? Nie? A co? Fantastyka naukowa? Futurologia stosowana? I co w tej
      sytuacji ma zrobić Komitet Referendalny, który wyraźnie odżegnuje się od
      kampanii prezydenckiej? Co mamy zrobić my, zwykłe szraczki?
      Atmosfera w mieście jest tak napięta i gorąca, że każda pierdoła związana z
      referendum urasta do rangi afery. Wystarczy, że jeden polityk powie głośno o
      innym, że jest w zmowie z Jurczykiem i tamten już jest biczowany pod pręgierzem
      opinii publicznej. Wystarczy też, że tamten broniąc się odpowie - to Ty jesteś
      w zmowie z Jurczykiem - i biczowany jest ten drugi. Tylko, czy to do czegoś w
      ogóle prowadzi? Czy to pomaga w odwołaniu Jurczyka? Czy od tego przybywa
      podpisów albo więcej ludzi przekonuje się do głosowania w referendum? A może
      jest wręcz odwrotnie?
      Obiektywizmu potrzeba, spokoju, dystansu. Tyle, że marnie to widzę - mnie też
      emocje ponoszą.

      ______________________

      pismak_logowany@gazeta.pl
      • blackexit Re: Atak PO na SLD 20.03.04, 18:32
        Gość portalu: Pismak napisał(a):

        gdyby to Platforma była obecnie tak poukłada w magistracie i
        > miała dostęp do Jurczyka, to wtedy oni głosowaliby przeciw referendum, a SLD
        > zorganizowałoby akcję zbierania podpisów. I teraz byśmy wszyscy sypatyzowali
        z
        > Napieralskim, a wyzywali Litwińskiego.

        nie wiem skad u ciebie takie podejscie ze kazdy polityk zawsze i wszedzie musi
        byc nieuczciwy. to dosc waskie i nieprawdziwe.


        Za moment
        > Napieralski złoży pozwy do sądu na PO albo ujawni listę sympatyków i
        działaczy
        > PO zatrudnianych gdzieś tam po układzie. Nawet jeśli będzie naciągana,
        zostanie
        >
        > opublikowana.

        i dobrze to jest jawnosc zycia publicznego. sam zysk dla nas wyborcow.

        >co drugi podpisujący się
        > albo rozmawiający ze zbierajacymi podpisy pyta: kto będzie po Jurczyku?

        no wlasnie oni chca jasnej alternatywy. najlepiej jak mowilem zeby to byl jedne
        ludzik z szerokim poparciem.


        >Co jest lepsze: komuchy, platforma, whatever -

        zdecydowanie PO szczegolnie w takim zestawieniu.

        wiec jawnosc to plus ale potrzeba tez kandydata z szerokim poparciem ktory
        bedzie jasna alternatywa dla jurczyka. to moze zachecic ludzi do glosowania.
        pozdrawiam rado
      • piotr33k2 Re: Atak PO na SLD 20.03.04, 19:39
        tak mozna tłumaczyc zawsze wszystko i wszędzie ,to sie chyba nazywa demagogia
        pismaku ,tyle ze intelektualna i wyrafinowana ,tak nie można trzeba dostzregać
        fakty ,a fakty są takie że to sld. się zachowało amoralnie i tchórzliwie a nie
        po. pis i klub od nowa ,wszyscy jakoś mogli a oni nie?no ale dla ciebie oni
        wszyscy są jednakowo warci ,oni są nawet gorsi od sld. bo tylko chcą władzy a
        sld wystarczą tylko wpływy i etaty ,tak nie można pismaku rozumować to jest
        destrukcja i sianie paniki które w sumie niewiele różni od filozofii leppera .
        • Gość: Pismak Re: Atak PO na SLD IP: 80.51.242.* 20.03.04, 20:08
          Nie, nie, Panowie!
          Polityków nie lubię programowo - to fakt. Wszystkich równo, bez względu na
          opcję. Ale zadałem inne pytanie: co ma wspólnego ta polityczna rozróba z
          referendum? Ma dużo wspólnego z kampanią wyborczą, ale takowej jeszcze nie ma,
          bo nie ogłoszono jeszcze żadnych wyborów. W tej chwili trwa kampania zbierania
          podpisów o referendum odwoławcze, a za moment rozpocznie się kampania
          zachęcająca do głosowania w referendum. Nie widzę tu miejsca na jakieś
          polityczne waśnie? A Wy widzicie? Wręcz przeciwnie - referendum jest przecież
          inicjatywą ponad podziałami, jakimikolwiek - również politycznymi. Ja rozumiem,
          że SLD pokazało właśnie tchórzostwo, kunktatorstwo, cwaniactwo polityczne itp.
          itd. Uważam też, że PO przy tej okazji nie omieszkało dokopać SLDowcom, by
          zyskać przewagę i nie dziwę się, że z tej okazji skorzystali. Ale za to
          będziemy ich rozliczać (każdy z nas rozliczy tych, których ma ochotę rozliczyć)
          po referendum, w kampanii wyborczej. Póki co, polityka nie jest nam potrzebna
          przy referendum. Jest zbędna, a nawet szkodliwa - nie wierzycie, porozmawiajcie
          z ludźmi na ulicy. Jeżeli partie mają ochotę się nawalać - proszę bardzo, ale
          po odwołaniu Jurczyka. Bo wcześniej mogą tylko zaszkodzić. Czy naprawdę mówię
          coś, co jest demagogią, destrukcją i sianiem paniki?
          Przyznaję, że ponosi mnie często i zbyt przyjemny nie jestem, ale przecież
          zadaję dość oczywiste pytania. Nie mówcie mi, że sami nie zastanawialiście się
          nad tym, czy to nie zaszkodzi referendum. To nie pierwszy wątek, w którym nad
          tym się zastanawiamy. Nie zmienię polityków, polityki, lokalnych układów i
          zasad tej gry. Ale obiektywnie rzecz biorąc, to polityka niszczy to miasto od
          lat. Jurczyk jest efektem/symbolem politycznych gierek. To polityka stworzyła
          takiego potwora. Nie dziwcie się, że nie spodziewam się teraz po niej niczego
          dobrego.

          ________________________

          pismak_logowany@gazeta.pl
          • blackexit Re: Atak PO na SLD 20.03.04, 21:24
            Gość portalu: Pismak napisał(a):

            > Nie, nie, Panowie!
            > Polityków nie lubię programowo - to fakt. Wszystkich równo, bez względu na
            > opcję.

            i to jest pierwszy i podstawowy blad.

            Ale zadałem inne pytanie: co ma wspólnego ta polityczna rozróba z
            > referendum?

            powiazana jest przez odrzucenie uchwaly w radzie miasta. waro zeby ludzie
            wiedzieli jak wyglada zakulisowa polityka.

            Nie widzę tu miejsca na jakieś
            > polityczne waśnie? A Wy widzicie? Wręcz przeciwnie - referendum jest przecież
            > inicjatywą ponad podziałami, jakimikolwiek - również politycznymi.

            ok ale sld stanelo po stronie przeciwnikow referendum wiec nciezko o nim tak
            mowic ze jest w referendum ponad podzialami.

            Ja rozumiem,
            >
            > że SLD pokazało właśnie tchórzostwo, kunktatorstwo, cwaniactwo polityczne
            itp.

            otoz to.




            Czy naprawdę mówię
            > coś, co jest demagogią, destrukcją i sianiem paniki?

            no nie ale jkos ten pierwszy podstawowy blad za mocno sie odciska.

            Jurczyk jest efektem/symbolem politycznych gierek. To polityka stworzyła
            > takiego potwora. Nie dziwcie się, że nie spodziewam się teraz po niej niczego
            > dobrego.

            osobiscie uwazam ze jurczyka stworzyl ciemny szczecinianin. poplityka
            steworzyla runowicza np. pana wijasa czy pana napieralskiego. oczywiscie ludzi
            z drugiej strony rowniez. pozdrawiam blackexit
            • Gość: mikser Re: Atak PO na SLD IP: *.iscnet.pl 21.03.04, 00:23
              Po przedstawiło tylko powiązania radnych z SLD, nie powiedziało nic o
              powiązaniach SLD z Jurczykiem, które są oczywiście znacznie szersze. Szykuje
              się pewnie druga runda.
              Pismaku przeczysz sobie strasznie, albo nic nie rozumiesz.
              Przecież to nie możliwe i dobrze bo to byłoby straszne, by SLD, PO i inni
              wystawili wspólnego kandydata do zastapienia Jurczyka. Z drugiej strony sam
              mówisz, że ludzie chcą usłyszeć kto po Jurczyku. Politycy też to wiedzą.
              Litwinski mówi, że PO pewnie predstawi kandydata przed referendum, a ty biedny
              pytasz się gdzie tu polityka. Oj nic nie rozumiesz, choc ładnie umiesz pisać.
              Widać, że kochasz to co piszesz.
              • Gość: Pismak Re: Atak PO na SLD IP: 80.51.242.* 21.03.04, 01:44
                Wybacz, Mikserze, ale to Ty nieuważnie czytasz. Albo nie rozumiesz, co czytasz.

                - PO, SLD i inni nigdy nie wystawią wspólnego kandydata. Prawica może tak, ale
                nigdy SLD i PO. I dlatego ta rozgrywka. Nie mów mi, że nie zdążyłeś się jeszcze
                w tym zorientować.
                - Przedstawienie jakichkolwiek kandydatów przed referendum uważam za mieszanie
                polityki do sprawy, która powinna być załatwiona bez niej, w relacji Jurczyk -
                mieszkańcy Szczecina. Następnym etapem jest wybór prezydenta i wówczas wolna
                wola w wystawianiu kandydatów.
                - To fakt, że ludzie teraz chcą wiedzieć, kto będzie rządził po Jurczyku. Od
                tego wielu uzależnia złożenie podpisu pod referendum i pewnie też głosowanie. Z
                tego wynika, że wyznaczenie kandydatów teraz spowoduje podział Szczecinian na
                elektoraty partyjne. A przecież zależy nam na jednym (zjednoczonym)
                elektoracie - tym, który chce odwołać Jurczyka. A wciąż istnieje poważna obawa,
                czy uda się ruszyć z domów 30 proc. Szczecinian, by oddali głosy. Jeżeli więc
                spośród potencjalnych aktywnych mieszkańców Szczecina, którzy mogliby
                zagłosować, jakaś część machnie ręką na referendum i powie "znów będzie to
                samo, bo pewnie wybiorą ......." (tu wstaw sobie dowolne nazwisko zgłoszonego
                kandydata) - to nie wiem, jaki będzie efekt. Czy wyraziłem się dość jasno?

                Natomiast, Drogi Blackexit, zakulisowa polityka ludzi męczy, wnerwia i
                doprowadza do zobojętnienia. Mają dość zakulisowej polityki, afer i
                przepychanek. Nie mam nic przeciwko informowaniu ludzi o faktach. Należy
                poinformować o tym, co wydarzyło się na feralnej sesji. Od tego są media, która
                powinny to zrobić obiektywnie i rzetelnie. Niech ludzie wiedzą, kto jest czarną
                owcą :))). Ale upublicznianie teraz czarnej (a może czerwonej) listy, to już
                polityczna zagrywka - nie wiem, w czym to ma pomóc referendum. Będzie czas na
                to po referendum. Wówczas będziemy znali wynik, co nam pewnie ułatwi ocenę
                całej sytuacji.

                Pozdrawiam obu Panów!
                __________________________

                pismak_logowany@gazeta.pl
                • Gość: mikser Re: Atak PO na SLD IP: *.iscnet.pl 21.03.04, 03:14
                  Obiektywn prasa, nie żartuj. Dostają wkładki urzędowe od jurczyka załatwiają
                  sprawę. GW robi jedynkę z konferencji PO, a Głos nie przedstawia relacji.
                  Dziennikarz się spóżnił może. he,he,he.
                  Piotr z Komitetu (referendum) mówi, że SLD nie zebrało jeszcze 1000 podpisów, a
                  w Głosie Napieralski martwi się po przekroczeniu 30000 podpisó, że należyzebrać
                  odpwiedni zapas. Ty mówisz, że nie wolno wierzyć wszystkim politykom, a ja
                  mówie, że z mediami jest jeszcze gorzej. GW stać na niezależnośc, jej budżet
                  nie zależy od lokalnych elit.
                  Frustracja i brak obiektywizmu Cię charakteryzuje, ewentualnie ślepota
                  przyjacielu.
                  • Gość: Pismak Re: Atak PO na SLD IP: 80.51.242.* 21.03.04, 05:35
                    Frustracja, pewnie tak. Ślepota - niestety, nie. Gdybym był ślepy, pewnie bym
                    był szczęśliwszy :))). A o obiektywiźmie lub jego braku (a szczególnie w
                    mediach), Drogi Mikserze, nic mi nie mów - bo trochę się na tym znam :))). Całe
                    moje życie zawodowe polega na obiektywnym przedstawianiu zdarzeń.
                    Temat braku obiektywizmu w mediach przy relacjonowaniu referendum poruszałem
                    już dość obszernie w innych wątkach - między innymi tym o obiektywnym i
                    rzetelnym pisaniu w GW. Myślę, że mało się orientujesz w sprawach mediów
                    (lokalnych). Bo gdybyś był w temacie, akurat GW za przykład byś nie podawał.

                    Pozdrawiam.

                    _________________________

                    pismak_logowany@gazeta.pl
                    • Gość: realista Re: Atak PO na SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.04, 08:12
                      Jak pismak mówi, że się na obiektywizmie zna, to mówi! Zupełnie tak samo, jak
                      Jurczyk mówi, że się zna na zarządzaniu miastem a pismak mu wierzy. Bo inaczej
                      nie wypisywałby takich idiotyzmów o obiektywizmie mediów.
                      • Gość: Pismak Re: Atak PO na SLD IP: 80.51.242.* 22.03.04, 01:17
                        Witaj, Realisto!
                        Nie wierzę, że znów chcesz bym tłumaczył Ci proste realia :))).
    • Gość: Derwisz Re: Atak PO na SLD IP: 212.14.0.* 21.03.04, 05:03
      Jedna z pierwszych konkretnych akcji!!! Jedyny minus to lisia geba
      Nitrasa,ktory jest typowym przykladem koniunktury politycznej i idealnie pasuje
      do lat 50-tych bez charakteryzacji.Zarzuty postawione chlopakom z SLD sa
      trafne,natomiast obecnosc hieny(nie mylic z wilkiem) Nitrasa w owczej skorze
      totalnie psuje "szczerosc" tych uwag,gdyz nie widze na szczecinskiej scenie
      politycznej bardziej zaklamanego i zdemoralizowanego karierowicza od SN.
    • Gość: Baba Re: Atak PO na SLD IP: *.gryfnet.szczecin.pl 21.03.04, 10:55
      W tym artykule jest stek kłamstw.
    • Gość: "Ktos" Re: Atak PO na SLD IP: *.gryfnet.szczecin.pl 21.03.04, 11:00
      Kłamstwa, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa
    • Gość: bruner Re: Atak PO na SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.04, 11:52
      Brawo po - Torzewski na prezedenta (drugą naturą marnego artysty jest być
      politykiem - przykladow w historii mamy az nadto)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka