IP: *.jgora.dialog.net.pl 12.10.05, 12:20
Szukam salonu kosmetycznego lub osoby ktora robi prywatnie akryle, a
dokladnie chodzi mi o uzupelnienie paznokci - ostatnio jak sie przeszlam do
paru salonow kosmetycznych to ceny mnie porazily - 80 zł i wiecej!!! przeciez
za tyle to mozna zrobic sobie paznokcie.

Prosze o pomoc
Obserwuj wątek
    • fleur1 Re: AKRYLE 12.10.05, 16:08
      Nie wiem czy to są akryle ale ma znajomą co robi takie pazurki,
      widziałam u niej, mówiła że sie tego nauczyła, takie przedłużone, twarde.
      Zapytaj o Wandę w punkcie Lotto na Zabobrzu II,
      na skrzyżowaniu Bacewicz z Noskowskiego.
    • marta273 Re: AKRYLE 17.10.05, 12:42
      czesc
      no cenki sa rozne a przewazaja te dosyc wysokie
      ja robie u kolezanki, ona puki co robi w domku wiec nie bierze duzo
      ale wiem ze bedzie swoj salonik w najblizszym czasie otwierac i nie zamierza
      robic kosmicznych cen hihi :)
      A pazury robi super
      jak bedziesz zainteresowana to podam ci do niej nr.tel.
      pozdrawiam
    • niusiapl Re: AKRYLE 18.10.05, 12:35
      Marta prosze napisz mi maila z jej nr tel. z góry dzieki
      aha i napisz prosze ile ona bierze :)
      ---
      gg 2452642

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka