ampolion 31.05.09, 03:55 Dodałem do stadardowej surówki ("sałaty") winogrona, doskonale pasowały. Pewnie agrest też się zda. Jakies doswiadczenia z tej dziedziny?... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zyrafa46 Re: Owoce w surówkach IP: *.warszawa.mm.pl 31.05.09, 04:48 A co z nasionkami od winogron? Mi by zawadzały. Pewnie dodałaś takie bez nasionek - sprytnie. Mi się ten pomysł podoba. Zastosuję w stosownym czasie. Żyra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lilarusz Re: Owoce w surówkach IP: *.acn.waw.pl 31.05.09, 08:49 Pomarańcze w cząstkach do salaty lodowej. Czasem granaty. Odpowiedz Link Zgłoś
marta.r.8.5 Re: Owoce w surówkach 31.05.09, 22:39 slyszalam o dodawaniu truskawek do surowek, slyszalam ze bardzo dobre, ale nigdy nie probowałam Odpowiedz Link Zgłoś
bene_gesserit Re: Owoce w surówkach 31.05.09, 10:53 Wegierki do pomidorow i ogorkow kiszonych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna M. Re: Owoce w surówkach IP: *.icpnet.pl 31.05.09, 11:35 winogrona, truskawki, ananas, kiwi, brzoskwinie, mango, granaty, jabłka, gruszki to mi przychodzi na myśl na już... Nawet nasza prl-owska sałatka jarzynowa miała w sobie jabłko. Ameryki nie odkryłeś. Odpowiedz Link Zgłoś
ampolion Re: Owoce w surówkach 31.05.09, 22:35 Tylko, że granaty to nic tylko same pestki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renia Re: Owoce w surówkach IP: *.chello.pl 31.05.09, 12:27 mi tu kiedyś na tym Forum ktoś doradził do camemberta z żurawiną mix sałat z cienko pokrojoną gruszką i orzechami z winegretem - było obłędne i wszystkim smakowało. Poza tym dodaję do sałat pokrojone truskawki, winogrona, granat, śliwki (fajne są też do niektórych sałatek śliwki w occie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna M. Re: Owoce w surówkach IP: *.icpnet.pl 31.05.09, 12:35 Gruszka rewelacyjnie komponuje się z serami pleśniowymi. :) Odpowiedz Link Zgłoś
marghe_72 Re: Owoce w surówkach 31.05.09, 23:08 do sałat idelanie pasują porzeczki (czerwone i / lub białe) truskawki "pestki" granata cytrusy kiwi ... Odpowiedz Link Zgłoś
marghe_72 Re: Owoce w surówkach 31.05.09, 23:16 fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,60930836,60930836.html fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,74474309,74474309.html fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,51008878,51008878.html fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,31733539,31733539.html arbuz i porzeczki: fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,45172803,45172803.html fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,58153792,58153792.htmlitp Odpowiedz Link Zgłoś