06.10.06, 15:17
Czy macie pomysły na proste danie z mortadeli,mam na myśli coś innego niż
mortadela w bułce i jajku.
Obserwuj wątek
    • marghot Re: Mortadela 06.10.06, 15:19
      masz na myśli prawdziwą mortadelę, czy taką niby mortadelę? smakowo to wielka
      różnica
      kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=12142
      www.smaczny.pl/forum/lofiversion/index.php?t2210.html
      • marysiowamama mniam :)) 06.10.06, 16:06
        Dzisiaj u mnie ten drugi przepis na kolacyjke. Mniam :) i dzięki za temat :))
      • salimis Re: Mortadela 06.10.06, 18:28
        Powiem szczerze że nigdy nie przepadałam za mortadelą dopóki nie spróbowałam
        mortadeli śmiłowskiej z Koziegłów,dlatego zapragnęłam ją urozmaicić.
        • marysiowamama PoLeCaM !!!!!!!!!!!!!!!! 08.10.06, 12:19
          Ja też nie przepadałam za mortadelą, ale wczoraj (jednak na obiad, nie kolecję)
          zrobiliśmy motradelę z podanego wyżej linku(ta w cieście z piwem).
          Efekt przeszedł czyjekolwiek oczekiwania. Ciasto przesuper, puszyste i chrupiące
          (zamierzam w nim zrobić teraz kurczaka). PYCHA !!! Będzie to nasze częste danie
          (i tanie !)w rodzinie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka