dyzurny-malkontent
13.04.08, 22:33
No czuję się zaszczycony, że moja osobowość internetowa stała się elementem artykułu.
Bardziej bym się cieszył, gdyby GW zajęła się kwestią bezpieczeństwa m.in. związanego z amoniakiem i zapewnieniem prądu w szpitalach w trakcie wyłączeń. Rzetelna analiza byłaby czymś!
PS. Także dementuje jakobym miał cokolwiek wspólnego z Sysławem.
PPS. Sweterek Krzystka rządzi!