Dodaj do ulubionych

Marian jedzie do USA

18.01.05, 11:18
W Głosie była informacja, że Marian, Czesny i Domagała jadą do USA. Podobno
wyjazd sponsoruje jeden ze szczecińskich biznesmenów (niedoszły prezydent).
Może ktoś wie po co jadą?!
Obserwuj wątek
    • Gość: play Re: Marian jedzie do USA IP: *.teleton.pl 18.01.05, 13:03
      do Hollywood niechybnie, gdzie zagrają razem z Eddym Murphym w sequelu braci
      Marx pt. "Kacza Zupa"
    • blackexit greenpoint 18.01.05, 13:06
      moze wygral zielona karte i tam zostanie/ rozpocznie nowe zycie? pozdrawiam black
      • Gość: ja Re: greenpoint IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.05, 14:44
        Może języka jakiegoś się chłopczyna nauczy bo po polskiemu nie idzie mu za
        dobrze:))
        • anamar Re: greenpoint 18.01.05, 15:34
          jezuuuuuuu,może o azyl poproszą?
          • piotr33k2 Re: greenpoint 18.01.05, 16:35
            nie żdziwiłbym sie ze na spotkanie z ideowym bratem niejakim oszołomem
            moskalem.
            • Gość: ja Re: greenpoint IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 09:10
              To się Panna Domagała w czyjeś względy dostała ciekawe kto to?
              • Gość: mm5 Re: greenpoint IP: *.astro.net.pl 23.01.05, 01:09
                To ktoś może powróci do urwanego wątku pt. "Nowa Kasia?" na forum...Tajemniczo
                urwanego...
    • Gość: aha Re: Marian jedzie do USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 10:12
      cos zrobiło się cicho o wyjezdzie.
      • Gość: forumowicz Re: Marian jedzie do USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 19:38
        bo i gadac nie ma o czym
        • Gość: MAGAZYNIER Re: Marian jedzie do USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 20:48
          Mariano dostał posadę w jakimś mieście w celu jego szybkiego unicestwienia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka