Gość: mexis
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.01.09, 18:30
Szanowni Państwo,
proponuję by założyć coś w rodzaju zrzeszenia które skupiało by osoby
zadłużone w różnych instytucjach. Nie każdy przecież dłużnik to oszust i
krętacz. Niejednokrotnie dług to efekt tragedii wielu ludzi, całych rodzin,
utraconych majątków, oszustw na szkodę uczciwych ludzi. Zarówno dłużnikom jak
i wierzycielom zależy na uregulowaniu spraw, stąd jak sądzę istota istnienia
tegoż forum.
Zrzeszenie mogło by występować w imieniu dłużników, sprawy mogły by byc
analizowane przez np. studentów prawa w ramach praktyki, czy samo
dokształcania, ale może to być schronienie dla tych, którzy już stracili
nadzieję. Czy jest szansa na współpracę?
Na początek internetową