sarenka25 18.01.05, 11:18 W Głosie była informacja, że Marian, Czesny i Domagała jadą do USA. Podobno wyjazd sponsoruje jeden ze szczecińskich biznesmenów (niedoszły prezydent). Może ktoś wie po co jadą?! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: play Re: Marian jedzie do USA IP: *.teleton.pl 18.01.05, 13:03 do Hollywood niechybnie, gdzie zagrają razem z Eddym Murphym w sequelu braci Marx pt. "Kacza Zupa" Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit greenpoint 18.01.05, 13:06 moze wygral zielona karte i tam zostanie/ rozpocznie nowe zycie? pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: greenpoint IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.05, 14:44 Może języka jakiegoś się chłopczyna nauczy bo po polskiemu nie idzie mu za dobrze:)) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: greenpoint 18.01.05, 16:35 nie żdziwiłbym sie ze na spotkanie z ideowym bratem niejakim oszołomem moskalem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: greenpoint IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.05, 09:10 To się Panna Domagała w czyjeś względy dostała ciekawe kto to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm5 Re: greenpoint IP: *.astro.net.pl 23.01.05, 01:09 To ktoś może powróci do urwanego wątku pt. "Nowa Kasia?" na forum...Tajemniczo urwanego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aha Re: Marian jedzie do USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 10:12 cos zrobiło się cicho o wyjezdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: forumowicz Re: Marian jedzie do USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 19:38 bo i gadac nie ma o czym Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAGAZYNIER Re: Marian jedzie do USA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.05, 20:48 Mariano dostał posadę w jakimś mieście w celu jego szybkiego unicestwienia. Odpowiedz Link Zgłoś