Gość: srebrenica IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.03, 07:36 ZWIK dawał pieniędze na imprezy rozrywkowe, hospicja ,domy rekolekcyjne, seminarium ,szafki dla Policji. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tytuska Re: Hojny ZWIK IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.01.03, 13:26 i na wiele innych zachcianek Dyrektora Ryszarda Wójcika i Pawła Zielińskiego.Super duet rządzi ponad 3 lata ZWIKIEM.Jurczyk już dawno powinien ich przegnać naco on czeka ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Hojny ZWIK IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 11.02.03, 12:45 na odbudowanie World Trade Center też na pewno da. Co nie cioto jedna? Odpowiedz Link Zgłoś