Gość: Viking
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
12.12.05, 18:11
Co sadzicie na temat telefonu Nokia 6020 ? Jakim jest ona telefonem? Czy
robione nim zdjęcia dobrze wyglądają po zrzuceniu na komputer? Czy jest
funkcjonalna itp. Mogę ja nabyc za 1 zł więc zastanawiam się nad ewentualnym
zakupem tego modelu. Dzieki za opinie!