Gość: Pichciarz
IP: *.proxy.aol.com
23.09.04, 16:54
Czy często wam się zdarza mieć zbyt dużo na jeden posiłek (wieczny problem
dla gotujących dla jednego siebie) i wstawiania tych resztek do lodówki?
Potem okazuje się, że to co zostało to zbyt mało na komletny posiłek więc coś
tam się dodaje i łaczy, tego z kolei też jest zbyt dużo, itd. Ale te starocie
+ te dodatki to często niezwykłe odkrycia kulinarne. Zgadza się?