Dodaj do ulubionych

wakacje na krymie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 20:06
czy łatwo znaleść nocleg w czerwcu na krymie
Obserwuj wątek
    • buanitka Re: wakacje na krymie 28.12.06, 20:48
      łatwo :D
      • sktravel [...] 28.02.07, 20:53
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: zbyszek Re: wakacje na krymie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.06, 23:13
      W Symferopolu,Jałcie,Kerczu,Sewastopolu są parafie rzym-kat.i kapłani mówiący
      po polsku warto tam poprosić o pomoc.
      • krymcianin Re: wakacje na krymie 25.01.07, 22:33
        czesc jestem z Krymu,latwo i nie ma duzo ludzi w tym okresie mieszkanko spoko
        znajdziesz.A moge i pomoc %)
        • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.07, 23:59
          Może i ja skorzystam z pomocy?Wybieram się na wymarzone wczasy na Krymie.Dwa
          lata temu byłam w Odessie i bardzo mi się podobało.W tym roku znów montuję
          niewielką grupę osób i napewno zawitam na Krymie.
          • Gość: Natia Re: wakacje na krymie IP: *.tomaszow.mm.pl 26.01.07, 08:39
            a od kiedy Odessa to Krym?
            Ja mam namiary na fajne mieszkanko w Ałuszcie! są 3pokoje z wspólną kuchnią, k
            azy pokój ma swoją łazienkę, gospodarzowe są super i warunki jak na te cene
            też! w sezonie 20$ za pokój!
            • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.07, 12:58
              Natia,czy ja napisałam ,że Odessa to Krym?Moje wspaniałe wakacje w ODESSIE na
              UKRAINIE były tak wspaniałe ,że jeszcze chcę pojechać na Krym.Ostatnio jestem
              stałym gościem na Forum,więc już doskonale się orientuję,gdzie jechać i co
              zwiedzać.Nie boję się zaryzykować jazdy w ciemno,bowyjazdy bez biur podróży są
              o wiele atrakcyjniejsze.
              • Gość: malina Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.07, 22:59
                TAK!Weronika masz calkowita racje.Jazda w ciemno wcale nie jest taka
                straszna.90% naszych wyjazdow tak wlasnie wyglada(a duzo jezdzimy i
                zwiedzamy).Tylko trzeba przestac sie bac.I szukanie kwatery na miejscu jak dla
                mnie to fajne wyzwanie.Wyjazdy bez biur podrozy sa o wiele ciekawsze.
                • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.07, 14:31
                  Dzięki ,Malinko!!Napisz,gdzie jeżdziłaś i jak tam się dostalas.Czy planujesz
                  jakiś fajny wyjazd w tym roku?Czy nie uważasz ,że 20 dolców za pokój to trochę
                  za dużo.Pokój chyba 2-osobowy.W Odessie tyle płaciłam za kawalerkę i mieszkalo
                  nas 4 osoby.Jednej płci ma się rozumieć.Wychodzi więc po 5$ i za taką cenę chcę
                  coś znależć.
                  • Gość: malina Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.07, 22:34
                    Na Krymie bylismy we wrzesniu 2006.Calkowita jazda w ciemno.Spalismy w trzech
                    roznych miejscach,po 100 hrywien za mieszkanie,czyli ok 20 $.Wszedzie,gdzie sie
                    da jedzimy samochodem.Z tych wschodnich kierunkow zostala nam jeszcze Bialorus i
                    Moldawia.A noclegi warto wczesniej obejrzec i targowac sie.Czasem to smutne jak
                    widzisz,ze ktos wynajmuje ci wlasne mieszkanie i na ten czas idzie mieszkac do
                    siostry,byle dorobic do skromnych dochodow.
                    • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.07, 22:48
                      Tak,spotkałam się z tym osobiście.Właśnie w Odessie wynajeliśmy mieszkanie u
                      emerytowanego wojskowego,który ze smutkiem przyznał,że ma 30$ emerytury.Sam na
                      czas wynajmu przeniósł sie do córki.Niestety,Ukraina to też państwo
                      kontrastów.Utkwiły mi w pamięci głodne dzieci,które błagalnym wzrokiem prosiły
                      mnie o jedzenie.To były prawdziwe dzieci ulicy,nie nachalne,nie próżne,po
                      prostu głodne.Wiele informacji na temat warunków życia dostarczył nam
                      zaprzyjażniony Ukrainiec,dlatego już wkrótce przestał mnie dziwić widok często
                      napotkanych lincolnów.Wierzę,że już niedługo poprawi się byt wszystkim ludziom
                      na Ukrainie.Tego im życzę z całego serca,bo to naprawdę dobry naród.Zresztą co
                      tu filozofować,obiło mi się o uszy piękne zdanie:nie kolor skóry ,nie
                      wyznanie ,ale sam człowiek daje świadectwo o sobie.Dlatego mogę stwierdzić, że
                      na Ukrainie czułam się bezpiecznie a serdeczność tych ludzi bardzo mnie urzekła.
                      • Gość: darek Re: wakacje na krymie IP: 62.29.136.* 02.02.07, 07:42
                        Weroniko,niestety nie poprawi się na UA w sposób zadowalający każdego,a tym
                        bardziej dzieci ulicy.Z każdym rokiem przybywa "byłych"dzieci ulicy,które już
                        zdoroślały i zyją życiem bandyty lub dziwki(dotyczy to ok. 80%).Nasze życzenia
                        czy "dobrechciejstwo"niewiele pomogą.Rząd nie chce zauwazać problemu więc na
                        działania systemowe póki co nie ma co liczyć.zapraszam na :
                        ebop.blog.onet.pl/Darek
                        • Gość: darek Re: wakacje na krymie IP: 62.29.136.* 02.02.07, 07:43
                          sorry ,oczywiście poprawiam skrót: ebop.blog.onet.pl/
                          • Gość: weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.07, 21:25
                            Darku,obejrzałam zdjęcia i przeczytałam Twoje relacje z UK.Wszystko to dla mnie
                            znajome.Pierwszy raz byłam na UK w 1980r.Wtedy u nas też nie było różowo,ale po
                            przybyciu na niewielką wieś w okolicy Zółkwi pomyślałam,że jesteśmy od nich o
                            całą epokę do przodu.
                            • Gość: Darek Re: wakacje na krymie IP: *.crowley.pl 02.02.07, 22:04
                              Masz rację,różnice są ogromne,a najbardziej razi kontrast pomiędzy zamożnością
                              a biedą na UA,i bezdusznością(celową ślepotą )władzy ws najbardziej bezbronnych
                              dzieci ulicy.
                              • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.07, 23:35
                                I o tym tak samo mi mówił Igor,którego tam poznałam.30-paroletni architekt
                                przybliżył realia panujące na UK.Często byłam świadkiem jak wręcza datek osobie
                                proszącej,bo nie był mu oboętny los tych ludzi.Starał się robić to
                                dyskretnie,ale dało się zauwazyć.Własnie dlatego traktuję UK za namiastkę
                                Orientu,bo dla nich Polska to już przecież Zachód.Igor mówił mi też o różnicach
                                pomiędzy UK wschodnią a zachodnią.Przekonałam się co do tych różnic będąc 2
                                tyg. w Odessie a póżniej zwiędzając Lwów.Róznice wypadłylepiej na korzyść
                                Odessy.I nie chodzi o bogactwo lecz o życzliwość ludzi.
                              • krymczanka Re: Darek 02.02.07, 23:40
                                przeczytalam...bolesne, ale prawdziwe. Jutro powtórze czytanie, w tej chwili
                                emocje wziely gore, pozdrawiam serdecznie.
                  • Gość: Natia Re: wakacje na krymie IP: *.tomaszow.mm.pl 02.02.07, 09:13
                    Mieszkanie jest na górze w domku jednorodzinnym, a gospodarze mieszkają na
                    dole! W sezonie za takie warunki jest to bardzo dobra cena, chyba że komuś nie
                    przeszkadza bród, czy stare meble! Jeśli ktoś bedzie zainteresowany to mam foty
                    i mogę wysłać na maila!
                    • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.07, 21:34
                      Miło by było obejrzeć te fotki.Podaję maila:veronicam1@wp.pl
                      A czy jest osobne wejscie? pytam,bo wiesz jak to turyści czasem
                      dlugo "zwiedzają".Resztę dopytam potem.
                      • Gość: Natia Re: wakacje na krymie IP: *.tomaszow.mm.pl 02.02.07, 22:03
                        Własnie wysłałam maila! daj znać jak dojdzie!

Byliśmy tam w 4osoby i pies:) we wrześniu 2006 roku! Gospodarzowe to starsza
                        miła Pani i jej córka-kobieta w średnim wieku-zadbana i wykształcona
                        mieszkająca poza sezonem w Kijowie-sporo rozumie po polsku:) Były nam bardzo
                        pomocne w dobieraniu tras wycieczek. Największym plusem jest to, że mieszkanko
                        ma osobne wejście! my wracaliśmy o bardzo późnych godzinach albo siedzieliśmy w
                        nocy przy kartach i wódeczce i nikomu to nigdy nie przeszkadzało! do tego
                        bardzo urzekła mnie czystość tam panująca! jest również miejsce parkingowe
                        przed domem, zamykane bramą!
                        My wyjeźdzając obiecaliśmy polecić gdzieś te pokoje, bo pobyt dzięki wspaniałym
                        Panią Gosporzadzowym był cudowny!
                        • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.07, 23:37
                          Dzięki!!!!Chyba coś z tego wyjdzie.
                          • Gość: Natia Re: wakacje na krymie IP: *.tomaszow.mm.pl 03.02.07, 20:38
                            Właśnie Ci odp Weronika! jeśli ktoś chce jeszcze foty i opis to proszę podac
                            maila! odp jak najszybciej mi się uda:)
                            • Gość: Paweł Re: wakacje na krymie IP: *.jaskom.pl 03.02.07, 20:44
                              Mogłabyś też mi wysłać? pol.pietryka@op.pl Z góry dzięki.
                        • Gość: Darek Re: wakacje na krymie IP: *.crowley.pl 03.02.07, 12:37
                          Witaj,jezeli są tam pokoje dla 2 osób puść mi więcej info na : ebop@o2.pl
                          planuję jechać w tamtą str w siepniu i już pomału sie szykujemy z
                          żoną,pozdrawiam
                          • Gość: Natia Re: wakacje na krymie IP: *.tomaszow.mm.pl 03.02.07, 20:41
                            Darek! właśnie wysłałam Ci maila!:)
                            • Gość: Darek Re: wakacje na krymie IP: *.crowley.pl 03.02.07, 21:07
                              Dzięki za foto,odpisałem.
                              • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 11:32
                                O,kurczę,ale Krym ma wzięcie.Wcale się nie zdziwię,że spotkamy się tam wszyscy
                                razem.Wjednym terminie ipod tym samym adresem.Ale byłaby heca!Pierwsza stawiam
                                Nemiroffa....
                                • Gość: Darek Re: wakacje na krymie IP: *.crowley.pl 04.02.07, 13:34
                                  Jak sierpień (Ip),to łapię się.
                                  • Gość: Paweł Re: wakacje na krymie IP: *.jaskom.pl 04.02.07, 13:45
                                    Ja we wrześniu.
                                    • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 21:23
                                      No to się spóżnicie,bo ja będę w lipcu.Załujcie,że macie inne
                                      terminy.nauczyłabym Was fajnej piosenki ukrainskiej.Zaczyna się tak:
                                      zawtra ja budu doma ,zawtra ja budu pjany,no nikagda nie zabudu.....Tu mi się
                                      tekst urywa,więc jeśli ktoś zna niech dopisze.Ta piosenka służyła nimal za
                                      hymnNajlepiej wychodzila po kilku głębszych.
                                      • buanitka Re: wakacje na krymie 04.02.07, 22:03
                                        Weroniko, znam piosenkę, ale raczej to nie jest ukraińska (chociaż mogę sie
                                        mylić). Śpiewa "Nensi"
                                        "Дым сигарет с ментолом"

Дым сигарет с ментолом пьяный угар качает,
                                        В глаза ты смотришь другому
                                        Который тебя ласкает.
                                        Припев
                                        А я нашел другую, хоть не люблю, но целую.
                                        А когда я ее обнимаю все равно о тебе вспоминаю.

Губы твои - как маки, платье по моде носишь,
                                        Себя ты ему бросаешь,
                                        Меня же ты знать не хочешь.
                                        Припев

Завтра я буду дома, завтра я буду пьяный,
                                        Но никогда не забуду,
                                        Как к щеке прикоснулся губами.
                                        Припев
                                        А когда я ее обнимаю - все равно о тебе вспоминаю.

Лучше меня простить, брось и вернись ко мне.
                                        Прости за, что ушел с другой,
                                        Прости, что ушла и ты.
                                        Припев
                                        ....
                                        A może to nie jest ta piosenka? ;) Często lubią przerabiać słowa. Pozdrawiam
                                        • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.07, 00:41
                                          Witaj,Buanitko!!!No jasne ,że to ta piosenka.Jesteś genialna!!!Zdobędę się na
                                          wysiłek żeby nauczyć się słów na pamięć.Jak będę w odwiedzinach u Igora to
                                          błyśniemy znajomością całego"hymnu".A to będzie dopiero niespodzianka!!
                                          Niestety,trudno mi chwycić melodię,bo nasz drug strasznie fałszował.Najlepiej
                                          pamiętam refren a jego słowa towarzyszyły nam w całej drodze powrotnej z
                                          Odessy.Do tej pory tesknię za szampanem Francuskij Bulwar.Może to ten szampan
                                          sprawił,że Ukraina może się podobać.W każdym razie wybieram się tam w tym roku.
                                          • buanitka Re: wakacje na krymie 06.02.07, 22:24
                                            Cieszę się, że mogłam Ci pomóc :)
                                            > Niestety,trudno mi chwycić melodię,bo nasz drug strasznie fałszował.Najlepiej
                                            > pamiętam refren a jego słowa towarzyszyły nam w całej drodze powrotnej z
                                            > Odessy.

No to pomogę jeszcze ;)

www.muzzza.ru/pages/52/5219.shtml
                                            (naciskasz tylko na mp3 - ładjesz do komputerka i słuchasz :) (oryginału) -
                                            gdyby się nie udało to napisz do mnie emaila - wyślę.

> Do tej pory tesknię za szampanem Francuskij Bulwar.Może to ten szampan
                                            > sprawił,że Ukraina może się podobać.W każdym razie wybieram się tam w tym
                                            roku.

Nie jest ważne co sprawiło, że się Ukarina podoba. Ale fakt jest faktem że chce
                                            się tam wracać jeszcze i jeszcze....
                                            Ech, zazdroszczę Ci tych śpiewów z szmpanem ;)))))))))))))
                                            • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 10:26
                                              Witaj,Buanitko!Udałosię!Właśnie słucham tej przepieknej piosenki.Brakuje tylko
                                              tego szampana.Za Twoją pomoc w odnalezieniu orginalu chętnie bym sie z tobą go
                                              napiła.
                                              • buanitka Re: wakacje na krymie 08.02.07, 00:26
                                                Gość portalu: Weronika napisał(a):

> Witaj,Buanitko!Udałosię!Właśnie słucham tej przepieknej piosenki.Brakuje
                                                >tylko tego szampana.Za Twoją pomoc w odnalezieniu orginalu chętnie bym sie z
                                                >tobą go napiła.

:D hehe - kto wie.... świat jest strasznie mały i może rzeczywiście nadarzy się
                                                okazja na tego szampana (może na Krymie) ;) w każdym razie jestem ZA ;)
                                            • Gość: RYSIEK Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.07, 21:43
                                              witam ,jak mogę ściągnąć ,tą piosenkę ,komp.tylko mi ją odtwarza.
                                              • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 14:13
                                                przykro mi,ale nie wiem.W komputerze jeszcze raczkuję.Może znowu pomoże tu
                                                Buanitka?Czyżby Tobie też spodobała się ta piosenka?
                                                • buanitka Re: wakacje na krymie 21.02.07, 16:16
                                                  A więc:
                                                  na tej stronie www.muzzza.ru/pages/52/5219.shtml

z prawej strony masz takie coś: mp3 | exe | rar | 403

prawym klawiszem myszki naciskasz na "mp3" - później wybierasz "zapisz element
                                                  docelowy jako.." wybierasz folder w komputerze i zapisujesz, a później słuchasz
                                                  tego pliku. Jak za pierwszym razem się nie uda - to klikaj kilka razy (nie od
                                                  razu załapuje). Jakby sie nie udało napisz do mnie na priv - wyślę.
                                                  Powodzenia
                            • Gość: Darek Re: wakacje na krymie IP: *.crowley.pl 07.02.07, 21:58
                              Właśnie rozmawiałem z kwaterodawczynią: cena za os/dobę 25$.Raczej będę szukał
                              dalej(a może jestem naiwny??)
                              • Gość: Natia Re: wakacje na krymie IP: *.tomaszow.mm.pl 07.02.07, 22:26
                                Darek! 25$ za osobę? coś chyba źle zrozumiałeś? trzeba było mówić, ze
                                płaciliśmy we wrześniu 10$ za osobę i nie miała podnosić cen:(
                                • Gość: unmay Re: wakacje na krymie IP: *.bhsu.edu 07.02.07, 22:48
                                  25$ za osobę!? Horror!!!!
                                  • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.07, 23:14
                                    Ja jeszcze się nie kontaktowałam,ale dla mnie 25$ to zdzierstwo.Osobiście
                                    potrzebuję kwatery,żeby tylko spokojnie przyłożyć głowe do poduszkii odświeżyć
                                    się po trudach podróży czy po jakichkolwiek trudach.Wobec powyższego jade w
                                    ciemno,poszukam coś za 3$ i przezyje 100 innych atrakcji nawet za mniejsze
                                    pieniadze.Luksus i wygoda bedą czekały na mnie w domu.Zresztą,lubię niewygody w
                                    podróży,bo są częścią atrakcyjnych przeżyć.W'91-ym bylam w górach Kaukazu i
                                    doswiadczyłam tylu niewygód,że płakać się chciało,ale dzis ten wyjazd wsponinam
                                    jak najlepsze wczasy świata.
                                    • Gość: Natia Re: wakacje na krymie IP: *.tomaszow.mm.pl 08.02.07, 07:00
                                      Jak dla mnie Darek źle zrozumiał i pewnie chodziło o 25$ za pokój, ale to i tak
                                      jest więcej niż być miało!
                                      • Gość: Natia Re: wakacje na krymie IP: *.tomaszow.mm.pl 08.02.07, 07:05
                                        Btw. Weronika i Darek! w sumie zawsze tak jest , że poprzez rezerwację
                                        telefoniczną jest drożej, dlatego to 5$ więcej by naweet pasowało! ale jak
                                        możecie to uderzajcie tam bez rezerwacji! jak nie bedzie mieć ludzi, to i
                                        potargowac się można! a warunki sa na prawdę super!
                                    • Gość: Darek Re: wakacje na krymie IP: *.crowley.pl 08.02.07, 17:29
                                      Za 3 $ to będzie dopiero horror.Łazienka na plazy.
                                • Gość: Darek Re: wakacje na krymie IP: *.crowley.pl 08.02.07, 17:28
                                  Zrozumiałem zrozumiałem,rozmawiam po ukraińsku bez problemu,stawka sztywna 25
                                  $/osobę bez targowania się,Powód: "niedawny remont i takie tam...".
                                  W każdym razie tak czy inaczej dzięki za namiary.
                                  • Gość: Natia Re: wakacje na krymie IP: *.tomaszow.mm.pl 08.02.07, 17:42
                                    No to chyba zwariowała kobitka, bo za pokój to sie opłaca i była to rewelacyjna
                                    cena jak na te warunki! Ale 25$za osobę? :(
                                    Polecam mimo wszystko jechanie bez rezerwacji, bo zawsze na miejscu widac co i
                                    jak-można porównać...
                                    • Gość: Darek Re: wakacje na krymie IP: *.crowley.pl 08.02.07, 17:54
                                      Zanlazłem jakieś 50 km na wschód od Ałuszty drewniany domek 2 izbowy +kuchnia
                                      (ma 6 lat)ponoć z wygodami,3 km od plaży ,więc może być-czekam na fotki i
                                      cenę!!!
                                      acha-nie od Tatarów.
                                      • Gość: unmay Re: wakacje na krymie IP: *.bhsu.edu 08.02.07, 20:43
                                        >Zanlazłem jakieś 50 km na wschód od Ałuszty

Rozumiem ze to miejsce gdzies' pomiedzy Aluszta a Sudakiem...
                                        z infrastruktura bedzie baaaardzo kiepsko w tym miejscu. Dojazd tez nie bedzie
                                        zbyt latwy na codzien...

• Gość: Darek Re: wakacje na krymie IP: *.crowley.pl 08.02.07, 21:52
                                          Co masz na myśli mówiąc infrastruktura??drogi chyba są???
                                          • buanitka Re: wakacje na krymie 08.02.07, 22:39
                                            drogi są i to jakie!!!! że aż dech zapiera ;)
                                            piszę o drodzę Ałuszta-Sudak.
                                            Ale tamte tereny to (jak dla mnie) inny Krym. Brak zieleni.. ale to też ma swój
                                            urok.
                                          • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.07, 22:43
                                            Może ta ''infrastruktura" to łazienka na plaży ha ha ha...
                                      • Gość: Paweł Re: wakacje na krymie IP: *.jaskom.pl 08.02.07, 22:02
                                        Jak dojdą te fotki to daj znać jak to wygląda.
                                        • Gość: Darek Re: wakacje na krymie IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 09.02.07, 12:37
                                          Okey,dam znać.
                                          Wiem że domek jest z drewna,kuchnia na butan w butli.20$za domek/doba.Na resztę
                                          czekam...
                                          • buanitka Re: wakacje na krymie 09.02.07, 22:20
                                            coś mi umknęło w tym dłuugim poście ;) O jaki miesiąc chodzi? (dot. tych 25$ za
                                            dobę/os.) i w jakiej miejscowości? bo jak na sierpień (w jakiejś większej
                                            miejscowości) i oczywiście w super warunkach - to dość powszechna cena. Chociaż
                                            nam w tym roku udało się duuużo taniej odpocząć.
                                            A tak na marginesie (i nie jest to żadna reklama!): znam osobę "wirtualną" co
                                            prawda, z rosyjskiego forum - prawdziwy pasjonata Krymu. Który organizuje
                                            grupy, grupki - pomaga w organizacji noclegu, wyżywienia i zapewnia super
                                            program rozrywkowy (typu łażenie po górach, zwiedzanie, przemieszczanie się
                                            transportem miejskim.. i miły odpoczynek z szaszłykami i krymskim winkiem) -
                                            (nie mylić z biurami podróży itd..). No to jakby ktoś był chętny -to może
                                            nawiążemy z nim "współpracę"?
                                            • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 22:44
                                              Jaaaaaaaa!!!!veronicam@1wp.pl
                                              • buanitka Weronika 12.02.07, 12:04
                                                napisałam do niego - czekam na odpowiedź i dam znać :)
                                                pozdrawiam
                                                • Gość: Weronika Re: Weronika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.07, 13:44
                                                  Dzięki ,Buanitko!!!Już zdążyłam rozpuścić wici,że takie super warunki,no i cena
                                                  przyzwita,ale jak usłyszeli te 25$ to masakra.A mnie się naprawdę marzy Krym i
                                                  taki tubylec by się przydał.Miałam takiego w Odessie.Rewelacja!po pierwsze
                                                  zwiedzi się więcej,podszlifuje język-na różne sposoby się go szlifuje np.ci co
                                                  pierwszy raz to robią to najlepiej im wychodzi "sztoby nie byłoby wajny".I w
                                                  efekcie po kilku "powtórkach"ten język robi sie calkiem znajomy.Drąż
                                                  temat,Buanitko z tym gościem.Może on utworzy jakąś grupę,może wyznaczy
                                                  trasę.Przecież nie musimy kwaterować w jednym miejscu.Zobaczymy jaką by miał
                                                  propozycję.
                                                  • Gość: darek wersal to nie jest IP: 62.29.136.* 23.02.07, 13:29
                                                    Znalazłem za 6$ od osoby "niekrępujący domek"dla 4 letników.
                                                    50 km od Ałuszty na wschód,ale.... to jest kontener metalowy gdzieś buchnięty z
                                                    placu budowy,z zainstalowanymi mediami,raczej będe szukał czegoś innego...
                                                    Pozdrawiam i do zobaczyska na krymie we wrześniu...
                                                  • vasylkova Re: wersal to nie jest 25.02.07, 20:56
                                                    tak sobie podczytuje i oczom nie wierze - 25$?? masakra.
                                                    w ogole to polecam wrzesien. mniej ludzi, duuuzo taniej, cieplo ale nie skwar.
                                                    w 2005 r. wynajmowlaismy pokoj 3-os. w Gurzufie za 8$/doba (za caly pokoj), na tym samym podworku jeszcze 2 pokoje, wspolna lazienka i kuchnia na swiezym powietrzu (zadaszona). 5 min. do plazy, samo centrum. Wlasciciele mieszkan czekali na kazdym przystanku, mozna bylo przebierac do woli.
                                                    w 2004 r. placilismy najwiecej 5$/osoba, a zjezdzilismy polwysep od Teodozji do Sewastopola nocujac kazdego dnia w innym miejscu, bez zadnych rezerwacji.
                                                    Mam nadzieje ze ceny az tak nie wzrosly?

w tym roku moze pojedziemy w czerwcu, we wrzesniu niestety nie mozemy :(.
                                                  • Gość: Weronika Re: wersal to nie jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.07, 12:16
                                                    ja też zdecydowałam,że pojadę w czerwcu.Właśnie montuję grupę wyzwolonych kobiet
                                                    (czytaj:mężatek ,ale dzieci z tatusiem w domu).Myślę,że się uda!Jeszcze jest
                                                    trochę czasu ,może ktoś się zdecyduje dokoptować.
                                                  • znow_wedrujemy Re: wersal to nie jest 21.06.07, 01:32
                                                    szukam jakiś namiarów na w miarę tani nocleg na Krymie
                                          • agacik76 Re: wakacje na krymie 21.06.07, 14:45
                                            Witajcie

Planuje w tym roku wakacje na Krymie i mam pytanko może byłby ktoś chętny na
                                            wspólną podróż? Planuje jechać w połowie sierpnia lub na początku września
                                            (dokładny termin do dogadania) wraz z męzem i dwójką dzieci 4 i 9 lat.

A może macie jakiś namiar na tanie kwaterki?

Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję

pozdrawiam

• Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.07, 23:44
                                              hej ,kochani !Dawno mnie tu nie bylo Myślałam ,że moje marzenia o Krymie spalą
                                              na panewce,ale nie !!!Jadę!!!Jadę w ciemno i jeszcze ciągnę za sobą trochę
                                              ludzi.Nie wiem,czy dobrze robię, ale niech tam.Musi być dobrze.Wiekowo jesteśmy
                                              bardzo dobrani od 9 do 52 lat,ale duszą niejeden studencik-marudziasz nam nie
                                              podskoczy.Wyprawa na Krym to najsłabsza wersja na Wschód,póżniej to tylko
                                              Moskwa-Pekin.A co?Do odważnych swiat należy.Jak"odfajkujemy" ten Krym to się
                                              odezwę.Kciuków nie trzymajcie,nie trzeba.Damy radę!Wrażenia opiszę na forum.Do
                                              wstrieczi!
                                              • buanitka Re: wakacje na krymie 27.06.07, 11:57
                                                Hej Weronika :) Życzę miłej podróży i oczywiście koniecznie napisz jak się
                                                udała podróż :) Kciuków nie trzymam jak i prosiłaś, a że dasz rady -to
                                                oczywiste :) Pozdrawiam!
                                                • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 15:53
                                                  Dzięki ,Buanitko!!!!Za parę dni poznam ostateczną datę wyjazdu.Jedziemy ze
                                                  Lwowa do semferopola a pózniej tam gdzie będzie oczy poniosą.Oby było tanio i
                                                  wesoło.Zbiorę wszystkie najciekawsze informacje,bo przez 3 tygodnie co nieco
                                                  się zobaczy.W powrotnej drodze zahaczymy o Odessę,wiekszość grupy będzie tam po
                                                  raz pierwszy.Na plaży w Arkadii pewnie będziemy pić "francuskij bulwar"i
                                                  spiewać "zawtra ja budu doma".
                                            • Gość: ines Re: wakacje na krymie IP: *.sti.net.pl 25.06.07, 15:23
                                              Ja wybieram sie na Krym z rodzinka 2+1 samochodem ok 15 sierpnia,jezeli ktos w
                                              tym terminie jedzie a chcialby miec towarzystwo w podrozy zapraszam,jestesmy z
                                              Katowic.Jak narazie oferta jest aktualna chyba ze polkne jakiegos lasta do
                                              Tunezji.
                                              • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 22:38
                                                Odradzam tego lasta,zwłaszcza hotel 3-gwiazdkowy.Właśnie w takich niewiele
                                                oferują.Jedzenie marne,kradzieże,drogie wycieczki np.2-dniowe safari kosztuje
                                                ok.500PLN.na osobę.Sytuację znam z opowiadań kilku osób,Które były w różnych
                                                terminach i różnych biur.Napewno nie ma takich widoków jak na Krymie,no
                                                chyba ,ze wielką atrakcją jest piach i wielbłądy.Niczego nie staram się
                                                sugerować,po prostu doradzam,a każdy zrobi,jak zechce.
                                              • agacik76 Re: wakacje na krymie 25.06.07, 22:46
                                                ines ja chce mniej wiecej w tym terminie jechać, wiec moglibysmy pojechac razem,
                                                jade z rodzinka 2+2 i startujemy z okolic Katowic, jeśli Was interesuje wspólna
                                                podróz to prosze o kontakt na email agacik76@gazeta.pl lub gg 7072151, a w jakim
                                                jestescie wieku?

pozdrawiam
                                                • Gość: ines Re: wakacje na krymie IP: *.sti.net.pl 25.06.07, 23:02
                                                  hej,agacik ja mam 32 lata maz 36 a corka 12,wszystko do obgadania,napewno sie
                                                  odezwe hej!
                                                  • agacik76 Re: wakacje na krymie 26.06.07, 12:50
                                                    Witaj ines, to czekam na email od Ciebie

pozdrawiam
                                                  • Gość: Krystian Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.07, 09:02
                                                    Mam wielką prośbe ;D Planujemy w sierpniu spontaniczny wypad na Krym i chcialbym
                                                    nawiazac kontakt z kims, kto w ostatnim czasie bywał tam bądź planuje wyjazd w
                                                    podobnym terminie ;) Może razem?:> Odezwijcie sie :)
                                                  • Gość: ines Re: wakacje na krymie IP: *.sti.net.pl 02.07.07, 11:30
                                                    agacik odezwe sie wtym tygodniu,jak znajde troszke czasu naskrobie na
                                                    maila ,pozdrawiam hej ines
                                                  • agacik76 Re: wakacje na krymie 02.07.07, 12:34
                                                    Witaj
                                                    ines czekam na emaila. Napisz w jakim mniej wiecej terminie chcecie jechac i na
                                                    ile planujecie wyjazd oraz gdzie dokladnie. My wstepnie planujemy na Krym koło
                                                    Teodozji, w zeszłym roku tez tam bylismy i mielismy super kwaterke i jakby sie
                                                    udało to też pare dni ponizej Odessy. My jestesmy z okolic Katowic a Wy jak sie
                                                    nie myle z Katowic wiec jakby co to mozemy sie spotkac i omówic szczegóły.

pozdrawiam
                                                    agacik
                                                  • Gość: Weronika Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.07, 22:08
                                                    Hej,kochani!!!Wyjeżdżam jutro w nocy.8 dni w Odessie i 9 na Krymie!!!Wracam 28-
                                                    ego,zatem 3 tygodnie na Ukrainie.Myślę,ze będzie super!!!!Pozdrawiam wszystkich
                                                    sympatyków tego państwa.
                                                  • agacik76 Re: wakacje na krymie 05.07.07, 23:02
                                                    Udanego wyjazdu i czekamy na relacje po powrocie

pozdrawiam
                                                  • Gość: ines Re: wakacje na krymie IP: *.sti.net.pl 08.07.07, 11:11
                                                    agacik sprawdz poczte hej <ines>
                                                  • Gość: Rysiek Re: wakacje na krymie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 17:40
                                                    agacik,czy masz już jakieś namiary na fajne kwatery.
                                                    ja jadę w ostatnią sobotę lipca,i liczę że uda mi się coś jeszcze zarezerwować
                                                    gg9344739
                                                  • Gość: ines Re: wakacje na krymie IP: *.sti.net.pl 09.07.07, 18:33
                                                    Z kwaterami na miejscu nie ma zadnych problemow wiec spokojnie jedz w ciemno i
                                                    przebieraj na miejscu,milego urlopu .ines
                                                  • agacik76 Re: wakacje na krymie 09.07.07, 23:23
                                                    ines - zajrzyj do poczty lub gg.

Rysiek - ja nie rezerwuje wczesniej noclegów, bo najlepiej jest zobaczyc na
                                                    miejscu i wtedy tez jest zawsze taniej, a rok temu znalazłam nocleg po godzinie
                                                    24, ale wydaje mi sie ze najlepiej jest szukac do godzinki 18, bo potem to
                                                    cięzko znaleźć. W razie jakiś pytań pisz na poczte lub gg 7072151.

pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka