Dodaj do ulubionych

sałątka z FETĄ-proszę o przepisy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.04, 19:43
i z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie Agata
Obserwuj wątek
    • Gość: kaska Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.04, 19:46
      dodajesz co chcesz: salata, feta, pomidory, ogorki, oliwki...co tylko chcesz.
    • Gość: Pichciarz Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy IP: *.proxy.aol.com 16.01.04, 19:51
      Wpisz w wyszukiwarkę internetową SALATKA Z FETA. Tak zrobiłem i wyszło takie
      mnóstwo, że niepodobna wszystkiego wpisywać w ten post.
      Powodzenia z jamjamnościami.
    • krasnalaga Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy 17.01.04, 13:07
      ser feta pokrojony w kostke wymieszaj z kawalkami ananasa z puszki, skrop
      oliwą i sokiem z ananasa - pycha
    • Gość: areti Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy IP: *.the.forthnet.gr 19.01.04, 09:46
      ser feta+pomidory+ogorki+papryka+cebula+oregano+sol+oliwa=horiatiki ;-)
    • sterne Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy 19.01.04, 09:52
      pokroić w kostkę: gotowane ziemniaki, feta, ogórki kiszone do tego groszek,
      rozgnieciony czosnek, natka pietruszki i majonez zmieszany z jogurtem
      naturalnym + przyprawy bazylia, pieprz
    • Gość: marghe_72 Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy IP: *.aster.pl / *.aster.pl 19.01.04, 10:14
      Oryginalna (grecka) feta + pomidor (feta i pomidor w kostkę) + kropla oliwy +
      pieprz swiezo zmielony + bazylia swieża + odrobina soli
      M.
    • saiss Moja salatka (Moja, Moja, TYLKO moja!! ;) ) 19.01.04, 16:32
      salata porwana w paseczki, rzodkiewki w polplasterkach, ogorek zielony w
      cwiercplasterkach, feta w kostke, ewentualnie moze jeszcez byc kiszony
      ogorek.Mozesz dodac smietany troszke i oczywiscie sol i pieprz.
      Mniam :)
      Pozdrawiam!
    • Gość: Pichciarz Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy IP: *.proxy.aol.com 19.01.04, 16:36
      Ser feta możesz dodać do praktycznie KAŻDEJ sałatki czy surówki
      (typu sałata +...).
    • Gość: marsylka Classic IP: 5.3.1R* / *.globalintranet.net 19.01.04, 16:47
      kostka Fety, lepiej niebieskiej 40%
      4 dojrzale pomidory krojone w kostke
      1 ogorek –waz Idem
      1 duza papryka czerwona +
      1 duza papryka zolta – obie pokrojone w „wasy“
      1 – 2 cebule ( pokroic na cienkie krazki)
      ½ zabka czosnku
      2-3 lyzki oliwy
      sol, z umiarem, bo Feta slona + duzo pieprzu
    • milusianiusia Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy 19.01.04, 17:17
      feta+ogorek zielony+szczypiorek+jogurt
    • Gość: figa Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.04, 21:02
      www.kuchnia.o2.pl/przepisy/?id_kat=8
      na pewno cos tu znajdziesz!!!!!!!!
    • segovia Re: sałątka z FETĄ-proszę o przepisy 20.01.04, 02:32
      feta w kostkę+ ugotowane brokuły podzielone na różyczki + oliwa + przyprawy wg.
      upodobań.
      Pycha, ale uważaj, żeby nie rozgotować warzyw - wychodzi papka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka