Gość: Andzia
IP: *.netcologne.de
25.02.06, 19:22
Witam
Robilam ostatnio paczki z dwoch roznych przepisow i dokladnie wg przepisu i
dwa razy mi on enie wyszly. Za kazdym razem nie chcialo mi wogole ciasto
wyrosnac i nie wiem dlaczego. Ciasto bylo ciezkie, a paczki gdybym chciala
piec to by mi sie potopily :( Takiego smaka mam na paczki a nie wiem jak mam
je zrobic zeby mi wyszly. Moze ktos mi pomoze.