Dodaj do ulubionych

Panierka do ryby

IP: *.domainunused.net 04.09.07, 23:38
Macie jakiś pomysł na ciekawą panierkę do ryby?

Kurczka i schab można obtoczyć w sezamie, płatkach kukurydzianych,
ziarnach itp.

A rybkę? Co bedzie się dobrze z nią komponowało?
Jakos nie mam pomysłu.
Obserwuj wątek
    • ba_nita Re: Panierka do ryby 04.09.07, 23:59
      Kasza manna - będzie w jakby "skorupce", mąka orzechowa (nazwa handlowa - grubo
      mielone orzechy), płatki owsiane, kus-kus, można opanierować w zmiksowanych
      warzywach. Kwestia wyobraźni. Zresztą nie tylko rybę.)))
      • Gość: malange Re: Panierka do ryby IP: *.domainunused.net 05.09.07, 00:03
        Dziękuję za odpowiedź!
      • Gość: malange Jeszcze jedno pytanie :) IP: *.domainunused.net 05.09.07, 00:07
        Moja wyobraźnia mi podpowiada, aby dodać do panierki do ryby płatki
        migdałowe. Myślisz, że będzie ok?
        • ba_nita Re: Jeszcze jedno pytanie :) 05.09.07, 00:57
          Też robiłem ale trzeba się postarać aby całość była przykryta.
    • Gość: evro44 Re: Panierka do ryby IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.07, 09:49
      robiłam tylko z mięsem ale z rybką powinno też się sprawdzić-do
      bułki dodaję tarty parmezan
    • default Re: Panierka do ryby 05.09.07, 10:03
      To niezupełnie panierka,raczej "ryba w cieście", ale ostatnio tak
      zrobiłam solę i była naprawdę świetna, nawet mój gardzący rybami
      niemąż zjadł ze smakiem. Ciasto: trzy łyżki śmietany, jajko,
      mąki "ile zabierze", żeby powstało ciasto gęściejsze niż na
      naleśniki. Sól, kilka kropel sosu sojowego, pieprz ziołowy, ew. inne
      ulubione przyprawy. Rozmrożone i wysuszone filety z soli, lekko
      oprószone mąką maczałam w cieście i smażyłam na mocno rozgrzanym
      oleju z obu stron, do zrumienienia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka