Dodaj do ulubionych

WYBORY DO PARLAMENTU

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.05, 20:53
"Ordynacka" poparła swoich członków na wszystkich listach wyborczych,
najliczniej z SLD. Panuje przekonanie, że odniesie sukces i zbuduje silną
kadrową partię, która wystąpi samodzielnie w yborach samorządowych oraz w
następnych wyborach parlamentarnych.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka