Gość: kiler IP: *.chello.pl 13.06.05, 21:05 Przeczytałem kilka postów na tym forum i dochodzę do wniosku, że tak właśnie jest. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: andreas NIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.05, 21:11 to masz mój post Ode mnie nigdy lekarz nie żądał łapówki ani nigdy lekarzowi nie dałem!!! No, chyba że kwiaty czy kawę uznać za łapówkę i słowo dziekuję! Acha no nie licze jak byłem prywatnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiler Re: NIE IP: *.chello.pl 13.06.05, 21:21 To jesteś urodzony w czepku. A'propos, w której klinice pan przyjmuje panie doktorze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: NIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.05, 21:59 hahahaha nie jestem lekarzem... Powiem Tobie wiecej byłem ostatnio na wyjeździe i stał mi sie problem, w sobote wieczór udałem do szpitala w miejscowości, tam przyjeto mnie bez problemu skierowano na konsultacje do szpitala w Łodzi i bez problemu zbadano, wypisano receptę i wypuszczono...(żywego!) bez żadnej dopłaty!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: nie wszyscy jednak biorą. IP: 62.69.200.* 14.06.05, 07:08 tak słyszałem. mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiler Re: nie wszyscy jednak biorą. IP: *.chello.pl 14.06.05, 17:24 A ja słyszałem, że nie biorą tylko ci z pod znaku Ryby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyknajak Ja nie mam takich dobrych doświadczeń jak adreas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.05, 17:49 Trochę Ci zazdroszczę Andre Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lulu Re: Ja nie mam takich dobrych doświadczeń jak adr IP: *.szczecin.mm.pl 14.06.05, 20:18 Dla tych, którzy wierzą w uczciwość lekarzy moja propozycja to - rozchorujcie się w sobotę. Ja tak ostatnio popłynęłam 200 bez lekarstw :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: lulu IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 15.06.05, 16:23 pewnie byłaś w prywatnym gabinecie, nie wiem czy droga lulu odróżniasz, ale lekarze maja tez swoje prywatne praktyki i tam trzeba płacić! ja wielokrotnie miałem jakies dolegliwości i szedłem na dyzur do szpitala i nigdy nigdy mi nie odmówiono ani skasowano! Oczywiscie musi to byc ból, a nie cos co mozna załatwic w poniedziałek w przychodni! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyknajak Co tu jest nieprawdziwe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.05, 20:32 Co w tym krótkim opowiadaniu jest nieprawdziwe. Nie chciałem stać w kolejkach w przychodni. Wybrałem sie do prywatnego gabinetu lekarskiego. Zbadał mnie, przepisał specyfiki na recepcie, zapłaciłem, wystawił rachunek , zaksięgował i odprowadził podatek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiler Re: Co tu jest nieprawdziwe IP: *.chello.pl 15.06.05, 15:51 Ile zapłaciłeś? Czy gdybyś był przewlekle chory to byłoby cię stać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyknajak Re: Co tu jest nieprawdziwe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 19:01 Pardon Killer ale niezrozumiałeś mojej wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konio Re: Czy lekarz to synonim słowa łapówkarz? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 18:44 Odgrzewam tego posta, bo uważam, że temat jest tego wart. Kiedy w Polsce bedzie normalnie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konix Re: Czy lekarz to synonim słowa łapówkarz? IP: *.pcmedia.com.pl / *.pcmedia.com.pl 17.06.05, 22:57 A ja wam wszystkim powiem! wymagacie normalności to ją sami prezentujcie w swoim zyciu...!! Lekarzy sie czepili... zaraz bedą księża a póżniej pewnie adwokaci..?! Ludzie pisanie takich bzdur to jest chore! Jezeli dawałes w łape to zgłoś to do prokuratury! A nie kazdy daje jak jest chory bez proszenia, a pozniej wyzywa ze musiał. Drodzy moi, zmieniajmy ten zwyczaj ale zacznijmy od siebie , a nie ze kazdy daje ,ale wszyscy krzyczą lekarze łapówkarze..! Chcecie cos zmienic zmience siebie najpierw! Poza tym do postu odnosnie sobot-to niech Ci sie zepsuje samochód w sobote-to pojedz po 15 do warsztatu i zobaczysz co bedzie, albo niech ci rura pęknie w domu to zadzwon w sobote do spółdzielni-.Powodzenia. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś