miejscowy2020
23.12.12, 11:05
Z wypowiedzi prezesa wspólnoty wynika, że to Polak i szczery patriota. Broni tego co polskie i narodowe. Dba o interes wspólnoty. Wszystkim wspólnotom życzę dobrego gospodarza.
A przy okazji: co to za ludzie masowo wyjeżdżali z Polski w 1968 roku?