Dodaj do ulubionych

Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina !!!

IP: 217.153.6.* 12.08.05, 22:15
Czy wystartuje? Jesli tak pomozemy wygrac tej jak sie zdaje jedynej
kandydaturze rokujacej nadzieje na jakies sensowne przemyslane dzialanie na
rzecz miasta Szczecina!
Popierajacy i nie prosze o wpisy.



Prawda,dla czlowieka jest tym,co czyni z niego czlowieka.
Obserwuj wątek
    • menel1 Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina 12.08.05, 23:19
      jak postawi browara to na nia zaglosuje.
      • Gość: marian paździoch Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: 62.69.200.* 12.08.05, 23:24
        na to nie licz.

        mp
        • menel1 Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina 12.08.05, 23:25
          no to nich se kupuje glosy
          • Gość: grz Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 23:26
            popieram..
        • Gość: post it! Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 10:39
          Co prawda gorszego prezydenta jak Maniek już nigdy nie będzie, ale lubińska ze
          swoją kompanią się zwyczajnie nie nadaje nawet na sołtysa!
          • Gość: Gryf Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: 217.153.6.* 14.08.05, 21:22
            Gość portalu: post it! napisał(a):

            > Co prawda gorszego prezydenta jak Maniek już nigdy nie będzie, ale lubińska
            ze
            > swoją kompanią się zwyczajnie nie nadaje nawet na sołtysa!

            Nie widze w Szczecinie innego kandydata na Prezydenta miasta.Byc moze sa tacy,
            nawet na pewno sa.Ale w obecnych ukladach personalno - politycznych Pani
            Lubinska jawi sie jako jedyna uczciwa, choc niepotrzebnie podpisala swoim
            nazwiskiem paszkwilancka ulotke kilka m-cy wstecz.To bylo nieprzemyslane moim
            zdaniem i podsuniete do podpisu przez zlego czlowieka.





            Prawda,dla czlowieka jest tym,co czyni z niego czlowieka.
            • anamar Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina 19.08.05, 10:18
              Gość portalu: Gryf napisał(a):

              > Gość portalu: post it! napisał(a):
              >
              > > Co prawda gorszego prezydenta jak Maniek już nigdy nie będzie, ale lubińs
              > ka
              > ze
              > > swoją kompanią się zwyczajnie nie nadaje nawet na sołtysa!
              >
              >choc niepotrzebnie podpisala swoim
              > nazwiskiem paszkwilancka ulotke kilka m-cy wstecz.To bylo nieprzemyslane moim
              > zdaniem i podsuniete do podpisu przez zlego czlowieka.
              > ..............................................................................
              .......gryfie,bardzo cię lubię,ale w tym przypadku twoja naiwność po
              prostu....zdumiewa!
              >
              >
              >
              >
              > Prawda,dla czlowieka jest tym,co czyni z niego czlowieka.
          • Gość: grz Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.05, 21:23
            bedziemy mieli w Szczecinie sołtysa?
    • Gość: grz Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 23:26
      jakieś zmiany wkróce czy co?
      bo taki niespodziewany post?
      wiadomo coś?
    • Gość: mamoniowa coz to za okazja ? IP: 62.69.200.* 12.08.05, 23:36
      Czyzby Marian dostal zwolnienie lekarskie ?
      • Gość: grz Re: coz to za okazja ? IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 23:39
        to jest pytanie retoryczne?
        • Gość: marian paździoch Re: to pytanie gryfa IP: 62.69.200.* 12.08.05, 23:56
          • Gość: grz Re: to pytanie gryfa IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 23:59
            on coś wie?
            • Gość: marian paździoch Re: to pytanie gryfa IP: 62.69.200.* 13.08.05, 00:34
              wie dużo, na różne tematy.
              zapytaj go.

              mp
    • Gość: grz Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.05, 00:50
      podobno dużo wiesz na różne tematy...napisz co wiesz?
      może zaszumi w naszym pieknym mieście...m/p.piszę że wiesz ...dużo ...
      • Gość: vicek Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: *.system.szczecin.pl 13.08.05, 09:28
        niech sobie będzie nawet Lubińska! MJW też nie wadzi!
        byle jak najszybciej przeszedł w zapomnienie Maniek J.i zabrał ze sobą Czesnego
        i spółkę!
        Anioła sie przestawi - później!
        • Gość: marian paździoch Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: 62.69.200.* 13.08.05, 09:36
          obie panie raczej nie mają szans.
          jeżeli pan jurczyk jeszcze raz wystartuje, wygra bezapelacyjnie.
          wspomnisz moje słowo.

          mp
          • Gość: grz Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.05, 15:03
            a to cię martwi czy cieszy?
          • piotr33k2 Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina 13.08.05, 15:17
            Gość portalu: marian paździoch napisał(a):

            > obie panie raczej nie mają szans.
            > jeżeli pan jurczyk jeszcze raz wystartuje, wygra bezapelacyjnie.
            > wspomnisz moje słowo.
            >
            > mp
            >
            sam nie wierzysz w to co mówisz ,jurczyk teraz nie zdobyłby nawet mandatu
            sołtysa.
          • Gość: grz Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: *.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.05, 15:58
            ponawiam pytanie...
            • piotr33k2 Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina 13.08.05, 16:00
              czemu nie ? jest a właściwie moze byc jednym z bardzo poważnych
              kandydatów ,poczekamy zobaczymy .
              • Gość: mamoniowa Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: 62.69.200.* 13.08.05, 16:04
                piotr33k2 napisał:
                właściwie moze byc jednym z bardzo poważnych
                > kandydatów ,poczekamy zobaczymy .

                ponownie :-)
                • piotr33k2 Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina 13.08.05, 16:07
                  i co z tego że ponownie? czy to jakiś zarzut ?
                  • Gość: mamoniowa Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: 62.69.200.* 13.08.05, 16:12
                    A dlaczego ty we wszystkim wietrzysz podstep ? Wyluzuj !
                    W czasie ostatnich wyborow tak, wlasnie bylo. Czyz nie mam racji ?
                    • piotr33k2 Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina 13.08.05, 16:21
                      było no i co z tego?znowu z "igły widły"?
                      • Gość: mamoniowa Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: 62.69.200.* 13.08.05, 16:27
                        ty chyba masz jakas obsesje. Wyluzuj !
                        • piotr33k2 Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina 13.08.05, 16:41
                          że zadaje pytanie ? to raczej ty sie denerwujesz nie wiedzieć czemu ,lepiej
                          normalnie odpowiedz a nie panikuj.
                          • Gość: mamoniowa Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: 62.69.200.* 13.08.05, 17:21
                            nie odwracaj kota ogonem, irytujesz chyba dla samej zasady. Wyluzuj !
                            • piotr33k2 Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina 13.08.05, 17:27
                              droga mamoniowo toż ja walcze z obsesjami np. obsesją "ala" cimoszewicz.
              • Gość: Gryf Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: 217.153.6.* 19.08.05, 00:05
                piotr33k2 napisał:

                > czemu nie ? jest a właściwie moze byc jednym z bardzo poważnych
                > kandydatów ,poczekamy zobaczymy .

                Moim zdaniem to obecnie najlepszy kandydat na prezydenta miasta Szczecina w tej
                politycznej mizerii reprezentowanej tak przez lewa jak i prawa strone sceny
                politycznej Szczecina.
                I bron nas Panie Boze przed tym co wiele obiecuja i nic nie robia.



                Prawda,dla czlowieka jest tym,co czyni z niego czlowieka.
            • Gość: marian paździoch Re: do grz IP: 62.69.200.* 13.08.05, 16:21
              jeżeli wystartuje, co nie jest do końca pewne.
              martwiłbym się raczej jeżeli prezydentem byłby piechota.
              pani lubińska zbyt bardzo przeżywa niepowodzenia, zawsze ma to wypisane na
              twarzy. pamiętem spięcie z panem jurczykiem, była purpurowa ze złości.
              szkoda tej kobiety na to stanowisko. zbyt nerwowa jest.


              mp
              • piotr33k2 Re: do pażdziocha 13.08.05, 16:24
                może nawet lepiej poczerwienieć niż bełkotać bez sensu i składu jak marian.
                • Gość: marian paździoch Re: do piotr33k2 IP: 62.69.200.* 13.08.05, 16:27
                  tak myślisz? jednak szczecinianie go lubią.

                  mp
                  • piotr33k2 Re: do piotr33k2 13.08.05, 16:37
                    może kiedyś pewna częśc emerytów i rencistów teraz nawet i tych stracił
                    ostatecznie, wyjdż na ulice na targowiska ,ryneczki itd . i posłuchaj jakie
                    zdanie mają o jurczyku.
                    • Gość: tom Re: do piotr33k2 IP: 217.153.6.* 13.08.05, 17:32
                      Boze... przeciez Teresa Lubinska nie nadaje sie na Prezydenta tego Miasta. Jest
                      za glupia... Pozycja ma dzieki rodzinie. Nie ma narazie kandydata dla
                      Szczecina. A na pewno to nie ejst Lubinska. Z tą jajowatą głową.
                    • Gość: marian paździoch Re: do piotr33k2 IP: 62.69.200.* 13.08.05, 22:58
                      nie wiem piotrze33k2 w jakim mieście i jakie rynki odwiedzasz, bo w szczecinie
                      pewnie nie.
                      chyba, że to forum nazywasz targowiskiem. wtedy zgoda.

                      mp
                      • piotr33k2 Re: do piotr33k2 13.08.05, 23:07
                        daj spokój gdzie ty żyjesz, powtarzam wyjdz na ulicę i posłuchaj ulicy ,
                        takiego negatywnego odbioru jak jurczyk obecnie nikt nigdy w szczecinie nie
                        miał.
                        • Gość: marian paździoch Re: do piotr33k2 IP: 62.69.200.* 13.08.05, 23:14
                          piotrze z całym szacunkiem.
                          takiego negatywnego odbioru na tym forum jurczyk nie miał. choć były momenty
                          różne.

                          ciekawe co jeszcze można wymyślić.

                          mp
                          • piotr33k2 Re: do piotr33k2 13.08.05, 23:34
                            teraz to i tak ma na tym forum spokój w porównaniu z tym co było rok dwa lata
                            temu bo nastąpiło zmęczenie materiału ,przeniosło sie to natomiast na ulice
                            czego nie dostrzegasz lub co bardziej prawdopodobne nie chcesz dostrzec.
                            • Gość: marian paździoch Re: do piotr33k2 IP: 62.69.200.* 13.08.05, 23:44
                              ludzie w końcu rozumieją swój błąd. choć są wyjątki.

                              mp
    • Gość: piorunek Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: *.chello.pl 13.08.05, 23:42
      pani lubińska nie nadaje się na prezydenta naszego miasta!
      • Gość: marian paździoch Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: 62.69.200.* 13.08.05, 23:45
        ma się rozumieć!

        mp
    • Gość: studentka@@@ Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: *.btsnet.pl 14.08.05, 10:13
      Ja na nią na pewno za żadne skarby nie zagłosuje
    • Gość: post it! Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 10:36
      Zaczynam sie o ciebie martwić Gryfie!
      • Gość: Gryf Re: Pani Teresa Lubinska na Prezydenta Szczecina IP: 217.153.6.* 16.08.05, 18:10
        Gość portalu: post it! napisał(a):

        > Zaczynam sie o ciebie martwić Gryfie!

        Dzieki!Zawsze jest to mile gdy obca(?)osoba sie martwi;-)





        Prawda,dla czlowieka jest tym,co czyni z niego czlowieka.
        • Gość: zona pijaka Re: Pani Teresa Lubinska do obory IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 19.08.05, 07:00
          Nie jest najlepszym kandydatem nikt, którego tu promujecie. Wybijcie to sobie z
          tych waszych zakutych łbów. Najlepszym kandydatem bedzie tylko ten, kogo
          namaści Jurczyk. A jakoś Lubińskiej nie widzę wsród przyjaciół Jurczyka.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka