Dodaj do ulubionych

restauracja rybna

01.08.05, 12:42
szukam w warszawie lub okolicy restauracji gdzie można zjeść naprawdę smaczną
rybkę. Wiem że jest gdzieś koło warszawy jakiś zajazd ale nie mam pojęcia
gdzie. Jeśli wiecie o jakiejś rybnej resto godnej polecenia to czekam na
opinie i informacje.
Obserwuj wątek
      • remislanc Re: "Pod Złotym Linem" w Serocku. Polecana przez 01.08.05, 21:26
        Nie w Serocku a w Wierzbicy (1 km za Serockiem). Nie "pod zlotym linem"
        a "złoty lin". Jakiś rok temu własciciel nieruchomości w Wierzbicy wypowiedział
        właścicielowi "Pod złotym...." najem i sam otworzył knajpę bazując na 30-to
        letniej tradycji knajpy. Nazwał ją "Zloty lin". Cała obsługa przeniosła się
        8 km dalej do dawnej "Białej Róży" w Gzowie. I teraz tam znajduje się
        faktycznie knajpka "Pod zlotym linem". Mają pyszne okonie mazurskie w
        śmietance........:). A to co zostalo w Wierzbicy to "podróba". Nie wiem jak tam
        dają jeść ale nie lubię takiego cwaniactwa.

www.podzlotymlinem.oit.pl/
        • ann_mart Re: "Pod Złotym Linem" w Serocku. Polecana przez 02.08.05, 14:37
          A pod złotym linem też się po przenosinach zepsuło. Smak już nie ten i
          wystrój... A ostatnio w niedzielę, na jedzenie (w tym mój ukochany sum w
          marynacie - przystawka) czekaliśmy tylko 55 minut przy prawie pustej sali. Co,
          zważywszy, że podanie suma ogranicza sie do pokrojenia chleba oraz wyjęcia suma
          z lady chłodniczej, jest dosyc dużym osiągnięciem. Żarcie dostaluśmy po
          kilkukrotnych upomnieniach. Ech.
          Ale odkryłam przed Serockiem knajpę "pod złotym okoniem". Wystrój gieesowski
          trochę, ale ryby pyszne. Mozna tam zjeść np. smazone filety z polskich okoni.
          Pyyycha. Daja też na wynos, tyle, ze jest bardziej nbarowo niż restauracyjnie.
          Ale za to w budzie obok można kupić ryby świerze i wędzone.
        • lala-laleczna No proszę. Kto by pomyślał. A ja byłam przekonana, 02.08.05, 15:07
          że oryginalna restauracja jest ta starsza ;-D
          Zapewne Polityka nie zamieściła sprostowania.
          Kiedyś, gdy została zlikwidowania świetna knajpka Lua Moi, pięciogwiazdkowa wg
          Polityki, zwróciłam im na to uwagę.
          Odpowiedziano mi, że ... tylko podają dobre restauracje, nie śledząc potem ich
          losu.
          Bezczelność, prawda?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka