Dodaj do ulubionych

O Policji to bedzie pisanie

IP: *.nitka.net.pl 02.06.04, 19:56
Dzien dzisiejszy godz 10min20 ul.Krzywoustego spory ruch aut.Policyjny bus VW
o nr.HWP....* nr.bocznyW-710 prowadzony przez czlowieka w mundurze Policjanta
Polskiego, stwarza zagrozenie zycia i mienia wspoluczestnikow jazdy.Bus
policyjny toczy z predkoscia 15 do 20km/h.Czlowiek w mundurze jedzie od
MPiK-u lewym pasem, korek tworzy sie ogromny.Czlowiek prowadzacy w mundurze
Policjata jest zadowolony z siebie czesto spoglada w lusterko boczne i
rozmawia z kolega tez w mundurze, usmiechaja sie do siebie.
Przy skrecie w ul.Sikorskiego prawie dochodzi do kolizji.
Pojazdy jadace za busem zostaja zlapane w pulapke, blokowane przez polcjantow
oraz przez auta jadace za nimi sa narazone na staranowanie przez ruszajace
auta z ul.Krzywoustego jadace w kierunku Bramy Portowej.
Wspolczynnik inteligencji panow w mundurach jest adekwatny do ich
usmiechnietych min.
Staralem sie szybko wyliczyc wspolczynnik ich inteligencji w skali IQ, tych
Policjantow ale za Boga Pana caly czas wychodzilo mi ponizej 70. Tych co nie
znaja tabeli odsylam do ZOO aby przyjzeli sie ssakom czlekoksztaltnym.




Wszelka bezstronnosc jest sztuczna.
Obserwuj wątek
    • Gość: Twardowski Re: O Policji to bedzie pisanie IP: 217.153.168.* 02.06.04, 20:11
      czego się spodziewać gryfie po absolwentach zasadniczych szkół zawodowych,
      którzy z własnej nie przymuszonej woli decydują sie na gażę miesięczną
      w wysokości 1200 pln. większośc ich kolegów z klasy, którzy ich prześcigali
      w testach i osiagali wyniki na poziomie delfina, trafiło do agencji
      ochroniarskich lub zorganizowanych grup przestępczych.
      • henio56 bredzisz Twardowski 02.06.04, 22:29
        debile są wszędzie,wykształcenie o niczym nie znaczy. Policjanci z zawodówką to
        chyba przeszłość.W Krakowie krawężniki są magistrami.
        • rozbojnik_rumcajs Re: bredzisz Twardowski 03.06.04, 18:19
          mozna miec i 140 i bys zwyklo swinia ,prostakiem ( nie mylic z" prostym czlowiekiem")
          nie obrazaj delfinow Twardowski bo zapewne one IQ przewyzszaja ciebie
        • dutchman Re: bredzisz Twardowski 03.06.04, 21:18
          henio56 napisał:

          > debile są wszędzie,wykształcenie o niczym nie znaczy. Policjanci z zawodówką
          to
          > chyba przeszłość.W Krakowie krawężniki są magistrami.
          Oj Henio chyba sie mylisz. W wakacje mialem do czynienie z drogowka z Lobza.
          Sadzac po chamstwie jakie reprezentowali nie sadze zeby skonczyli cokolwiek
          wiecej niz zawodowke ( nie obrazajac absolwentow zawodowek, bo ogromna
          wiekszosc z nich to kulturalni i porzadni ludzie ).
          pozdrowienia
          dutchman
          • Gość: Gryf Re: bredzisz Twardowski IP: *.nitka.net.pl 04.06.04, 00:25

            dutchman napisał:

            Oj Henio chyba sie mylisz. W wakacje mialem do czynienie z drogowka z Lobza.
            > Sadzac po chamstwie jakie reprezentowali nie sadze zeby skonczyli cokolwiek
            > wiecej niz zawodowke ( nie obrazajac absolwentow zawodowek, bo ogromna
            > wiekszosc z nich to kulturalni i porzadni ludzie ).

            To w lobzie nic sie chyba nie zmienilo? Pare miesiecy wstecz mielismy mozliwosc
            ogladania na forum GW Szczecin portretow Panow Naczelnikow Polcji z Lobza.
            Takie twarzowe chlopaki ci Policjanci byli.



            Wszelka bezstronnosc jest sztuczna.
            • Gość: Mr.X Re: PREWENCJa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.04, 17:50
              Panowie z Busa W710 to spewnością Oddziały Prewencji, nie znający sie na
              przepisach to co tu zostało opowiedziane to Art. 90KW "tamowanie utrudnianie
              ruchu" w koncu u nas obowiazuje ruch prawostronny
    • Gość: andreas to ciekawe IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 04.06.04, 20:22
      Swego czasu mnie złapali - nieważne za co, ale racji nie mieli a ich dwu... W
      kazdym razie przez moment pałałem żądzą zemsty. Zemsty straszliwej - tak
      uważałem. Zwróciłem bowiem Panom policjantom uwagę, że nie przestrzegają sami
      tak dokładnie kodeksu drogowego - a znam wielu funkcjonariuszy - a oni sie
      strasznie wkurzyli.
      Postanowiłem zapisywac numery, date i czas pojazdów policji, ktore cos łamią. A
      potem dawać komendatowi miejskiemu taki spis. Najczęściej oczywiście prędkość.
      Jeżdżą jak chcą, a nam każą jechać zgodnie z ograniczeniami. Było tego sporo,
      ale ... odpuściłem sobie...
      Może niesłusznie...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka