Gość: hexl IP: 217.11.136.* 07.07.04, 10:40 Panie Kazimierzu, dlaczego nie zabiera Pan glosu w sprawie Cieplic? Kiedys temat Cieplic nie byl Panu obcy a teraz??? A moze zabiera Pan glos jako "jeleniogorzanin" ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kazimierzp Re: Do Kazimierzap IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.04, 17:09 Cieplice nie są mi obojętne, tak jak nie obojętny jest mi Sobieszów i Jelenia Góra. Z racji tego co w tej chwili robię mam ograniczone możliwości bezpośredniej wypowiedzi. Nie znaczy to, że zachowuję się pasywnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miejscowy Re: Do Kazimierzap IP: *.clk.net / *.sobieszow.net 07.07.04, 18:34 Co Pan szczególnego robi?i dlaczego to ogranicza Pana wypowiedzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Re: Do Kazimierzap IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.04, 23:49 Dobre pytanie. Wszyscy w jakiś sposób poświęcamy czas dla tego miasta, ale kazimierzp.,mógłby więcej mieć chyba możliwości „wypowiadania się”, niż "przeciętny" mieszkaniec? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janek Re: Do Kazimierzap IP: *.jgora.dialog.net.pl 08.07.04, 10:50 Pan Kazimierz jest zajęty teraz pracą w wydziale architektury i zajęty rugowaniem pewnej mieszkanki z kamienicy gdzie mieszka - to ostatnia mieszkanaka potem mozna sie uwlaszczyc.... pozdrawiam i zycze milego samopoczucia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Re: Do Kazimierzap IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.04, 12:24 Janek proszę o rozwiniecie myśli, oraz naszkicowanie sytuacji w owej kamienicy, Coś takiego już się podobno zdarzyło, ale myślałem, że to plotka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janek Re: Do Kazimierzap IP: *.jgora.dialog.net.pl 08.07.04, 14:18 w kamienicy wszystkie mieskznai ma wykupione kazimierz lub jego rodzina. Ostatnie mieszkanie zajmuje jakas kobiecina i ma problem bo miasto chce ja wyrzucic z mieszkania - wtedy on bedzie sie mogl uwl;aszczyc na kamienicy przy ul. Bankowej... szczegolow nie znam ale sie popytam. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Do Kazimierzap IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl 08.07.04, 14:38 Jeżeli to prawda to jeden wielki skandal. Co na to media? Czy ktos juz je powiadomil??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek "Panie Kazimierzu, proszę podać klucze...." IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.04, 17:54 Podobno coś takiego miało miejsce na Konopnickiej, dużo ludzi o tym mówiło, teraz jest tam pewna kasa oszczędnościowa, a czynsz za lokal jest nie mały. Jak będą zainteresowani jego wyskokością to powiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazimierzp g... prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.04, 20:22 Nie jestem włascicielem żadnego mieszkania, ani żadnego lokalu usługowego. W tym budynku jest kilku właścicieli, ja mieszkam w lokalu komunalnym w którym rodzina mojej żony mieszka od 1945 roku. Mieszkania swojego nie kupuję bo mnie nie stać na to aby być właścicielem. Nikogo nie rugowałem i nie ruguję z tej kamienicy. Panowie radni tę sprawę rozpatrywali i w stosunku do mnie niczego nie stwierdzili - bo nie mogli. To było tłumaczenie w myśl zasady: udowodnij, że nie jesteś wielbłądem. Tej pani w swoim czasie pomagałem jak miała kłopoty z tym mieszkaniem gdzie teraz mieszka i niestety teraz tego żałuję. Ta pani miała całą procedurę, łacznie z sądami, bo od wielu lat nie płaci za to mieszkanie. Ja z tej procedury zosatłem wtedy wyłączony, na moją prośbę ze względu na nasze dobre stosunki sasiedzkie (tak mi się wtedy wydawało) i bałem się że mogę być nieobiektywny. Ta Pani ... ma też długi za lokal handlowy wynajmowany od miasta i wiele innych długów. Poszukajcie jej prywatnych wierzycieli i jej żyrantów którzy za nią spłacają, co chwila któryś się dobija i pyta czy ta pani jest w domu bo oni... Odpowiedz Link Zgłoś