Dodaj do ulubionych

Paksimadia

15.07.08, 14:05
Jest na to jakiś konkretny przepis? Na razie znalazłam "przepisy", które
polecają opiekać kromki dowolnego pieczywa.

Jadłam taki posypany sezamem, dość ciemny o posmaku anyżku. W okolicznych
piekarniach z takim pieczywem- co by je można pociąć i podpiec- się nie
spotkałam. Wnioskuję stąd, ze jest to coś w rodzaju biscotti/mandelbrot. I
szukam takiego sezamowo- anyżkowego ptrzepisu
Obserwuj wątek
    • bene_gesserit Re: Paksimadia 15.07.08, 17:23

      Wrzucilam w przegladarke 'rusks anise recipe' i wyszlo sporo
      ciekawych receptur. Nie wiem tylko, jak bardzo zblizonych do
      twojego idealu.
      • sinistra80 Bene, dzięki n.t 16.07.08, 12:34

        • bagatella Re: Bene, dzięki n.t 16.07.08, 12:44
          a juz objasnic co to za zacz to nie laska?
    • bagatella Re: Paksimadia, ze zapytam nieskromnie 15.07.08, 19:11
      zyje jue tyle lat na tym swiecie ale o owym wynalezisku co sie zowie
      Paksimadia nie bylam uprzejma slyszec:):-(
      a coz to takowego wymyslnego jest aby o tym pisac?
      prosz o informacje, bagatella
      • kocia_noga Re: Paksimadia, ze zapytam nieskromnie 17.07.08, 20:55
        www.greek-recipe.com/static/content/Rusks.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka