mordimer.madderdin 09.09.14, 06:21 Wprawdzie to raczej nie forum literackie, ale jak ktoś lubi kiepskie fantasy, to polecam: prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/820127,windykator-jestem-obronca-slabszych-chce-isc-dluznikom-na-reke.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marian paździoch Re: "Armada" IP: *.b-ras3.chf.cork.eircom.net 09.09.14, 18:08 trochę ciekawych rzeczy, trochę totalnych pierduł (chociażby typu kredyt konsolidacyjny, który trzeba w gotówce zanieść do innego banku...). ogólnie - koleś znany a raczej ta jego armada. arcychamska, agresywna, o metodach której i jej kulturze (a raczej braku takowej) sporo można poczytać w necie. ale jedno dobrze koleś pisze - kupno długu przez firmę windykacyjną to najlepsze co może spotkać dłużnika. dlaczego? bo dłużnik może wygrać z nimi w sądzie, może dobrze wynegocjować (warianty zależne oczywiście od sytuacji prawnej sprawy) Odpowiedz Link Zgłoś