blackexit
17.10.04, 13:03
Rzeczywiscie malo interesuje sie ta polska ligowa kopanina i dzis ze
zdzwiniem dowiaduje sie na pogon nie przychodzi 15 tys kibiicow co niezwykle
czesto podawano tu jako argument (rowniez radni) na rzecz przelewania
pieniedzy na konto firmy pana ptaka. gryf np jako wspanialy sukces uwaza ze
na ostatnim meczu bylo 8 tys. co tez ciekawe bylo to najwiecej w polsce. to
daje do myslenia jesli w 40 mln kraju interesuje sie liga jakies 100 tys
mieszkancow.
pozdrawiam black