Gość: Elzunia IP: *.pstrykup.pl. / 62.233.151.* 17.03.05, 20:46 jesli tak to poleccie które dobre. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marghe_72 Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.acn.waw.pl 17.03.05, 21:16 przyznam sie,ze u mnie w szafce stoi (ok ładnych kilku miesiecy) biszkopt Delekty I pewnie jeszcze postoi.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaśka Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.05, 21:26 Jak masz zamiar kupić to radze po drodze wstąpić od razu do apteki po RENNI lub coś innego na zgage!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chantal Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.05, 21:27 Kopiec kreta,kilimandzaro,sernik.A to wszystko Oetkera Odpowiedz Link Zgłoś
aja38 Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? 17.03.05, 21:33 a to te ciacha w proszku powoduja nadkwasote ze tak polecacie apteke?? Odpowiedz Link Zgłoś
skarolina Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? 17.03.05, 22:05 Żadnych oprócz Piernika Kętrzyńskiego. Jest pyszny, zwłaszcza po dodaniu rodzynek i orzechów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 12:11 jadodaje jeszcze kakao i miod,pycha Odpowiedz Link Zgłoś
ampolion Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? 17.03.05, 22:17 Tak, ale tutejsze, amerykańskie. Co więcej, piekę w mikrofali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sernik na zimno Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.darko.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.05, 07:40 Sernik Delecty albo drO jest naprawde dobry, dodaje sie mleko, serko homo(ja daje waniliowe danona), owoce(np.mandarynki do środka i banany na góre), galaretke i herbatniki(na spód).Można z biszkoptami, mi bardziej smakuje z herbatnikami.Robie dwuwarstwowy z galaretką pomarańczową w środku i wiśniową na wierzchu. Wychodzi taniej niż z prawdziwego sera, szybko sie robi, jest naprawde dobry, lekki i na pewno zgagi sie po nim nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 08:14 Ja kupuję i wcale nie muszę biegać do apteki. Nigdy w życiu nie miałam zgagi :) Odpowiedz Link Zgłoś
jarek_zielona_pietruszka Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? 19.03.05, 00:14 a czy nie są czasami gumowe??? Odpowiedz Link Zgłoś
lunatica kiedyś, ale kupowałam 18.03.05, 08:23 murzynka dr Oetkera - bardzo smaczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monia Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 08:30 Sernik królewski dr Oetkera - to ten z ciemnym spodem i wierzchem. Uwielbiam! Niby można zrobić go w domu od podstaw, ale to ciemne ciasto ma taki specyficzny smak i aromat, którego mi nigdy samej nie udało się uzyskać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justyna Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 16:38 Ja też go bardzo lubię,nawet mam w planie na święta zrobić,jeszcze kupuję szarlotkę i piernik z dr Oetkera i sernik na zimno z Delecty Odpowiedz Link Zgłoś
marghot Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? 18.03.05, 08:44 Pomimo tego, że nie jestem specjalistka od pieczenia, to decyzduję się na własne mieszanki ;))Wytwarzam proste ciasta jak murzynek, ciasto ze śliwkami (lub innymi owocami), sernik na zimno itp. Do ciast gotowych podchodzę jak do sosów Knura, zupek chińskich itp. produktów. Jadłam kilka razy u znajomych ciasta jak kopiec kreta i chyba kilimandżaro - bez rewelacji, troszkę jakby za dużo proszku czy innych substancji spulchniających. ogólnie nei polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eryka Kupiłam gofry w proszku i są bardzo smaczne.Poleca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 09:08 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza Re: Kupiłam gofry w proszku i są bardzo smaczne.P IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.05, 10:08 A ja polecam tiramisu Delecty, pod warunkiem, że nasączy się je trochę bardziej niż mówi przepis. Uważam, że to naprawdę bardzo smaczne ciasto, leciutkie. ja w nim żadnej chemii nie czuję. Piekę bardzo często swoje ciasta, korzystając z dawno sprawdzonych przepisów i wypróbowuję zupełnie nowe i jeśli chodzi o tiramisu to bardzo przepraszam, ale z trzech różnych przepisów, według których robiłam to ciasto, żaden mi ani mojej rodzinie nie odpowiadał, a napewno nie była to żadna rewelacja. Delecta mnie zaskoczyła in plus. Drugim ciastem, a raczej deserem, bo bez pieczenia, jest sernik na zimno Oetkera taki z jogurtów. Uważam, że trochę przesadzacie z tą apteką. Naprawdę są takie półprodukty, z których można korzystać bez szkody dla żołądka i z pozytywnymi doznaniami smakowymi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniel biszkopt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 10:09 No niestety biszkopt mi nigdy nie wychodzi, wiec kupuje oetkera. Wychodzi to drozej niz robienie samemu od podstaw, ale mam pewność,że wyjdzie. I to jest chyba jedna z nielicznych gotowizn w mojej kuchni (nie liczac kostek knorra z oliwa i ziolami) Odpowiedz Link Zgłoś
lama_83 Karpatka 18.03.05, 10:35 już od lat karpatkę czy ptysie!!! Ale krem - wiadomo, więc raczej nieczęsto ulegam pokusie. Ale uwielbiam ten twór... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sari Re: Karpatka IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 18.03.05, 11:02 Piernik Kętrzyński ,ale dodaje jeszcze kilka łyżek miodu,rozdzynki i orzechy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igus piernik ketrzynski IP: *.wh12.tu / *.wh12.tu-dresden.de 18.03.05, 11:03 o tak, piernik ketrzynski jest super Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewka Re: piernik ketrzynski IP: *.hq.adecco.pl / *.pl 18.03.05, 12:54 a jaka firma produkuje ten piernik? chętnie bym spróbowała..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hela Re: piernik ketrzynski IP: *.dep.no / *.dep.no 18.03.05, 13:22 Tiramisu Delecty i Gellwe sa ok, lekkie i smaczne. Odpowiedz Link Zgłoś
toska.a szarlotka i karpatka 18.03.05, 18:23 polecam karpatke kiedyś mi sie rozwaliła ale to dodało uroku i wszystkim smakowała.szarlotka też dobra wszystkie z oetkera. omijajcie półki z ciastami w proszku z lider szajsa itp. Tylko z oetkera i delecty. Bez miksera sie nie obejdzie. POZDRAWIAm Odpowiedz Link Zgłoś
malgocha6 Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? 18.03.05, 20:25 Gorąco polecam KOpiec Kreta - dr otkera. Paluszki lizać. Odpowiedz Link Zgłoś
pimpek_sadelko Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? 18.03.05, 20:26 nigdy w zyciu. nie lubie sztuczydel. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 21:36 Karpatke w Lider Price-moze badziewnie brzmi,ale zawsze sie udaje i kosztuje grosze.A chemikaliów nie czuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenon gajowniczek Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.ip.WRO.Korbank.PL 19.03.05, 09:58 Ja tego nigdy nie kupuje piekę naturalnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asai Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 19.03.05, 09:59 Mój mąż uwielbia jabłecznik z budyniem Oetkera, ja bardzo lubię tort jogurtowy - tej samej firmy. Polecam! Do ciast z masa budyniową daję czasem w zastępstwie ;) krem karpatkowy Oetkera - pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bud Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.68.219.103.brutele.be 20.03.05, 13:51 Każdą imprezę podbijam szarlotką Dr Oetkera. Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.pstrykup.pl. / 62.233.151.* 20.03.05, 10:47 babka cytrynowa-super z dodatkiem balaki i skorek pomarancz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beata Piernik Kielecki IP: *.zielonki.sdi.tpnet.pl 20.03.05, 11:15 Ostatnio do majonezu kieleckiego na święta dodawano opakowanie Piernika kieleckiego. Po dodaniu łyżki miodu, garści orzechów i rodzynek - mój Tato - koneser pierników, zajadał się do ostatniego okruszka. Polecam i smacznego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 12:18 warto poprobować i znależć swoje,ja lubię piernik kętrzyński plus kakao,miód i bakalie,babkę jogurtową,murzynek,ale kupuję też mrożone np francuskie i robie z niego strudla z jakimś nadzieniem,a ostatnio kupiłam gotowe mrożone z jabłkami i orzechami rewelacja!!!!!/nie pamiętam nazwy producenta:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antycyponek Re: gotowe ciasta w proszku -kupujecie?? IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 22.03.05, 09:37 Mnie większość troche chemią "podjeżdża", ale w przeszłości, zanim się zawzięłam i nauczyłam się piec, zdarzało mi się kupić. Najgorszą porażką było ciasto jogurtowe "duża blacha", poszło do śmieci w całości. Feee! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emma a co z tym ciastem jogurtowym było nie tak?? IP: *.pstrykup.pl. / 62.233.151.* 01.04.05, 23:15 Odpowiedz Link Zgłoś
aja38 piernik 10.04.05, 17:48 ja pieke czesto piernik-dokładam orzeszków i pycha! Odpowiedz Link Zgłoś