Gość: agata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.04, 19:43 i z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie Agata Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kaska Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.04, 19:46 dodajesz co chcesz: salata, feta, pomidory, ogorki, oliwki...co tylko chcesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pichciarz Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy IP: *.proxy.aol.com 16.01.04, 19:51 Wpisz w wyszukiwarkę internetową SALATKA Z FETA. Tak zrobiłem i wyszło takie mnóstwo, że niepodobna wszystkiego wpisywać w ten post. Powodzenia z jamjamnościami. Odpowiedz Link Zgłoś
krasnalaga Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy 17.01.04, 13:07 ser feta pokrojony w kostke wymieszaj z kawalkami ananasa z puszki, skrop oliwą i sokiem z ananasa - pycha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: areti Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy IP: *.the.forthnet.gr 19.01.04, 09:46 ser feta+pomidory+ogorki+papryka+cebula+oregano+sol+oliwa=horiatiki ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
sterne Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy 19.01.04, 09:52 pokroić w kostkę: gotowane ziemniaki, feta, ogórki kiszone do tego groszek, rozgnieciony czosnek, natka pietruszki i majonez zmieszany z jogurtem naturalnym + przyprawy bazylia, pieprz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marghe_72 Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.01.04, 10:14 Oryginalna (grecka) feta + pomidor (feta i pomidor w kostkę) + kropla oliwy + pieprz swiezo zmielony + bazylia swieża + odrobina soli M. Odpowiedz Link Zgłoś
saiss Moja salatka (Moja, Moja, TYLKO moja!! ;) ) 19.01.04, 16:32 salata porwana w paseczki, rzodkiewki w polplasterkach, ogorek zielony w cwiercplasterkach, feta w kostke, ewentualnie moze jeszcez byc kiszony ogorek.Mozesz dodac smietany troszke i oczywiscie sol i pieprz. Mniam :) Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pichciarz Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy IP: *.proxy.aol.com 19.01.04, 16:36 Ser feta możesz dodać do praktycznie KAŻDEJ sałatki czy surówki (typu sałata +...). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marsylka Classic IP: 5.3.1R* / *.globalintranet.net 19.01.04, 16:47 kostka Fety, lepiej niebieskiej 40% 4 dojrzale pomidory krojone w kostke 1 ogorek –waz Idem 1 duza papryka czerwona + 1 duza papryka zolta – obie pokrojone w „wasy“ 1 – 2 cebule ( pokroic na cienkie krazki) ½ zabka czosnku 2-3 lyzki oliwy sol, z umiarem, bo Feta slona + duzo pieprzu Odpowiedz Link Zgłoś
milusianiusia Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy 19.01.04, 17:17 feta+ogorek zielony+szczypiorek+jogurt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: figa Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.04, 21:02 www.kuchnia.o2.pl/przepisy/?id_kat=8 na pewno cos tu znajdziesz!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
segovia Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy 20.01.04, 02:32 feta w kostkę+ ugotowane brokuły podzielone na różyczki + oliwa + przyprawy wg. upodobań. Pycha, ale uważaj, żeby nie rozgotować warzyw - wychodzi papka. Odpowiedz Link Zgłoś