Dodaj do ulubionych

nokia 6670

IP: 82.160.17.* 19.01.06, 19:27
Czesc mam pytanie?Chce wziac telefon w abonamencie i nie wiem jaki.Czy warto
wziac nokie 6670?Jesli ktos ma taka nokie to prosze o opinie.Dzieki i
pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • blq Re: nokia 6670 19.01.06, 19:57
      Gdyby nie tragiczna jakość mp3 i tragiczna jakość obudowy... byłby to świetny
      telefon. A tak? Cóż, nie bez powodu jest 300zł tańszy od bliźniaczo podobnej
      (teoretycznie) 6630.

      I właśnie 6630 polecam, jeśli już koniecznie symbianowa Nokia.
      • Gość: krzychu_st Re: nokia 6670 IP: 82.160.17.* 20.01.06, 09:47
        blq dzieki za odpowiedz,to jaki tel polecasz?po prostu chcialbym dobry z
        aparatem,moze cos polecisz?
        • blq Re: nokia 6670 20.01.06, 10:05
          1. SE k750i
          2. Samsung d600
          3. nokia 6630

          z tańszych

          4. sharp GX30
          5. Nokia 6230i

          z najtańszych

          6. Sagem myx6-2
          • Gość: krzychu_st Re: nokia 6670 IP: 82.160.17.* 20.01.06, 19:04
            dzieki za odpowiedz jestem wdzieczny :-)
    • Gość: krzychu_st Re: nokia 6670 IP: 82.160.17.* 20.01.06, 19:09
      nie znam sie wiec jeszcze tylko zapytam,jesli chce wziac tel w abonamencie np w
      plusie tak za ok 70 zl abonamentu to za ile mozna dostac te tel? dzieki z gory
      i sorki za fatyge
      • tomasz.sojka Re: nokia 6670 25.01.06, 13:28
        Aby telefon był za 49 zł (tak jak w reklamie) musisz wziąć taryfę 85 zł. Im niższa taryfa tym telefon droższy.
        • Gość: krzychu_st Re: nokia 6670 IP: 82.160.17.* 25.01.06, 19:42
          dzieki
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka