30.04.10, 19:05
jak wkleić zdjęcia z fotoforum na swojego bloga mowa o własnej fotce
Obserwuj wątek
    • perrier Re: zdjęcia 30.04.10, 19:13
      Pod zdjeciem jest "link do zdjecia". Po nacisnieciu wyskakuje okienko z kodami.
      Wybierasz kod "wklej na strone", duze zdjecie lub miniaturka i wklejasz w notke
      ( w zrodlo htlm).
    • kasandraa6 Re: zdjęcia 30.04.10, 20:54
      udało się bardzo dziękuje smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka