Gość: kiki IP: *.chello.pl 15.12.07, 23:26 Tak mi się skojarzyło, jakoś tak nie utożsamiam go z niczym więcej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kiełbaska Re: Prezydent POdwyżka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.07, 23:34 Już pisałem, że na ulicach ma ksywkę Piotr I zwany Podwyżką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: Prezydent POdwyżka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.07, 23:35 i też było: A co myślisz o św. Piotrze II, czy o Piotrze I zwanym Podwyższonym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiki Re: Prezydent POdwyżka. IP: *.chello.pl 15.12.07, 23:39 Sorry, nie zaglądam tu zbyt często i dzięki temu jestem chyba jeszcze zdrowy na umyśle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: Prezydent POdwyżka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.07, 23:46 Ale myślisz jak na forum, to znaczy, że na pewno jesteś zdrowa! Jedz kiełbaskę, pomaga na wszystko. Jest też inna forma naszej: Piotr "Podwyższony" Krzystek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dryll Re: Prezydent likwidator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.07, 23:53 - szkoły - przedszkola - Pałac Młodzieży - Szpital Miejski - przedsiębiorstwa - możliwość wykupu mieszkań Odpowiedz Link Zgłoś
koroner-pierzasty Re: A teraz życzcie sobie wesołych coś tam. 18.12.07, 11:44 Tyle nienawiści w katolickim narodzie, a fuj nie przystoi tak chrześcijańskim wyznawcom czegoś tam. Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Podwyzki przed swiatami w Szczecinie? 18.12.07, 11:49 to sie musi ruchawka skonczyc.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SID Re: Podwyzki przed swiatami w Szczecinie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.07, 12:04 obiecywali Irlandię ,a zrobią Białoruś ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sc Re: Podwyzki przed swiatami w Szczecinie? IP: *.galaxy-anon.net 18.12.07, 12:30 Bialorus tez nie, tam chociaz Lukaszenka gra w hokeja i ludziom hale sportowe stawia, a ta mieka klucha bedaca preziem Szczecina moze ewentualnie kolejna konferencje prasowa zwolac - i to jest max na co te miernote stac.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sid15 niech żyje bal!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.07, 12:38 co by nie powiedzieć chłopaki prezia klawo sie bawią na koszt szczecińskiego podatnika , a frajerstwo będzie płacic od nowego roku na dwór paniczyka aż miło!! Odpowiedz Link Zgłoś
zbigniews1934 Re: Prezydent POdwyżka. 18.12.07, 12:56 Gość portalu: kiki napisał(a): > Tak mi się skojarzyło, jakoś tak nie utożsamiam go z niczym więcej. Mozna jedynie dodac Prezydent PICER.Kiedy przestanie obiecywac a zjmie sie praca dla mieszkancow Szczecina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sid15 Re: Prezydent POdwyżka. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.07, 13:04 już odpowiadam -nigdy, to typowo POwski styl rządzenia ,puste słowa i bezsilność władzy ,wszystko polakierowane i odswiętne na zewnątrz , a w środku jedno wielkie g..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sc Re: Prezydent POdwyżka. IP: *.libere-lecta.com 19.12.07, 11:28 i POdatek od deszczu.... Odpowiedz Link Zgłoś