Dodaj do ulubionych

6020.......

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.05, 18:11
Co sadzicie na temat telefonu Nokia 6020 ? Jakim jest ona telefonem? Czy
robione nim zdjęcia dobrze wyglądają po zrzuceniu na komputer? Czy jest
funkcjonalna itp. Mogę ja nabyc za 1 zł więc zastanawiam się nad ewentualnym
zakupem tego modelu. Dzieki za opinie!

Obserwuj wątek
    • Gość: B@rt Re: 6020....... IP: 193.28.0.* 12.12.05, 18:28
      Jezu, prowokator czy ...... ??!!
      Patrz parę postów niżej i wogóle patrz................ !!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: blq Re: 6020....... IP: *.chello.pl 12.12.05, 18:45
      6020 to telefon dla ludzi z małym członkiem co się chcą dowartościować, że mają
      nokię. Taki choćby Sony Ericsson jest niewiele droższy a 47 i pół raza lepszy
      od telefonu dla impotentów jakim jest nokia 6020.
      • blq prawdziwy BLQ też się tu wypowie. 12.12.05, 21:55
        6020 nie jest telefonem wartym swojej ceny. jeśli go bierzesz za złotówkę, a
        jesteś osobą niezbyt wymagającą - nie ma sprawy.

        Jeśli zaś lubisz telefony nowoczesne, to 6020 nie jest dla Ciebie - zbyt powolny
        procesor, zdjęcia słabe i rozmyte, menu wolno działające, java kiepska,
        polifonia i wyświetlacz raczej w standarcie na rok 2003 a nie 2006.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka