sinistra80
15.07.08, 14:05
Jest na to jakiś konkretny przepis? Na razie znalazłam "przepisy", które
polecają opiekać kromki dowolnego pieczywa.
Jadłam taki posypany sezamem, dość ciemny o posmaku anyżku. W okolicznych
piekarniach z takim pieczywem- co by je można pociąć i podpiec- się nie
spotkałam. Wnioskuję stąd, ze jest to coś w rodzaju biscotti/mandelbrot. I
szukam takiego sezamowo- anyżkowego ptrzepisu