Dodaj do ulubionych

Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08

26.11.08, 12:17
Ktoś wczoraj oglądał? Ciąg dalszy rewelacji dotyczących Krzystkowego
mieszkania plus list Sekretarza Słoki do prezesa tvp :D
Cała Polska wytyka naszego Prezia i jego zaplecze palcami. Skandal
goni skandal.
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.GtokyoFL116.vectant.ne.jp 26.11.08, 14:37
      www.tv.wp.pl/pr_tele_id,3472936132,opis.html?ticaid=1708f
      "Misja specjalna

      Magazyn prezentujący rezultaty śledztw dziennikarskich, dotyczących
      nadużyć na styku polityki i biznesu, przestępstw gospodarczych,
      przestępczości zorganizowanej ........

      Program tropi patologie władzy: korupcję, nepotyzm i związki ze
      środowiskami przestępczymi, demaskuje absurdy prawno-
      administracyjne, piętnuje arogancję urzędników ..........."

      To ciekawy magazyn tvp zajmuje sie Szczecinem :)))) musi byc tam
      calkiem wesole miasteczko, taka rodzina Soprano w szczecinskim
      wydaniu :)))))

      • Gość: twarda wazelina Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.chello.pl 26.11.08, 14:57
        Obiekt poruszający sie po UM o nazwie Słoka wyszedł mocno przed inne postacie
        takie jak Nowak. Teraz to mój faworyt , Do przodu Krzystkowo.
        Obiekt ten napisał w imieniu urzędników miasta Szczecina do TVP ,że nie zgadza
        się i jest przeciwko szkalującemu dobry wizerunek miasta filmowi na 4 dni przed
        emisją. Na pytanie po co protestuje przeciwko filmowi , którego nie widział,
        odpowiedział ,BO TAK!
        Pełny chociwel.
        To przykład wycieraczki do mieszkania na Ob.Stalingradu.
        • Gość: what? Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.chello.pl 26.11.08, 15:06
          ma ktoś link? bardzo proszę...
        • Gość: POdglądacz Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.kalisz.mm.pl 26.11.08, 16:05
          Gość portalu: twarda wazelina napisał(a):

          > Obiekt poruszający sie po UM o nazwie Słoka wyszedł mocno przed inne postacie
          > takie jak Nowak. Teraz to mój faworyt

          podobno dzięki niemu ostatnio kilka kobitek wysoko awansowało
          • Gość: freud Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.08, 20:53
            Taaak? Awansowało? Jakoś nie wierzę. Pan Słoka to sławetny
            szowinista, który jawnie twierdzi, że miejsce kobiety jest w
            kuchni :/
            • Gość: gosc "Pan" Słoka IP: *.GtokyoFL116.vectant.ne.jp 27.11.08, 01:44
              Gość portalu: freud napisał(a):

              > Taaak? Awansowało? Jakoś nie wierzę. pan Słoka to sławetny
              > szowinista, który jawnie twierdzi, że miejsce kobiety jest w
              > kuchni :/


              Pytanie czy TYLKO w kuchni??? Bo szowinisci maja to do siebie, ze
              traktujac kobiety jako gatune gorszego sorta widza w nich jedynie
              robot do garow i worek z dziurkom w ktora ciale nalezy cos wtykac...

              Ten Słoka z niezwyklym wyrazem "ynteligencyi" na twarzy - twarzy,
              ktorej nie ma, wygladal mi na jekiegos wsiocha.. czy uon z Chociwla
              przypadkiem??? taki wice Lepper, a Lepper tez awansowal rozne
              kobitki nawet musieli mu dowozic do hotelu poselskiego specjalistki
              w branzy :))) wiec moze Słoka, czyli wice Lepper, tez promowal te
              babeczki jak Endrju???
          • Gość: koleś Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.xdsl.centertel.pl 27.11.08, 11:18
            masz rację sam znam koleżnkę która szybko awansowała.śłoka tak się
            boi o swój stołek że jest najgorszym sekretarzem mista. Lubi
            zwalniać dawnych kolegów. tchórz.
            • Gość: urzędas Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.szczecin.mm.pl 27.11.08, 14:29
              Gość portalu: koleś napisał(a):

              > masz rację sam znam koleżnkę która szybko awansowała.

              dla niektórych nawet stworzył nowe stanowiska dyrektorskie :)
              • Gość: młody Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.kalisz.mm.pl 28.11.08, 12:34
                > > masz rację sam znam koleżnkę która szybko awansowała.
                >
                > dla niektórych nawet stworzył nowe stanowiska dyrektorskie :)

                a chłopcy ?
    • Gość: gosc Warto zobaczyc - link IP: *.GtokyoFL116.vectant.ne.jp 26.11.08, 14:47
      beta.tvp.pl/publicystyka/serwisy/magazyny-reporterskie/misja-specjalna/wideo/intryga-wyborcza
      • Gość: what? Re: Warto zobaczyc - link IP: *.chello.pl 26.11.08, 15:07
        chodzi mi o link tam gdzie występuje słoka.
        • Gość: gosc Re: Warto zobaczyc - link IP: *.GtokyoFL116.vectant.ne.jp 26.11.08, 15:14
          A to pewnie tutaj :)))

          beta.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/misja-specjalna/wideo/25112008

          Pierwszy link byl do pierwszej czesci w pazdzierniku, to czesc
          dalsza...
          • Gość: what? Re: Warto zobaczyc - link IP: *.chello.pl 26.11.08, 15:21
            dzięki:)
            • Gość: gosc Re: Warto zobaczyc - link IP: *.GtokyoFL116.vectant.ne.jp 26.11.08, 15:45
              Ale ten caly sloka mial mine :))) jakby w gacie walnal.. co za
              gluptas. No i stara sztuczka, jak mu pokazali wlasny idiotyzm to
              tradycyjnie odpowiedzial "nie bede tego komentowal".

              To jest wyjatkowo plugawe towarzycho w tym UM.... i ten gowniarz
              Chochulski - malolat z rozbeganymi oczkami, ktory w pierwszej czesci
              powiedzial, ze "wszyscy ktorzy mnie znaja wiedza ze ja
              ty..ty..ty..tylko dla dobra gminy" przy okazji sie jakal i oczy mu
              lataly jak w plasawicy.. nawet klamac nie potrafia porzadnie...

              Ludzie czy w tym Szczecinie nie macie zadnego wydzialu od
              przestepstw zoraganizwoanych? Od korupcji, patologii polityczno-
              gopodarczej etc.???? Przeciez to sie w pale nie miesci, tam juz az
              kipi od przewalow i ciagle nic... tylko tv trabi i pokazuje ze to
              patologia i nieczyste sprawy, a tu na forum ciagle jakies pomioty z
              UM i PO usiluja zakrzyczec ze w Szczecinie jest git...

              To jakis cholerny grajdol z ukladami towarzyskimi...
              • Gość: bolesław Newsweek Srusweek IP: *.chello.pl 26.11.08, 16:08
                Co ty gadasz, przecież to 14 najlepsiejszy przezydent według
                newsweeka:) Warto było ładować w reklamę:)
                • Gość: kiełbaska Po PZPR PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 08:27
                  Kżystek to jest ktoś, a wy, a wy? A wy to zaraza! "By Sfefcin
                  dryfował, a sefcinianom żyło się śmieszniej!"
                  • Gość: kiełbaska Honor w rekach rynsztoku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 09:55
                    Honorowym wyjściem jaest zwrot mieszkania i odebranie owych 30 000
                    zł, ale nitrasowe PO smierdzi jak szczecińskie chodniki,
                    więc "wierzcie mi" - jak mówi Nitras - to wy, mieszkańcy jesteście
                    do bani!

                    Czy kłamca może otrzymać puchar dla prawdomównego? Tak. Pytaniem
                    jest kto mu go przyzna.
                    • andreas.007 Re: Honor w rekach rynsztoku 27.11.08, 10:05
                      Moze zaden prezydent miasta nie jest w stanie przewidziec,
                      dajmy na to przebieg wydarzen budowy hali widowiskowo-sportowej
                      za miliony jak sie potocza sprawy dalej niz na dwa miesiace?

                      Moze to nie sa kłamstwa, ale po prostu nie da sie
                      zaplanowac dalej niz na dwa miesiace?
                      • Gość: kiełbaska Re: Honor w rekach rynsztoku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 10:27
                        Może tak i może dlatego u nas kampania wyborcza trwa dwa miesiące, a
                        nie jak w Stanach dwa lata.
    • andreas.007 Wy nic nie rozumita - to promocja 27.11.08, 09:56
      jak Wy nic nie rozumiecie, to jest promocja miasta,
      pan Krzypek był w Ameryce, to jest w amerykanskim stylu.
      Nie jest wazne jak, byle mówili...
      • Gość: kiełbaska Re: Wy nic nie rozumita - to promocja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 10:29
        W polityce mówienie, gadanie jest najważniejsze. Jeżeli przez kilka
        godzin będziesz gadał to możesz nawet zostać władcą Kuby. Dlatego
        trenują i trenują. Jak wyglądają takie rządy to wiadomo gdzie można
        zobaczyc.
        • andreas.007 Re: Wy nic nie rozumita - to promocja 27.11.08, 11:21
          wydaje mi sie, ze niektórzy pretenduja jedynie
          na Włatców móch - choc nie wiem na pewno, bo Czesio ich przebija...
    • Gość: klapki mojżesza Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.08, 14:39
      Należy zrobić referendum aby przedłużyc kadencje naszem MAGIKOWI
      KRZYSTKOWI do 10 lat wtedy będziemy mieli nie tylko floating garden
      ale także floating stadion floating halę widowiskową i wogóle
      wszystko będzie FLOATING tyle tylko że nazrazie mamy znanych w
      sejmiku dealerów i WIELKIE NOTHING.
      PS.
      Może należy wysłać Prezydenta Krzystka na szkolenie lecz tym razem
      na Białoruś taniej nas to wyniesie.
    • piotr33k2 Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 28.11.08, 22:30
      ile jest wart ten magazyn pokazały dzisiejsze rewelacje że podobno
      nieżyjacy już świadek czyli oficer sb który zwerbował wałese
      okaząło sie że zyje, ma sie dobrze, mieszka w gdansku i zaprzecza
      jakoby wałesa był kiedykolwiek zwerbowany ,a przesłuchania jakie
      prowadził z aresztowanym wałesa były dla sb warte funta kłaków , he
      he.
      • Gość: czombe Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.08, 22:46
        No to jak to w końcu jest wiarygodni ci SBecy czy też nie?


        • piotr33k2 Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 28.11.08, 22:53
          bardziej wiarygodni niż ci sb-cy z pisu, he he.
    • Gość: Janek Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.szczecin.mm.pl 29.11.08, 10:55
      Krzystek wypadł jak zwykle - mały schowany w sobie człowieczek. Co
      innego Słoka - ten wygrał w konkursie na najgłubszą wypowiedź!
      • Gość: pytanie do blondyn Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: *.kalisz.mm.pl 29.11.08, 12:44
        Co
        > innego Słoka - ten wygrał w konkursie na najgłubszą wypowiedź!

        jak trzeba być ambitnym albo zdesperowanych żeby się zadać z takim facetem ?
        • Gość: Niezorientowany Re: Magazyn śledczy - Misja Specjalna 25.11.08 IP: 83.168.106.* 29.11.08, 13:11
          Którym facetem, ja ich nie widze , to sa żałosne imitacje.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka