Dodaj do ulubionych

Prezydent POdwyżka.

IP: *.chello.pl 15.12.07, 23:26
Tak mi się skojarzyło, jakoś tak nie utożsamiam go z niczym więcej.
Obserwuj wątek
    • Gość: kiełbaska Re: Prezydent POdwyżka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.07, 23:34
      Już pisałem, że na ulicach ma ksywkę Piotr I zwany Podwyżką
    • Gość: kiełbaska Re: Prezydent POdwyżka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.07, 23:35
      i też było: A co myślisz o św. Piotrze II, czy o Piotrze I zwanym
      Podwyższonym.
      • Gość: kiki Re: Prezydent POdwyżka. IP: *.chello.pl 15.12.07, 23:39
        Sorry, nie zaglądam tu zbyt często i dzięki temu jestem chyba
        jeszcze zdrowy na umyśle.
        • Gość: kiełbaska Re: Prezydent POdwyżka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.07, 23:46
          Ale myślisz jak na forum, to znaczy, że na pewno jesteś zdrowa! Jedz
          kiełbaskę, pomaga na wszystko.
          Jest też inna forma naszej: Piotr "Podwyższony" Krzystek.
    • Gość: dryll Re: Prezydent likwidator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.07, 23:53
      - szkoły
      - przedszkola
      - Pałac Młodzieży
      - Szpital Miejski
      - przedsiębiorstwa
      - możliwość wykupu mieszkań
    • Gość: sc Prezydent Oszust IP: *.ccc.de 18.12.07, 11:25
      • koroner-pierzasty Re: A teraz życzcie sobie wesołych coś tam. 18.12.07, 11:44
        Tyle nienawiści w katolickim narodzie, a fuj nie przystoi tak
        chrześcijańskim wyznawcom czegoś tam.
        • swantevit Podwyzki przed swiatami w Szczecinie? 18.12.07, 11:49
          to sie musi ruchawka skonczyc..
          • Gość: SID Re: Podwyzki przed swiatami w Szczecinie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.07, 12:04
            obiecywali Irlandię ,a zrobią Białoruś ...
            • Gość: sc Re: Podwyzki przed swiatami w Szczecinie? IP: *.galaxy-anon.net 18.12.07, 12:30
              Bialorus tez nie, tam chociaz Lukaszenka gra w hokeja i ludziom hale
              sportowe stawia, a ta mieka klucha bedaca preziem Szczecina moze
              ewentualnie kolejna konferencje prasowa zwolac - i to jest max na co
              te miernote stac....
              • Gość: sid15 niech żyje bal!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.07, 12:38
                co by nie powiedzieć chłopaki prezia klawo sie bawią na koszt
                szczecińskiego podatnika , a frajerstwo będzie płacic od nowego roku
                na dwór paniczyka aż miło!!
    • zbigniews1934 Re: Prezydent POdwyżka. 18.12.07, 12:56
      Gość portalu: kiki napisał(a):

      > Tak mi się skojarzyło, jakoś tak nie utożsamiam go z niczym więcej.
      Mozna jedynie dodac Prezydent PICER.Kiedy przestanie obiecywac a
      zjmie sie praca dla mieszkancow Szczecina.
      • Gość: sid15 Re: Prezydent POdwyżka. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.07, 13:04
        już odpowiadam -nigdy, to typowo POwski styl rządzenia ,puste słowa
        i bezsilność władzy ,wszystko polakierowane i odswiętne na
        zewnątrz , a w środku jedno wielkie g.....
        • Gość: sc Re: Prezydent POdwyżka. IP: *.libere-lecta.com 19.12.07, 11:28
          i POdatek od deszczu....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka