Gość: krzychu_st IP: 82.160.17.* 19.01.06, 19:27 Czesc mam pytanie?Chce wziac telefon w abonamencie i nie wiem jaki.Czy warto wziac nokie 6670?Jesli ktos ma taka nokie to prosze o opinie.Dzieki i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blq Re: nokia 6670 19.01.06, 19:57 Gdyby nie tragiczna jakość mp3 i tragiczna jakość obudowy... byłby to świetny telefon. A tak? Cóż, nie bez powodu jest 300zł tańszy od bliźniaczo podobnej (teoretycznie) 6630. I właśnie 6630 polecam, jeśli już koniecznie symbianowa Nokia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzychu_st Re: nokia 6670 IP: 82.160.17.* 20.01.06, 09:47 blq dzieki za odpowiedz,to jaki tel polecasz?po prostu chcialbym dobry z aparatem,moze cos polecisz? Odpowiedz Link Zgłoś
blq Re: nokia 6670 20.01.06, 10:05 1. SE k750i 2. Samsung d600 3. nokia 6630 z tańszych 4. sharp GX30 5. Nokia 6230i z najtańszych 6. Sagem myx6-2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzychu_st Re: nokia 6670 IP: 82.160.17.* 20.01.06, 19:04 dzieki za odpowiedz jestem wdzieczny :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzychu_st Re: nokia 6670 IP: 82.160.17.* 20.01.06, 19:09 nie znam sie wiec jeszcze tylko zapytam,jesli chce wziac tel w abonamencie np w plusie tak za ok 70 zl abonamentu to za ile mozna dostac te tel? dzieki z gory i sorki za fatyge Odpowiedz Link Zgłoś
tomasz.sojka Re: nokia 6670 25.01.06, 13:28 Aby telefon był za 49 zł (tak jak w reklamie) musisz wziąć taryfę 85 zł. Im niższa taryfa tym telefon droższy. Odpowiedz Link Zgłoś