smutny_groszek 26.11.08, 12:17 Ktoś wczoraj oglądał? Ciąg dalszy rewelacji dotyczących Krzystkowego mieszkania plus list Sekretarza Słoki do prezesa tvp :D Cała Polska wytyka naszego Prezia i jego zaplecze palcami. Skandal goni skandal. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.GtokyoFL116.vectant.ne.jp 26.11.08, 14:37 www.tv.wp.pl/pr_tele_id,3472936132,opis.html?ticaid=1708f "Misja specjalna Magazyn prezentujący rezultaty śledztw dziennikarskich, dotyczących nadużyć na styku polityki i biznesu, przestępstw gospodarczych, przestępczości zorganizowanej ........ Program tropi patologie władzy: korupcję, nepotyzm i związki ze środowiskami przestępczymi, demaskuje absurdy prawno- administracyjne, piętnuje arogancję urzędników ..........." To ciekawy magazyn tvp zajmuje sie Szczecinem :)))) musi byc tam calkiem wesole miasteczko, taka rodzina Soprano w szczecinskim wydaniu :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twarda wazelina Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.chello.pl 26.11.08, 14:57 Obiekt poruszający sie po UM o nazwie Słoka wyszedł mocno przed inne postacie takie jak Nowak. Teraz to mój faworyt , Do przodu Krzystkowo. Obiekt ten napisał w imieniu urzędników miasta Szczecina do TVP ,że nie zgadza się i jest przeciwko szkalującemu dobry wizerunek miasta filmowi na 4 dni przed emisją. Na pytanie po co protestuje przeciwko filmowi , którego nie widział, odpowiedział ,BO TAK! Pełny chociwel. To przykład wycieraczki do mieszkania na Ob.Stalingradu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: what? Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.chello.pl 26.11.08, 15:06 ma ktoś link? bardzo proszę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POdglądacz Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.kalisz.mm.pl 26.11.08, 16:05 Gość portalu: twarda wazelina napisał(a): > Obiekt poruszający sie po UM o nazwie Słoka wyszedł mocno przed inne postacie > takie jak Nowak. Teraz to mój faworyt podobno dzięki niemu ostatnio kilka kobitek wysoko awansowało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: freud Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.08, 20:53 Taaak? Awansowało? Jakoś nie wierzę. Pan Słoka to sławetny szowinista, który jawnie twierdzi, że miejsce kobiety jest w kuchni :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc "Pan" Słoka IP: *.GtokyoFL116.vectant.ne.jp 27.11.08, 01:44 Gość portalu: freud napisał(a): > Taaak? Awansowało? Jakoś nie wierzę. pan Słoka to sławetny > szowinista, który jawnie twierdzi, że miejsce kobiety jest w > kuchni :/ Pytanie czy TYLKO w kuchni??? Bo szowinisci maja to do siebie, ze traktujac kobiety jako gatune gorszego sorta widza w nich jedynie robot do garow i worek z dziurkom w ktora ciale nalezy cos wtykac... Ten Słoka z niezwyklym wyrazem "ynteligencyi" na twarzy - twarzy, ktorej nie ma, wygladal mi na jekiegos wsiocha.. czy uon z Chociwla przypadkiem??? taki wice Lepper, a Lepper tez awansowal rozne kobitki nawet musieli mu dowozic do hotelu poselskiego specjalistki w branzy :))) wiec moze Słoka, czyli wice Lepper, tez promowal te babeczki jak Endrju??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koleś Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.xdsl.centertel.pl 27.11.08, 11:18 masz rację sam znam koleżnkę która szybko awansowała.śłoka tak się boi o swój stołek że jest najgorszym sekretarzem mista. Lubi zwalniać dawnych kolegów. tchórz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: urzędas Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.szczecin.mm.pl 27.11.08, 14:29 Gość portalu: koleś napisał(a): > masz rację sam znam koleżnkę która szybko awansowała. dla niektórych nawet stworzył nowe stanowiska dyrektorskie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: młody Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.kalisz.mm.pl 28.11.08, 12:34 > > masz rację sam znam koleżnkę która szybko awansowała. > > dla niektórych nawet stworzył nowe stanowiska dyrektorskie :) a chłopcy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Warto zobaczyc - link IP: *.GtokyoFL116.vectant.ne.jp 26.11.08, 14:47 beta.tvp.pl/publicystyka/serwisy/magazyny-reporterskie/misja-specjalna/wideo/intryga-wyborcza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: what? Re: Warto zobaczyc - link IP: *.chello.pl 26.11.08, 15:07 chodzi mi o link tam gdzie występuje słoka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Warto zobaczyc - link IP: *.GtokyoFL116.vectant.ne.jp 26.11.08, 15:14 A to pewnie tutaj :))) beta.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/misja-specjalna/wideo/25112008 Pierwszy link byl do pierwszej czesci w pazdzierniku, to czesc dalsza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Warto zobaczyc - link IP: *.GtokyoFL116.vectant.ne.jp 26.11.08, 15:45 Ale ten caly sloka mial mine :))) jakby w gacie walnal.. co za gluptas. No i stara sztuczka, jak mu pokazali wlasny idiotyzm to tradycyjnie odpowiedzial "nie bede tego komentowal". To jest wyjatkowo plugawe towarzycho w tym UM.... i ten gowniarz Chochulski - malolat z rozbeganymi oczkami, ktory w pierwszej czesci powiedzial, ze "wszyscy ktorzy mnie znaja wiedza ze ja ty..ty..ty..tylko dla dobra gminy" przy okazji sie jakal i oczy mu lataly jak w plasawicy.. nawet klamac nie potrafia porzadnie... Ludzie czy w tym Szczecinie nie macie zadnego wydzialu od przestepstw zoraganizwoanych? Od korupcji, patologii polityczno- gopodarczej etc.???? Przeciez to sie w pale nie miesci, tam juz az kipi od przewalow i ciagle nic... tylko tv trabi i pokazuje ze to patologia i nieczyste sprawy, a tu na forum ciagle jakies pomioty z UM i PO usiluja zakrzyczec ze w Szczecinie jest git... To jakis cholerny grajdol z ukladami towarzyskimi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolesław Newsweek Srusweek IP: *.chello.pl 26.11.08, 16:08 Co ty gadasz, przecież to 14 najlepsiejszy przezydent według newsweeka:) Warto było ładować w reklamę:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Po PZPR PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 08:27 Kżystek to jest ktoś, a wy, a wy? A wy to zaraza! "By Sfefcin dryfował, a sefcinianom żyło się śmieszniej!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Honor w rekach rynsztoku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 09:55 Honorowym wyjściem jaest zwrot mieszkania i odebranie owych 30 000 zł, ale nitrasowe PO smierdzi jak szczecińskie chodniki, więc "wierzcie mi" - jak mówi Nitras - to wy, mieszkańcy jesteście do bani! Czy kłamca może otrzymać puchar dla prawdomównego? Tak. Pytaniem jest kto mu go przyzna. Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Re: Honor w rekach rynsztoku 27.11.08, 10:05 Moze zaden prezydent miasta nie jest w stanie przewidziec, dajmy na to przebieg wydarzen budowy hali widowiskowo-sportowej za miliony jak sie potocza sprawy dalej niz na dwa miesiace? Moze to nie sa kłamstwa, ale po prostu nie da sie zaplanowac dalej niz na dwa miesiace? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: Honor w rekach rynsztoku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 10:27 Może tak i może dlatego u nas kampania wyborcza trwa dwa miesiące, a nie jak w Stanach dwa lata. Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Wy nic nie rozumita - to promocja 27.11.08, 09:56 jak Wy nic nie rozumiecie, to jest promocja miasta, pan Krzypek był w Ameryce, to jest w amerykanskim stylu. Nie jest wazne jak, byle mówili... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: Wy nic nie rozumita - to promocja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 10:29 W polityce mówienie, gadanie jest najważniejsze. Jeżeli przez kilka godzin będziesz gadał to możesz nawet zostać władcą Kuby. Dlatego trenują i trenują. Jak wyglądają takie rządy to wiadomo gdzie można zobaczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Re: Wy nic nie rozumita - to promocja 27.11.08, 11:21 wydaje mi sie, ze niektórzy pretenduja jedynie na Włatców móch - choc nie wiem na pewno, bo Czesio ich przebija... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klapki mojżesza Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.08, 14:39 Należy zrobić referendum aby przedłużyc kadencje naszem MAGIKOWI KRZYSTKOWI do 10 lat wtedy będziemy mieli nie tylko floating garden ale także floating stadion floating halę widowiskową i wogóle wszystko będzie FLOATING tyle tylko że nazrazie mamy znanych w sejmiku dealerów i WIELKIE NOTHING. PS. Może należy wysłać Prezydenta Krzystka na szkolenie lecz tym razem na Białoruś taniej nas to wyniesie. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 28.11.08, 22:30 ile jest wart ten magazyn pokazały dzisiejsze rewelacje że podobno nieżyjacy już świadek czyli oficer sb który zwerbował wałese okaząło sie że zyje, ma sie dobrze, mieszka w gdansku i zaprzecza jakoby wałesa był kiedykolwiek zwerbowany ,a przesłuchania jakie prowadził z aresztowanym wałesa były dla sb warte funta kłaków , he he. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czombe Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 22:46 No to jak to w końcu jest wiarygodni ci SBecy czy też nie? Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 28.11.08, 22:53 bardziej wiarygodni niż ci sb-cy z pisu, he he. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.szczecin.mm.pl 29.11.08, 10:55 Krzystek wypadł jak zwykle - mały schowany w sobie człowieczek. Co innego Słoka - ten wygrał w konkursie na najgłubszą wypowiedź! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytanie do blondyn Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.kalisz.mm.pl 29.11.08, 12:44 Co > innego Słoka - ten wygrał w konkursie na najgłubszą wypowiedź! jak trzeba być ambitnym albo zdesperowanych żeby się zadać z takim facetem ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niezorientowany Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: 83.168.106.* 29.11.08, 13:11 Którym facetem, ja ich nie widze , to sa żałosne imitacje. Odpowiedz Link Zgłoś