IP: *.range81-154.btcentralplus.com 30.08.07, 19:09
Najpierw chce bardzo podziekowac za udzielona mi pomoc. Hmm nie wszyscy

tak doskonale znaja angielski a czasem pisze tak jak slysze. szczegolnie jak
dostaje sie dwa ostrzezenia pod rzad to sie mozna wkurzyc. Brak zrozumienia u
niektorych jest dobijajacy a tak dalej nie wiem co mam zrobic. Bo do kraju nie
ma po co wracac a tu nie zdazylam sie jeszcze zaklimatyzowac.
Obserwuj wątek
    • Gość: ciapek Re: dzieki IP: *.popl.cable.ntl.com 30.08.07, 19:13
      zdrowo sie odzywiaj, miej na wszystko wyjeb..ane i znajdz sobie jakiegos ciapka
      co ci bedzie robil good...
      i tyle

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka