Dodaj do ulubionych

Co pali PiS ?

15.11.08, 18:08
jedyne co potrafi to głupa palić, zamiast sensownie dokopać gó...arzom z PO,
dzieci sikają w piasek. Oranżada a nie opozycja...
Obserwuj wątek
    • Gość: Bulterier Re: i tu się z tobą zgodzę IP: *.chello.pl 15.11.08, 18:10
    • rewers10 Re: Co pali PiS ? 15.11.08, 18:12
      swoich będą kopać ?, przecież w Szczecinie są POwiązani i tworzą jeden POPiS,
      tylko Jacyna tego nie widzi
      • Gość: aysy Re: Co pali PiS ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.08, 18:22
        w tej konkretnej sytuacji z dzisiaj prosze mów - "pani prezydent
        jacyna"
        • Gość: dsa Re: Co pali Tusk ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.08, 18:24
          www.porazkaroku.pl/
        • rewers10 Re: Co pali PiS ? 15.11.08, 18:24
          prezydent z PiS ? odpada
          • Gość: dsa Re: Co pali Tusk ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.08, 18:33
            prezydent z PiS, tylko z PiS

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka