Dodaj do ulubionych

Czy lekarz to synonim słowa łapówkarz?

IP: *.chello.pl 13.06.05, 21:05
Przeczytałem kilka postów na tym forum i dochodzę do wniosku, że tak właśnie
jest.
Obserwuj wątek
    • Gość: andreas NIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.05, 21:11
      to masz mój post
      Ode mnie nigdy lekarz nie żądał łapówki
      ani nigdy lekarzowi nie dałem!!!
      No, chyba że kwiaty czy kawę uznać za łapówkę i słowo dziekuję!
      Acha no nie licze jak byłem prywatnie...
      • Gość: kiler Re: NIE IP: *.chello.pl 13.06.05, 21:21
        To jesteś urodzony w czepku. A'propos, w której klinice pan przyjmuje panie
        doktorze?
        • Gość: andreas Re: NIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.05, 21:59
          hahahaha
          nie jestem lekarzem...
          Powiem Tobie wiecej byłem ostatnio na wyjeździe i stał mi sie problem,
          w sobote wieczór udałem do szpitala w miejscowości,
          tam przyjeto mnie bez problemu
          skierowano na konsultacje do szpitala w Łodzi i bez problemu zbadano,
          wypisano receptę i wypuszczono...(żywego!)
          bez żadnej dopłaty!!!
          • Gość: marian paździoch Re: nie wszyscy jednak biorą. IP: 62.69.200.* 14.06.05, 07:08
            tak słyszałem.

            mp
            • Gość: kiler Re: nie wszyscy jednak biorą. IP: *.chello.pl 14.06.05, 17:24
              A ja słyszałem, że nie biorą tylko ci z pod znaku Ryby.
      • Gość: Antyknajak Ja nie mam takich dobrych doświadczeń jak adreas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.05, 17:49
        Trochę Ci zazdroszczę Andre
        • Gość: Lulu Re: Ja nie mam takich dobrych doświadczeń jak adr IP: *.szczecin.mm.pl 14.06.05, 20:18
          Dla tych, którzy wierzą w uczciwość lekarzy moja propozycja to - rozchorujcie
          się w sobotę. Ja tak ostatnio popłynęłam 200 bez lekarstw :)
          • Gość: andreas Re: lulu IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 15.06.05, 16:23
            pewnie byłaś w prywatnym gabinecie,
            nie wiem czy droga lulu odróżniasz,
            ale lekarze maja tez swoje prywatne praktyki i tam trzeba płacić!

            ja wielokrotnie miałem jakies dolegliwości i szedłem na dyzur do szpitala
            i nigdy nigdy mi nie odmówiono ani skasowano!
            Oczywiscie musi to byc ból, a nie cos
            co mozna załatwic w poniedziałek w przychodni!
    • Gość: Antyknajak Co tu jest nieprawdziwe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.05, 20:32
      Co w tym krótkim opowiadaniu jest nieprawdziwe.
      Nie chciałem stać w kolejkach w przychodni. Wybrałem sie do prywatnego gabinetu
      lekarskiego. Zbadał mnie, przepisał specyfiki na recepcie, zapłaciłem, wystawił
      rachunek , zaksięgował i odprowadził podatek.
      • Gość: kiler Re: Co tu jest nieprawdziwe IP: *.chello.pl 15.06.05, 15:51
        Ile zapłaciłeś? Czy gdybyś był przewlekle chory to byłoby cię stać?
        • Gość: Antyknajak Re: Co tu jest nieprawdziwe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 19:01
          Pardon Killer ale niezrozumiałeś mojej wypowiedzi.
    • Gość: konio Re: Czy lekarz to synonim słowa łapówkarz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 18:44
      Odgrzewam tego posta, bo uważam, że temat jest tego wart. Kiedy w Polsce bedzie
      normalnie?
      • Gość: konix Re: Czy lekarz to synonim słowa łapówkarz? IP: *.pcmedia.com.pl / *.pcmedia.com.pl 17.06.05, 22:57
        A ja wam wszystkim powiem! wymagacie normalności to ją sami prezentujcie w
        swoim zyciu...!! Lekarzy sie czepili... zaraz bedą księża a póżniej pewnie
        adwokaci..?!
        Ludzie pisanie takich bzdur to jest chore!
        Jezeli dawałes w łape to zgłoś to do prokuratury! A nie kazdy daje jak jest
        chory bez proszenia, a pozniej wyzywa ze musiał.
        Drodzy moi, zmieniajmy ten zwyczaj ale zacznijmy od siebie , a nie ze kazdy
        daje ,ale wszyscy krzyczą lekarze łapówkarze..!
        Chcecie cos zmienic zmience siebie najpierw!
        Poza tym do postu odnosnie sobot-to niech Ci sie zepsuje samochód w sobote-to
        pojedz po 15 do warsztatu i zobaczysz co bedzie, albo niech ci rura pęknie w
        domu to zadzwon w sobote do spółdzielni-.Powodzenia.
        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka