exman 15.11.08, 18:08 jedyne co potrafi to głupa palić, zamiast sensownie dokopać gó...arzom z PO, dzieci sikają w piasek. Oranżada a nie opozycja... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rewers10 Re: Co pali PiS ? 15.11.08, 18:12 swoich będą kopać ?, przecież w Szczecinie są POwiązani i tworzą jeden POPiS, tylko Jacyna tego nie widzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aysy Re: Co pali PiS ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.08, 18:22 w tej konkretnej sytuacji z dzisiaj prosze mów - "pani prezydent jacyna" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dsa Re: Co pali Tusk ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.08, 18:24 www.porazkaroku.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dsa Re: Co pali Tusk ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.08, 18:33 prezydent z PiS, tylko z PiS Odpowiedz Link Zgłoś