salimis 06.10.06, 15:17 Czy macie pomysły na proste danie z mortadeli,mam na myśli coś innego niż mortadela w bułce i jajku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marghot Re: Mortadela 06.10.06, 15:19 masz na myśli prawdziwą mortadelę, czy taką niby mortadelę? smakowo to wielka różnica kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=12142 www.smaczny.pl/forum/lofiversion/index.php?t2210.html Odpowiedz Link Zgłoś
marysiowamama mniam :)) 06.10.06, 16:06 Dzisiaj u mnie ten drugi przepis na kolacyjke. Mniam :) i dzięki za temat :)) Odpowiedz Link Zgłoś
salimis Re: Mortadela 06.10.06, 18:28 Powiem szczerze że nigdy nie przepadałam za mortadelą dopóki nie spróbowałam mortadeli śmiłowskiej z Koziegłów,dlatego zapragnęłam ją urozmaicić. Odpowiedz Link Zgłoś
marysiowamama PoLeCaM !!!!!!!!!!!!!!!! 08.10.06, 12:19 Ja też nie przepadałam za mortadelą, ale wczoraj (jednak na obiad, nie kolecję) zrobiliśmy motradelę z podanego wyżej linku(ta w cieście z piwem). Efekt przeszedł czyjekolwiek oczekiwania. Ciasto przesuper, puszyste i chrupiące (zamierzam w nim zrobić teraz kurczaka). PYCHA !!! Będzie to nasze częste danie (i tanie !)w rodzinie. Odpowiedz Link Zgłoś