Gość: vesna
IP: *.torun.mm.pl
25.08.04, 21:50
Kojarzycie pewnie tę absolutnie fenomenalną zakąskę do piwa? Ciasto: 0,5 kg
twarogu, 0,5 kg mąki, kostka margaryny, sól, przyprawy; do środka (lepimy jak
pierogi) plastry surowej posolonej cebuli. Pieczemy.
Ostatnio piekłam to z facetem i włożytliśmy eksperymentalnie do środka
salami, żółty ser albo szpinak (farsz do naleśników, z serem, jajkiem,
czosnkiem; trochę zostało nam z obiadu). Oczywiście nie wszystko naraz.
Wyszło super, polecam. Może macie jeszcze jakieś, ciekawsze pomysły?