Dodaj do ulubionych

Owoce w surówkach

31.05.09, 03:55
Dodałem do stadardowej surówki ("sałaty") winogrona, doskonale
pasowały. Pewnie agrest też się zda.
Jakies doswiadczenia z tej dziedziny?...
Obserwuj wątek
    • Gość: zyrafa46 Re: Owoce w surówkach IP: *.warszawa.mm.pl 31.05.09, 04:48
      A co z nasionkami od winogron? Mi by zawadzały.
      Pewnie dodałaś takie bez nasionek - sprytnie.
      Mi się ten pomysł podoba. Zastosuję w stosownym czasie.
      Żyra
      • linn_linn Re: Owoce w surówkach 31.05.09, 08:17
        Sa winogrona bezpestkowe.
    • Gość: lilarusz Re: Owoce w surówkach IP: *.acn.waw.pl 31.05.09, 08:49
      Pomarańcze w cząstkach do salaty lodowej. Czasem granaty.
      • marta.r.8.5 Re: Owoce w surówkach 31.05.09, 22:39
        slyszalam o dodawaniu truskawek do surowek, slyszalam ze bardzo dobre, ale nigdy
        nie probowałam
    • bene_gesserit Re: Owoce w surówkach 31.05.09, 10:53
      Wegierki do pomidorow i ogorkow kiszonych.
    • Gość: Anna M. Re: Owoce w surówkach IP: *.icpnet.pl 31.05.09, 11:35
      winogrona, truskawki, ananas, kiwi, brzoskwinie, mango, granaty, jabłka, gruszki
      to mi przychodzi na myśl na już...
      Nawet nasza prl-owska sałatka jarzynowa miała w sobie jabłko.
      Ameryki nie odkryłeś.
      • ampolion Re: Owoce w surówkach 31.05.09, 22:35
        Tylko, że granaty to nic tylko same pestki...
    • Gość: renia Re: Owoce w surówkach IP: *.chello.pl 31.05.09, 12:27
      mi tu kiedyś na tym Forum ktoś doradził do camemberta z żurawiną mix
      sałat z cienko pokrojoną gruszką i orzechami z winegretem - było
      obłędne i wszystkim smakowało.
      Poza tym dodaję do sałat pokrojone truskawki, winogrona, granat,
      śliwki (fajne są też do niektórych sałatek śliwki w occie)
      • Gość: Anna M. Re: Owoce w surówkach IP: *.icpnet.pl 31.05.09, 12:35
        Gruszka rewelacyjnie komponuje się z serami pleśniowymi. :)
    • marghe_72 Re: Owoce w surówkach 31.05.09, 23:08
      do sałat idelanie pasują porzeczki (czerwone i / lub białe)
      truskawki
      "pestki" granata
      cytrusy
      kiwi

      ...
    • marghe_72 Re: Owoce w surówkach 31.05.09, 23:16
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,60930836,60930836.html
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,74474309,74474309.html
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,51008878,51008878.html
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,31733539,31733539.html
      arbuz i porzeczki:
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,45172803,45172803.html
      fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,58153792,58153792.htmlitp
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka