Dodaj do ulubionych

Jaką surówkę do kurczaka w sezamie na slodko+ryżu?

IP: 195.56.140.* 23.04.04, 10:16
Obserwuj wątek
    • Gość: n0str0m0 zadna IP: *.singnet.com.sg 23.04.04, 10:30
      i tylko pytanie

      po co ci surowka?
      udekoruj danie plasterkami ogorka i lemonka w plasterkach
      i bedzie cacy

      nostromo
      • Gość: chicken Re: zadna IP: 195.56.140.* 23.04.04, 10:46
        a bo mam żarloków do wykarmienia :) Chcialam po prostu im buzie jakimś
        zielskiem zapchać.
        • Gość: n0str0m0 bo ja jestem skostnialy tradycjonalista :) IP: *.singnet.com.sg 23.04.04, 21:20
    • Gość: Ka Re: Jaką surówkę do kurczaka w sezamie na slodko+ IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 23.04.04, 17:34
      Pokrajana w drobne, długie słupeczki marchewka i cebula podsmażone na oliwie z
      dodatkiem curry i soli.
      • Gość: chicken Re: Jaką surówkę do kurczaka w sezamie na slodko+ IP: *.aster.pl / *.acn.pl 23.04.04, 21:42
        Wielkie dzieki za porady! Tym razem wypróbuję propozycję Ka. Pozdraiwam.
    • Gość: MMM Re: Jaką surówkę do kurczaka w sezamie na slodko+ IP: 62.29.137.* 23.04.04, 17:36
      Z kapusty pekinskiej.
      • segovia Re: Jaką surówkę do kurczaka w sezamie na slodko+ 23.04.04, 18:33
        popieram

        do pokrojonej w cienkie paseczki kapusty dodaję np. pokrojoną czerwoną paprykę,
        polewam olejem sezamowym i posypuje orzeszkami ziemnymi
    • Gość: pora Re: Jaką surówkę do kurczaka w sezamie na slodko+ IP: *.chello.pl 23.04.04, 18:55
      pekińska jest super! albo zwykła z winegretem. Albo ze słodkiej kapusty jak
      zwykle tylko trzeba dodać oleju sezamowego i posypać tartymi orzeszkami.
    • Gość: Pichciarz Re: Jaką surówkę do kurczaka w sezamie na slodko+ IP: *.proxy.aol.com 23.04.04, 20:08
      A dlaczego nie tradycyjnie: mizeria! Nie musi być ze śmietaną.
    • tralalumpek Re: Jaką surówkę do kurczaka w sezamie na slodko+ 23.04.04, 21:11
      Do mojego podniebienia pasowala by zwykla polsk salatka z marchewki czyli
      marchwe utarta na drobnych dziurkach z lyzka slodkiej smietany

      a potem, na drugim miejscu z duzym odstepem warzywa smazone " po chinsku" czyli
      lekko (marchewka, seler, cebula, itp)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka