Dodaj do ulubionych

Mogą być postawione straszydła na Lotnisku w Dąbiu

IP: 83.168.120.* 15.04.05, 10:36
W dzisiejszym Głosie Szczecińskim napisali .
Ptak na Lotnisku.


Hale Antoniego Ptaka w Rzgowie (na zdjęciu) przyciągają klientów z całej
Polski. Podobne właściciel Pogoni chce postawić na lotnisku w Szczecinie
Dąbiu.

Na szczecińskim lotnisku może powstać jedno z największych targowisk w
Europie Środkowej. "Głos” dowiedział się, że władze Szczecina rozmawiają o
inwestycji z Antonim Ptakiem, właścicielem Pogoni.



Na 26 hektarach lotniska w Dąbiu przy ul. Hangarowej Antoni Ptak planuje
postawienie kilku hal targowych, podobnych do tych, które ma w Rzgowie pod
Łodzią. Tam, w dziewięciu halach o pow. 90. tys. metrów kw., działalność
handlową prowadzi ponad 3 tysiące producentów i importerów. Dominuje branża
odzieżowa, tekstylna, galanteryjna i obuwnicza. Codziennie przyjeżdżają z
całej Polski tysiące osób. Ściągają także właściciele straganów, którzy
sprzedają u siebie towar z kilkukrotnym przebiciem.

W Szczecinie targowisko ma być jeszcze większe. Zwłaszcza, że inwestor liczy
na przybyszów z Niemiec. Pierwsza hala miałaby powstać jeszcze w tym roku.

- To jest strategiczny dla miasta teren - mówi wiceprezydent Mirosław
Czesny. - Ptak jest interesującym inwestorem. Trzeba pamiętać, że oznacza to
powstanie 3 tysięcy miejsc pracy. Pierwsza hala da zatrudnienie dla prawie
800 osób. Mogłaby być uruchomiona jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.
Co 3-4 miesiące uruchamiane byłyby kolejne. Oprócz dochodów z podatków
płaconych przez mieszkańców mielibyśmy jeszcze opłaty z dzierżawy.


Radni ratujcie !!! chcą nam oszpecić wstrętnymi halami przy wjeżdzie do
Szczecina. Ładna będzie perspektywa brr.
Obserwuj wątek
    • Gość: andreas a nie mówiłem... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 10:47
      a pisałem że na tym lotnisku chce wylądować ptak i uwic gniazdko!!!

      Przepraszam, a co z ta Śnieżna Górką, tez hale czy co zrezygnował!???

      Wydaje mnie sie, iz troche by zablokowali nasza uliubioną sypialnie...

      A pan Czesny jest bardzo, bardzo konsekwentny!!!
      Tylko po co jeżdzili gdzieś do ameryki i w ogóle Kapsztady i cały swiat,
      WYSTARCZYŁO SKOCZYC DO ŁODZI!!
    • Gość: Ekspans Re: Mogą być postawione straszydła na Lotnisku w IP: 83.168.120.* 15.04.05, 10:50
      Postawienie takiego bazaru w Szczecinie to oczywiście trafiony pomysł bo,
      wreszcie będzie można kupić o dwa razy tańszą i ładną odzież a nie przepłacać
      za tandetne łachy jak do tej pory. Bazar tak popieram Szczecinianie na tym
      wygrają ale,teren lotniska miał być przeznaczony na reprezentacyjne i ładne
      obiekty a nie na budy !Bazar powinien być w innym miejscu na uboczu.
      • Gość: Ekspans Re: Mogą być postawione straszydła na Lotnisku w IP: 83.168.120.* 15.04.05, 10:54
        Śnieżnej górki nie będzie bo, Ptak nie chce inwestować w drogi a mieć plac
        tanim kosztem. Ciekawe że od Gondora wymagało się az 100 mln zł na przebudowe
        drogi a od Ptaka nie .
    • Gość: andreas ale przepychanki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 10:54
      super przepychanki,
      najpierw walka o teren wokół stadionu,
      potem lotnisko - nie udało się, to ciach za Górke Śnieżną,
      jakies perturbacje....
      to szybka decyzja ciach jednak lotnisko!!

      No partia godna mistrzów, ciekawe kto sprytniejszy,
      ciekawe kto kogo wypcha i wyroluje...
      a my patrzmy z boku, patrzmy jak sie przepychaja i na sztuczki sie biorą!!

      Fajna ekipa ten kabaret pt. Zarząd i spólka...
      Fajny... jaja niezłe.

      Ja obstawiam na Ptaka, bo ma poparcie zarzadu i swoich ludzi,
      radni maja problem z delegacjami i sie dzielą,
      to dobry moment, by przejąć inicjatywę...
      Stawiam na ptaka!! Wycycka ich!
      Ich?
      • Gość: Ekspans Re: ale przepychanki IP: 83.168.120.* 15.04.05, 10:56
        To nie przepychanki a cwaniactwo i amatorszczyzna.
        • Gość: andreas Re: ale przepychanki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 11:04
          proste metody sa najlepsze.
          Wycycka ich ptak z palcem...
          Stawiam 3:1 na mojego faworyta!!
    • Gość: andreas no tak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 11:49
      to bedzie piekny widok na wjeździe do miasta,
      taka powiem wizytówka naszego miasta
      i zostanie na długo taka pamiatka po panu Jurczyku.
      Na wjeździe taki wielki bazar, tłumy aut dowożących i wywożących,
      tak to taka wizytówka na co stac Szczecin!!
      Portowe miasto? Bazarowe i dobrze grunt by interes sie kręcił!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka